صفحه 6 از 18 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 177

موضوع: گرفتن پذیرش از مقطع در حال تحصیل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشكل در خروج از كشور

من هم همین مشکل رو دارم، در واقع نمی دونم مشکله یا نه؟! من در حال اتمام مقطع کارشناسی ارشد هستم، و از دانشگاه تورونتو پذیرش فول فاند گرفتم برای اینکه سال اول ارشد بخونم و از سال دوم bypass کنم به PhD. البته تو مدارکی که برام فرستادن روی فرمی که تکلیف میزان فاند رو از طرف دانشکده تعیین می کنه نوشته برایMSc میگیریمت در صورتیکه روی فرم های ضمیمه که از طرف Admission Office صادر شده قید کرده برای PhDپذیرفته شدم! با استاده که تماس گرفتم گفت که اکثر دانشگاههای معتبر کانادا این کارو می کنن(پذیرش اولیه برای MSc)، حالا مطمئن نیستم برای سربازی به مشکل می خورم یا نه؟
    لطفا اگر کسی اطلاعات موثقی در این زمینه داره مطرح کنه و منو از نگرانی نجات بده!!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : گرفتن پذیرش از مقطع در حال تحصیل

دم زهره گرم بجای ما بیاد بره سربازی کاش!!!!
    برای هر مقطع فقط 1بار میشه خارجشد

Junior Member

دوستان من دانشجوی دکتری داخلم همزمان دارم خدمتم هم طبق قوانین بنیاد ملی نخبگان حین تحصیل انجام می دم. می خواستم دوستان دستندرکار یه راهنمایی به من بدن که آیا می تونم پس از تکمیل خدمت، مدارکم رو (کارشناسی و ارشد) پیش از انصراف از دکتری داخل و پذیرش در همین مقطع از خارج کشور به طور کامل آزاد کنم؟ به عبارتی مدارک دوره های قبلی رو بدون انصراف از دوره دکتری فعلی یا تسویه حساب دوره دکتری، بهم میدن اون هم به طور کامل ترجمه شده و با مهر وزارت علوم و همراه کلیه متعلقات!!؟

Junior Member

سلام

دوستان من مقطع فوق لیسانسم رو بزودی تموم می کنم. از چند دانشگاه نسبتا خوب آمریکا آفر PhD دارم و از یه دانشگاه خیلی خوب آفر MSc . سوالم اینه که آیا میشه برای سربازی با یکی از آفرهای PhD اجازه خروج و معافیت تحصیلی گرفت و بعد رفت اون دانشگاه MSc خوند؟ آیا امکان پذیره یا بعدا ازمون گواهی اشتغال به تحصیل میخوان؟

ممنون.

پیش فرض پاسخ : آیا در مقطع تحصیلی مشابه می توان پذیرش گرفت

سلام، ببخشید من تازه MS رو تو ایران شروع کردم ولی همزمان پذیرش Direct Phd برام اومده. می تونم برای وثیقه اقدام کنم؟
    (ببخشید من نمیدونستم چجوری سوال جدید بزارم!)

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

سلام
    دوستان اگه حین سربازی کسی پذیرش واسه PhD بگیره بهش اجازه میدن واسه گرفتن ویزا آمریکا از ایران خارج بشه و مثلا بره ترکیه؟
    در اون صورت مبلغ وثیقه 15 تومنه؟
    مرسی

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Industrial88 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اگه حین سربازی کسی پذیرش واسه PhD بگیره بهش اجازه میدن واسه گرفتن ویزا آمریکا از ایران خارج بشه و مثلا بره ترکیه؟
    در اون صورت مبلغ وثیقه 15 تومنه؟
    مرسی
    1- آره
    2- آره

ApplyAbroad Veteran
    Industrial88 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IE, Concordia University

پس مشکل این دوستمون چیه؟
    لینک
    منکه گیج شدم
    نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinab نمایش پست ها
    1- آره
    2- آره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پژوهش هنر دانشگاه تربیت مدرس

معمولا وقتی که دانشگاه قبول می شی، خود دانشگاه فورا به نظام وظیفه اطلاع می ده و مدارک تو را به آن جا ارسال می کنه. بعد تو معافیت تحصیلی می گیری و دیگه غیبت نمی خوری. اما دانشگاه آزاد همین کار را خیلی دیر انجام می ده. به نظرم برو به امور مشمولین (نظام وظیفه دانشگاه) و با اونا موضوع را در میون بذار تا کاملا از نگرانی در بیای. ولی تا جائی که من اطلاع ارم مشکلی پیش نمی آد و این یک روند که خود دانشگاه انجم می ده.

سلام
    یک سوال مهم:
    من دارم کارشناسی ارشد رو تو رشته ی مکانیک میخونم (ترم دوم)
    پاییز 90 ترم سوم رو شروع میکنم. میخوام پاییز 90 اپلای کنم برای Direct PHD آمریکا، یعنی از مدرک کارشناسی ام استفاده کنم. (از مدرک ارشد برای اپلای استفاده نمیکنم)
    در واقع چون Direct PHD ئه دوباره ارشد رو اونجا می خونم. الان سوالم اینه که:
    من که دارم الان از معافیتم باری ارشد تو ایران استفاده میکنم می تونم برای مدرک Direct PHD هم ازش استفاده کنم؟ یعنی وزارت علوم به این گیر میده که Direct PHD ئه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)