صفحه 3 از 18 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 177

موضوع: گرفتن پذیرش از مقطع در حال تحصیل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوال: پذیرش برای ارشد در حین تحصیل در کارشناسی ارشد داخل کشور

به دانشگاه بگین و براتون نامه مقطع بالاتر یعنی PhD رو می فرستن. خودشون می دونن که ایرانی ها همچین مشکلی دارن و بعد که رفتین اونجا برای مستر می شینین. اما تا وقتی به مرحله بالاتر نرفتین نمی تونین برگردین ایران فکر می کنم.

Barcelona
    Guest

پیش فرض پاسخ : سوال:انصراف از ارشد و تشكيل پرونده براي دكترا

سلام
    من دانشجوي فوقم و واسه PhD پذيرش دارم و صد البته مشكل سربازي دارم. من اگه از فوق انصراف بدم مي تونم برم وزارت علوم و پرونده تشكيل بدم؟
    اگه ميشه جواب بدين و يه خانواده رو از نگراني برهانيد
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Ayia Napa
    سلام
    من دانشجوي فوقم و واسه PhD پذيرش دارم و صد البته مشكل سربازي دارم. من اگه از فوق انصراف بدم مي تونم برم وزارت علوم و پرونده تشكيل بدم؟
    اگه ميشه جواب بدين و يه خانواده رو از نگراني برهانيد
    ممنون
    به هیچ وجه. و تا زمانی که دفاع نکنین نمی تونین وزارت علوم تشکیل پرونده بدین. از طرفی چون دانشگاه به شما PHD پذیرش داده از شما مدرک MS رو می خواد و ممکنه که با تبدیل PHD به MS موافقت نشه (این موضوع دانشگاه تا دانشگاه فرق می کنه)

پیش فرض فارغ اتحصیل کارشناسی ارشد و پذیرش کارشناسی ارشد و دارای مشکل سربازی. کمک کنید.

سلام
    من ms برق دارم و از یه دانشگاه توی آمریکا پذیرش واسه ms با funde کامل در یک رشته دیگه دارم. شنیدم وزارت علوم اجازه نمید چون ms دارم واسهٔ ms از کشور خارج بشم(سربازی نرفتم). من چنتا پذیرش phd بدون fund دارم. می‌تونم با پزیرش phd کارایی وزارت علوم و نظام وظیفه رو بکنم و بد با پذیرش ms برم واسه ویزا؟
    مثه اینکه هرسل باید گواهی اشتغال به تحصیل گرفت و فرستد که نشان بده در حین تحصیل هستی‌ وگرنه وسیقرو بر میدارن. شنیدم می‌شه این گواهی رو جل کرد و مشکلی‌ پیش نمیاد. این درسته؟ امکانش هست؟ لطفا راهنمایی کنید مرسی‌.

ApplyAbroad Veteran
    sardarafra آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Texas A&M/Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : فارغ اتحصیل کارشناسی ارشد و پذیرش کارشناسی ارشد و دارای مشکل سربازی. کمک کنید.

سلام
    اینجوری که من خبر دارم با توجه به رای دیوان عدالت اداری به شرط داشتن پذیرش می تونید با گذاشتن وثیقه خارج بشید.باز هم بپرسید
    تو با اين پاكدامني هاي حقير، خود را هلاك خواهي كرد. شرارت را بياموز. خود نوينت را بر خاكستر خود پيشين بنا كن! (نيچه)

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

پیش فرض پاسخ : فارغ اتحصیل کارشناسی ارشد و پذیرش کارشناسی ارشد و دارای مشکل سربازی. کمک کنید.

کاربر گرامی، لطفا" پیش از ارسال موضوع جدید [b]جستجو[b] نمایید. ارسال شما بدلیل تکراری بودن قفل گردید. در صورت تکرار [b]جریمه‌ی عدم رعایت مقررات فروم[b] اعمال میگردد.
    لطفاً یک بار دیگر [b]مقررات فروم[b] را مطالعه فرمایید.

بخشی از مطلب ارسالی شما باعث ترویج تقلب و بر خلاف مقررات فروم است، لطفا" رعایت کنید!
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member

پیش فرض پذیرش برای دکتری با پیش نیاز ارشد+ مشکل سربازی کمک کنید

سلام
    من از دانشگاه کلگری واسه PhD پذیرش گرفتم و سیاست دانشکده ی اونا اینه که باید اول یه سال MSc بخونی در حالی که من اینجا ارشد و خوندم و مشکل گرفت دوباره معافیت سربازی دارم البته این تو نامه پذیرشم ذکر شده که بعد از یک سال به PhD ترانسفر میشم. دوستان عزیز لطفا منو راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Veteran
    ali-composite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Linkoping University

ایا همه دانشگاه ها این کار رو می کنند؟آخه یه جورایی خلاف قانون به نظر می رسه؟کسی بوده که این کار رو کرده باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Crodet نمایش پست ها
    به دانشگاه بگین و براتون نامه مقطع بالاتر یعنی PhD رو می فرستن. خودشون می دونن که ایرانی ها همچین مشکلی دارن و بعد که رفتین اونجا برای مستر می شینین. اما تا وقتی به مرحله بالاتر نرفتین نمی تونین برگردین ایران فکر می کنم.
    اگه همچين روشي امكان پذير هست لطفا بگيد كه با چه روشي مي تونم اين كار رو انجام بدم و اگه ممكن هست يك نمونه نامه ي انگليسي به من نشان بدهيد.

Junior Member

پیش فرض سوال: پذیرش برای ارشد در حین تحصیل در کارشناسی ارشد داخل کشور

سلام، اگه دانشجویی در حین تحصیل در مقطع ارشد در همون سال اول برای سال بعدش برایms linking to) phd) پذیرش بگیره امکانش هست که با قید وثیقه برای ادامه تحصیل از کشور خارج بشه؟ ممنون میشم اگه جواب بدید. (البته برای دانشگاه مقصد که ایرادی نداره چون سال قبلش با مدرک لیسانس اقدام شده)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)