صفحه 15 از 18 نخستنخست ... 56789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 177

موضوع: گرفتن پذیرش از مقطع در حال تحصیل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش از مقطع در حال تحصیل

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_as نمایش پست ها
    معافیت تحصیلی برای تحصیل در مقطع بالاتر صادر خواهد شد
    من توی انجمن های دیگه که مطالعه کردم کسی با شرایط شوهر بنده میتونه از فیش واریز 15 تومن وثیقه به عنوان مدرک سربازی استفاده کنه. درسته؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا در مقطع تحصیلی مشابه می توان پذیرش گرفت

سلام دوستان
    ی سوال داشتم لطفا اگه کسی اطلاع دقیقی داره کمک کنه
    من الان ارشد و قبول شدم و باید هفته دیگه برم ثبت نام کنم
    ولی از طرفیم داره کارای اپلایم جور میشه و احتمالا ترم زمستان سال دیگه میتونم برم که میشه مرداد ماه سال آینده
    سوالم اینه : سال دیگه که حین تحصیلم تو ایران میتونم انصراف بدم؟ تکلیف نظام وظیفه چی میشه؟ اجازه خروج میدن بهم؟
    اینم اضافه کنم که کارشناسیم و 4 ساله تموم کردم.
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید. مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا در مقطع تحصیلی مشابه می توان پذیرش گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط m133sh نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ی سوال داشتم لطفا اگه کسی اطلاع دقیقی داره کمک کنه
    من الان ارشد و قبول شدم و باید هفته دیگه برم ثبت نام کنم
    ولی از طرفیم داره کارای اپلایم جور میشه و احتمالا ترم زمستان سال دیگه میتونم برم که میشه مرداد ماه سال آینده
    سوالم اینه : سال دیگه که حین تحصیلم تو ایران میتونم انصراف بدم؟ تکلیف نظام وظیفه چی میشه؟ اجازه خروج میدن بهم؟
    اینم اضافه کنم که کارشناسیم و 4 ساله تموم کردم.
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید. مرسی
    قبلا وقتی دانشجو انصراف میداد بلافاصله سرباز بود. ولی الان قانون میگه کسی که انصراف میده یکسال فرصت داره دوباره معافیت تحصیلی مجدد بگیره! چند صفحه قبل روند کامل این کار توسط یکی از دوستان گفته شده.

پیش فرض پاسخ : آیا گرفتن پذیرش از مقطع در حال تحصیل تو وزارت یا نظام وظیفه مشک ایجاد می

نقل قول نوشته اصلی توسط p.ahm نمایش پست ها
    سلام
    آقا من امسال در رشته دکتری مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف قبول شدم. 2 ماه بعد از ثبت نام پذیرش از یک دانشگاه کانادایی گرفتم. اما گفتن نمی شه رفت. یعنی معافیت در هر مقطع تنها یکبار صادر میشه.
    اما من انقده سمج بازی درآوردم و تو جلسات سردار رفتم که گفتن می شه به شرطی که نامه پذیرش در همان ترم اول دوره دکترات باشه.
    پس میشه رفت
    یکم امیدوار کننده بود این حرفت. اما تکلیف من که الان ترم اولِ دکترام، و تازه می خوام امسال اپلای کنم چیه پس؟! راهی وجود داره کلا؟ قانون و این داستانا واسم مهم نیستا، راه داشته باشه فرار می کنم... خلاف، زیرزمین... یه راهی بهم نشون بده یکی...

تنها نکته ی مثبت من این وسط اینه که استاد راهنمام آدم خوبیه. اون اولا تو همین فروم یکی گفت اگه استاد راهنمای اینجا با استادِ اونجا هماهنگ باشن می شه رفت. این تنها راهه؟! داستان از چه قراره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آیا گرفتن پذیرش از مقطع در حال تحصیل تو وزارت یا نظام وظیفه مشک ایجاد می

نقل قول نوشته اصلی توسط tabakhpour نمایش پست ها
    یکم امیدوار کننده بود این حرفت. اما تکلیف من که الان ترم اولِ دکترام، و تازه می خوام امسال اپلای کنم چیه پس؟! راهی وجود داره کلا؟ قانون و این داستانا واسم مهم نیستا، راه داشته باشه فرار می کنم... خلاف، زیرزمین... یه راهی بهم نشون بده یکی...

تنها نکته ی مثبت من این وسط اینه که استاد راهنمام آدم خوبیه. اون اولا تو همین فروم یکی گفت اگه استاد راهنمای اینجا با استادِ اونجا هماهنگ باشن می شه رفت. این تنها راهه؟! داستان از چه قراره؟
    طبق قانون نظام وظیفه در طول دوران تحصیل از کاردانی تا دکترا یکبار انصراف بدین و یکسال فرصت دارید تابراتون تو همون مقطع معافیت مجدد صادر بشه. پیشنهاد میکنم صفحات قبل رو مطالعه کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط saber44 نمایش پست ها
    طبق قانون نظام وظیفه در طول دوران تحصیل از کاردانی تا دکترا یکبار انصراف بدین و یکسال فرصت دارید تابراتون تو همون مقطع معافیت مجدد صادر بشه. پیشنهاد میکنم صفحات قبل رو مطالعه کنید
    اولاً که خیلی ممنون.
    الان خوندم! عرض پوزش واسه تکراری بودن سوال!
    و در آخر اینکه خوبه دیگه... پس من برم تافلو بخونم! چه قانون مهربانی! از این قانونا هم داشت نظام وظیفه؟! دمش گرم... دم شما هم گرم... همگی...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Control Engineering

با سلام، اکثر صفحات رو خوندم ولی جوابی برای سوالم ندیدم. اگه تکراری باشه ببخشید.

من ترم 3 ارشدم، مهر میخوام تافل بدم و برای فال 2016 اقدام کنم(دکتری) . سوالم اینه! اگه احیانا بتونم از جایی فاند بگیرم، آیا قبل دفاع میتونم برم دنبال کارای معافیت؟ یا حتما باید دفاع کنم فارغ التحصیل بشم بعد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan_ur2 نمایش پست ها
    با سلام، اکثر صفحات رو خوندم ولی جوابی برای سوالم ندیدم. اگه تکراری باشه ببخشید.

من ترم 3 ارشدم، مهر میخوام تافل بدم و برای فال 2016 اقدام کنم(دکتری) . سوالم اینه! اگه احیانا بتونم از جایی فاند بگیرم، آیا قبل دفاع میتونم برم دنبال کارای معافیت؟ یا حتما باید دفاع کنم فارغ التحصیل بشم بعد؟

سلام.
    شما برای معافیت تحصیلی دکترا باید به سامانه نشا مراجعه کنید و اونجا باید نامه لغو معافیت تحصیلی دانشگاه ارشدتون به سازمان نظام وظیفه رو آپلود کنید. پس به طبع باید دفاع کنید و بعد از تسویه حساب این نامه رو از دانشگاه بگیرید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش از مقطع قبل

سلام:
    من می خواستم بدونم با توجه به اینکه قانون عوض شده و کسی که توی سال اول تحصیلش توی یه مقطع هست می تونه انصراف بده و بره همون مقطع رو دوباره یه رشته ی دیگه بخونه می‌خواستم بدونم من الان دانشجوی ارشدم و ترمه اولم هست اما برای لیسانس آمریکا اپلی‌ کردم آیا می‌تونم انصراف بگیرم و برای لیسانس برم اونجا؟ اگه نمی‌شه با توجه به این قانون هیچ راهی‌ برای دور زدنش هست ؟ با توجه به این قانون اگه ارشد پذیرش بگیرم می تونم برم که نه؟ این قانون فقط شامل داخل نمیشه که میشه؟

Junior Member

با سلام.
    دوستان یه سوال داشتم:
    بنده ترم 3 ارشد دانشگاه آزادم رشته شبکه.آیا طبق قانون جدید میتونم انصراف بدم و مثلا رشته مدیریت از یه دانشگاه خارج کشورو واسه ارشد پذیرش بگیرم؟؟
    اینم بگم که قبلا ترم اول کاردانی انصراف دادم و مقطع کارشناسی قبول و ادامه تحصیل دادم که چون مقطع بالاتر قبول شدم مشکلی نداشت واسم،آیا الانم میتونم از ارشد انصراف بدم؟؟؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)