صفحه 17 از 18 نخستنخست ... 789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 177

موضوع: گرفتن پذیرش از مقطع در حال تحصیل

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

پیش فرض پاسخ : آیا در مقطع تحصیلی مشابه می توان پذیرش گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط Kunnari نمایش پست ها
    آیا میشه در دوران تحصیل سربازی هم رفت ؟
    در صورت اتمام تحصیل یا انصراف از تحصیل میتوانید سربازی برید و همزمان امکان پذیر نیست
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش از مقطع در حال تحصیل

با سلام
    دوستان عزیز من مرتبط ترین تاپیکی که با سوالم پیدا کردم اینجا بود.

بنده در تاریخ ۹۴/۸ انصراف از تحصیل کارشناسی ارشد دادم.
    اخیرا دفترچه اعزام فرستادم و اعزامم تا اردیبهشت قابل تمدید است. (بنابراین غیبت ندارم)
    آیا برای پذیرش در ترم بهار ۲۰۱۷ که نتیجه آن اواسط اسفند مشخص می شود، می توانم اقدام کنم؟
    با توجه به اینکه فرصت یکساله ۹۵/۸ به پایان رسیده اما هنوز اعزام نشده ام، آیا در اسفند ماه به من معافیت تحصیلی میدهند؟
    تلفنی چندین بار از نظام وظیفه سوال کردم و جواب های ضد و نقیض دریافت کردم. مراجعه حضوری به میدان سپاه هم فایده ای نداشت.
    ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید بفرمایید.
    با تشکر

سلام من ارشد انصراف دادم و می خوام اپلای کنم آیا لازمه انصراف خودمو تسویه حساب کنم؟ یا بدون تسویه حساب می تونم اپلای کنم؟ اینم بگم که من سربازی ندارم

Junior Member

سلام دوستان ، من به دلایلی قصد انصراف از فوق لیسانسی که الان هستم(ترم 3) رو دارم و برای اینکه شهریه ترم بعد رو پرداخت نکنم باید در همین چند روز انصراف بدم ،
    سوال اول : آیا میرسم برای ترم زمستان سال اینده پذیرش فوق لیسانسمو بگیرم و اونور باشم (کانادا یا استرالیا) ؟
    سوال دوم : اگر در این دوران مثلا برای مصاحبه سفارت بخوام برم مثلا امارات یا ترکیه ، و با توجه به نداشتن پاسپورت و عدم معافیت تحصیلی ، آیا به مشکل بر نمیخورم ؟
    با تشکر

Junior Member Araz.Darbandi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-سیالات-گیلان

دوستان من پذیرشم اومده و الان ترم یک ارشد هستم و میخوام انصراف بدم. ایا میشه بعد از نتیجه ی سفارت انصراف داد؟ یا باید حتما قبلش انصراف بدم و بعد برم دنبال تشکیل پرونده ی دانشجویی
    تو نمی دانی غریو یک عظمت
    وقتی که در شکنجه یک شکست نمی نالد
    چه کوهی ست!
    why so serious?! let me put an smile on your face! ha ha!

میشه این سوال مهم 156 ص قبل رو پاسخ بدین دوستان
    این سوال من و نفر قبل هم هست و خیلی مهمه. چون منم همین شرایطو دارم منتها برای ارشدم ،نمیخام تا قبل از این که از ویزام مطمین نشدم ارشد اینجام که از دانشگاه خوبی هست از بین بره.
    ویرایش توسط mohamadr08 : February 6th, 2017 در ساعت 01:09 AM

Junior Member

سلام دوستان.
    من ترم دو ارشد روزانه هستم و میخام پاییز واسه گرفتن پذیرش اقدام کنم.از اون یک سال معافیت بعد از فارغ التحصیلی یا اخراج هم هنوز استفاده نکردم.حالا سوالم اینه : فرض کنیم من خرداد امسال (95) انصراف بدم.پاییز 95 اقدام کنم واسه پذیرش و پذیرش رو بگیرم و با اون برم نظام وظیفه و وثیقه بیست میلیونی رو بزارم و معافیت برام صادر بشه.خب تا اینجا هنوز یکسال از انصراف من نگذشته و معافیت برام صادر شده.ولی رفتنم میشه پاییز 96 که بیشتر از یکسال از انصرافم گذشته.(ولی از طرفی معافیتم قبل از اتمام یکسال صادر شده و مثلا سه سال اعتبار داره.)اون موقع آیا مشکلی واسه من پیش میاد؟
    پیشاپیش از راهنمایی هاتون ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mcmc نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان عزیز من مرتبط ترین تاپیکی که با سوالم پیدا کردم اینجا بود.

بنده در تاریخ ۹۴/۸ انصراف از تحصیل کارشناسی ارشد دادم.
    اخیرا دفترچه اعزام فرستادم و اعزامم تا اردیبهشت قابل تمدید است. (بنابراین غیبت ندارم)
    آیا برای پذیرش در ترم بهار ۲۰۱۷ که نتیجه آن اواسط اسفند مشخص می شود، می توانم اقدام کنم؟
    با توجه به اینکه فرصت یکساله ۹۵/۸ به پایان رسیده اما هنوز اعزام نشده ام، آیا در اسفند ماه به من معافیت تحصیلی میدهند؟
    تلفنی چندین بار از نظام وظیفه سوال کردم و جواب های ضد و نقیض دریافت کردم. مراجعه حضوری به میدان سپاه هم فایده ای نداشت.
    ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید بفرمایید.
    با تشکر
    سلام.منم تا حدود زیادی شرایطم مشابه شماست.میشه بفرمایین چکار کردین؟نتیجه چی بود/

Junior Member

با عرض سلام

من دانشجوی سال سوم ارشد هستم(ترم 6)، الان پذیرش گرفتم برای ارشد، آیا امکان انصراف دارم؟ تا کی می تونم این کار رو انجام بدم؟

با تشکر

Junior Member

سلام
    من برادرم ترم 2 لیسانسش رو تو دانشگاه فرهنگیان تهران تموم کرده
    شهریور 97 میخوایم با هم تو ازمون پزشکی ایتالیا شرکت کنیم و اگه قبول بشیم مهر/آبان 97 ترم مون شروع می شه
    سوالم اینه که : اگه بعد از قبولی تو آزمون ایتالیا، برادرم انصراف بده؛ می تونه معافیت تحصیلی بگیره یا نه؟
    ممنون از راهنمایی تون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)