صفحه 1 از 18 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 177

موضوع: گرفتن پذیرش از مقطع در حال تحصیل

Junior Member

پیش فرض گرفتن پذیرش از مقطع در حال تحصیل

سلام رفقا

من دانشجوی ارشدم. از یکی از دانشگاه های کانادا استادی به من گفته که واسه فوق یه سال بیا بعدش از یک سال امکان پذیرش phd دادن به من زیاده. گفته یه نامه رسمی از دانشگاه هم میده. حالا من میتونم راهی پیدا کنم که این موقعیت رو از دست ندم. من واسه خروج از کشور مشکل سربازی دارم اخه لطفا راهنمایی کنید. باید زود بهش جواب نهایی رو بدم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : من دانشجوی ارشدم، واسه خروج از کشور مشکل سربازی دارم، نمیشه دوباره فوق بخونم....

شما واسه مقطع دکترا می تونی از کشور خارج شی فقط. شرمنده داداش :-\
    Would you tell me I was wrong?<br />Would you help me understand?<br />Are you looking down upon me?<br />Are you proud of who I am?<br />There&#39;s nothing I want to do<br />To have just one more chance

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

پیش فرض پاسخ : من دانشجوی ارشدم، واسه خروج از کشور مشکل سربازی دارم، نمیشه دوباره فوق بخونم....

سلام حاجی

می تونی بری، چرا که نه. فقط یک کوچولو دوندگی داره
    تو با استادت صحبت می کنی، بهش می گی پروژت رو طوری تعریف کنه که منطبق با موضوعی باشه که اون استاد خارجیه می گه
    بعد این دو تا استادارو باهم لینک کن
    قرار مداراتونو بزارین. استاد اینجا نامه می ده ایشون (یعنی تو) می خواد برای انجام پروژش بره خارج. فلان دانشگاه و فلان کشور و پیش فلان استاد
    بعد از استاد خارجیه هم یک دعوتنامه درخواست کن مبنی بر اینکه تو می خوای به جهت کارهای پژوهشی بین دانشگاهی بری پیشش و در ضمن احیانا اگه کمک مالی هم بهت می کنه یک مدرک هم دال بر اون برات بفرسته
    بعد تو این مدارکو ور می داری می بری اول آموزش دانشکده خودتون
    بعد آموزش دانشگاه و مرکز روابط بین الملل دانشگاه خودتون
    قشنگ توجیهشون می کنی
    اونا بهت نامه می دن برای وزارت علوم
    از اونجا هم نظام وظیفه
    یادت باشه باید تو دانشگاه 15 میلیون تومان (سفته) به عنوان وثیقه بگذاری (داداش این زوریه)
    بعد اگه تو نامه که دانشگاهتون بهت می ده قید شده باشه این بابا (یعنی تو) از حمایت مالی اون ور برخورداره، کارت راحت تره
    5 میلیون تومان نقد و 10 میلیون تومان هم چک معتبر می سپری نظام وظیفه و ...

کاری داشتی بگو

یا علی
    فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

یک چیز یادم رفت

دانشگاهت حتما باید مدت زمان بهمراه تاریخ دقیق زمانیرو که می خوای بری و برگردی رو تو نامه هاش به وزارت علوم و سازمان نظام وظیفه قید کنه
    ببین، هر کدوم از این مراحل کلی دردسر داره
    باید این همه آدمو توجیه کنی
    الکی نرو جلو
    درست برنامه ریزی کن

اینا که گفتم از پیش خودم نگفتم، یکی از دوستام این مورد براش پیش اومده بود. رفت و برگشت. ولی حتما باید برگردی، بعدش که کارا دکترات ردیف شد دوباره بری
    فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....

mybarca10
    Guest

پیش فرض گرفتن پذیرش از مقطع در حال تحصیل

سلام دوستان
    یه سوال برای یه بنده خدا:
    اگه کسی در حال تحصیل دکترا باشه و برای دکترا پذیرش بگیره در حالیکه تا حالا مدارک پیشینشو آزاد نکرده براش مشکلی تو وزارت یا نظام وظیفه ایجاد می کنه؟
    من از کسی شنیدم که در شرایط مشابه این سوال البته برای فوق لیسانس وزارت علوم از تایید مدارکش برای خروج از کشور مشکل ایجاد کرده.
    مرسی از پاسخ هاتون، پیشاپیش

پیش فرض پاسخ : آیا گرفتن پذیرش از مقطع در حال تحصیل تو وزارت یا نظام وظیفه مشک ایجاد می

نقل قول نوشته اصلی توسط mybarca10
    سلام دوستان
    یه سوال برای یه بنده خدا:
    اگه کسی در حال تحصیل دکترا باشه و برای دکترا پذیرش بگیره در حالیکه تا حالا مدارک پیشینشو آزاد نکرده براش مشکلی تو وزارت یا نظام وظیفه ایجاد می کنه؟
    من از کسی شنیدم که در شرایط مشابه این سوال البته برای فوق لیسانس وزارت علوم از تایید مدارکش برای خروج از کشور مشکل ایجاد کرده.
    مرسی از پاسخ هاتون، پیشاپیش
    عزيز من شما اگه سربازي خدمت نكردي و براي خروج از كشور نياز به مجوز خروج از نظام وظيفه داري بايد اين نكته رو در نظر بگيري كه در هر مقطعي فقط يكبار معافيت تحصيلي صادر ميشه.
    مثلا:
    فرض كن شما الان داري تو دانشگاه تهران در مقطع دكترا درس مي خوني(يا هر مقطعي)چون براي شما معافيت تحصيلي صادر شده ديگه امكان اين وجود نداره كه اگه از مثلا دانشگاهي تو آمريكا پذيرش براي همون مقطع دكترا داري بتوني از معافيت تحصيلي استفاده كني و از كشور خارج شي.مگر اينكه دوره دكتراي شما تو ايران تموم شده باشه و براي دوره فوق دكترا پذيرش داشته باشي.
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

telcom
    Guest

پیش فرض آیا در مقطع تحصیلی مشابه می توان پذیرش گرفت

سلام

لطفا کمکی م کنید
    واقعا سرگیجه گرفتم

آیا من که دانشجوی فوق لیسانس هستم می توانم برای فوق لیسانس از دانشگاه خارچ از کشور پذیرش بگیرم و از معافیت تحصیلی استفاده نمایم.

یعنی به من اجازه خروج بدن تا فوق بخونم

پیش فرض پاسخ : آیا در مقطع تحصیلی مشابه می توان پذیرش گرفت

متاسفانه نه!

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط telcom
    سلام

لطفا کمکی م کنید
    واقعا سرگیجه گرفتم

آیا من که دانشجوی فوق لیسانس هستم می توانم برای فوق لیسانس از دانشگاه خارچ از کشور پذیرش بگیرم و از معافیت تحصیلی استفاده نمایم.

یعنی به من اجازه خروج بدن تا فوق بخونم
    می بینم که زهره خانم در مورد سربازی آقایون یه پا expert شدن ! ...
    نه دوست عزیز ... نظام وظیفه نمی ذاره ...
    البته یه راهی هست : اینکه شما سعی کنین از یه جایی به هر نحوی هم که شده phd پذیرش بگیرین و برای پاسپورت گرفتن اون رو علم کنین اما برای ادامه تحصیل همون ارشد رو انتخاب کنین ... (فکر نکنم این خلاف قوانین فروم باشه!!اگه ترویج تقلبه پاک کنین ;D)
    ولی کسی رو نمی شناسم که این کار رو کرده باشه ... یه دفعه توی صحبتم با یکی از بچه ها به سرم زد ... اگه کسی فکر می کنه عملی نیست بگه ... !

نقل قول نوشته اصلی توسط zohre
    متاسفانه نه!
    خوبه ما تو زندگيمون يه دفعه ديديم يه خانم نسبت به مسائل آقايون واكنش نشون بده!!!!! ;D
    البته همه خانم ها متفق القول بر اين باورند كه شما پسرا رو بايد ببرن سربازي تا آدم بشين ولي جواب زهره خانم بوي انسانيت ميداد!!1(در جواب اينكه گفته بودي متاسفانه :P
    اما در مورد سوال,حسين عزيز درست ميگه.يعني هر كاري كه بگي امكان پذيره ولي اين يكي نه....
    تنها راهشم همونه كه حسين گفت.
    (الان پيام من و حسين به دليله ترويجه تقلب پاك ميشه!!!ولي ما تبليغ نكرديم فقط راهشو گفتيم.خوب شايد كسي مايل باشه اين كارو بكنه!!!)
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

صفحه 1 از 18 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)