صفحه 1 از 23 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 221

موضوع: شیوه های تقویت مهارت گفتاری (مباحث کلی)

Member khomar_x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Amirkabir University of Technology

Question شیوه های تقویت مهارت گفتاری (مباحث کلی)

دوستان من الان منتظر کلیرنس برای ویزای امریکا هستم و اگه خدا بخواد چند وقته دیگه میرم تو بلاد کفر! دراصل من مشکل مدرک زبان ندارم ولی الان همش نگرانی این رو دارم که نکنه از نظر مکالمه اونور مشکل پیدا نکم. اکثر دوستانی هم که مثل من آزمون تافل PBT رو میدن این مشکل رو دارن، چون هیچ معیاری از سطح توانایی مکالمه شون ندارن. حالا سؤال من اینه که به نظر شما برای کسانی که مثل من وقت کافی برای خوندن زبان دارن و تنها دغدغه شون (البته در ارتباط با زبان) مشکل مکالمه و نتیجتاً تأثیر اون روی درسها و فاندهاشون (TA) هستش، بهترین و سریعترین راه برای تقویت Speaking چیه؟ البته واقعیتش بنده به استادم ایمیل زدم و گفتم که این مدت میخوام زبان بخونم ولی توصیه ایشون این بود که شما در محیط اینجا بعد از 3-2 ماه میتونید مشکل Speakingتون رو حل کنید و میگفت که فعلاً تمام انرژی و وقتت رو بذار روی مطالععه بیشتر مقالات برای پروژه ت. میگفت که ترس از نداشتن مکالمه خوب بی مورده و براحتی اینجا حل میشه. از دوستانی هم که رفتن اونور و دارن درس میخونن خواهش میکنم در این مورد نظرشون رو با ما هم در میون بذارن تا من و امثال من بدونیم که آیا واقعاً نگرانی برای مکالمه زبان (در سطح Fluent) خیلی جدی نیست؟! با آرزوی موفقیت برای همه ایرانیان بالاخص بچه های خوب فروم
    ویرایش توسط khomar_x : October 8th, 2010 در ساعت 01:22 AM
    فقر گرسنگی نیست. چيزي"نداشتن"است ولي آن چیزپول نيست. فقرگردی است كه بركتابهای فروش نرفته كتابفروشي مينشيند،كتيبه3000ساله ای است كه رويش يادگاري نوشته اند، فقرشب"بي غذا"سر كردن نيست. روز"بي انديشه"سركردن است- دکترشریعتی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics-condensed matter-sharif

پیش فرض پاسخ : بهترین راه تقویت Speaking ؟؟

بهترین راه اینه که روزه ی زبان فارسی بگیری،به این صورت که خودتو مقید کن که اصلا فارسی حرف نزنی
    اولش خیلی سخته،دیوونه میشی،ولی کم کم جواب میگیری

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

سلام
    چند وقت پیش مطلبی خوندم برای یادگیری مکلامه گفتم شاید به درد بقیه هم بخوره.
    لینک
    شاد باشید

QFN: 4Nov 2010,CSQ: 27 Nov 2012
    File Number Federal:14 Aug 2013,Medical:2 Oct 2013
    In Process:14 Nov 2013

ApplyAbroad Veteran

قطعاٌ يكي از روشهاي تقويت speaking شركت در كلاسهاي عمومي است .من براي تقويت مكالمه انگليسي دنبال يك كلاس عمومي در محدوه شرق و اگر نشد در محدوده مركز تهران هستم .(صرفاٌ مكالمه ).سطح فعلي ابتداي Advance .راستش با روشهاي خود آموز ديگه نتيجه نمي گيرم .
    دوستان در اين خصوص اگر نظري دارندراهنمايي كنند.

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    قطعاٌ يكي از روشهاي تقويت speaking شركت در كلاسهاي عمومي است .من براي تقويت مكالمه انگليسي دنبال يك كلاس عمومي در محدوه شرق و اگر نشد در محدوده مركز تهران هستم .(صرفاٌ مكالمه ).سطح فعلي ابتداي Advance .راستش با روشهاي خود آموز ديگه نتيجه نمي گيرم .
    دوستان در اين خصوص اگر نظري دارندراهنمايي كنند.
    سلام
    راستش یه پیشنهاد دارم شاید یکمقداری عجیب و بی فایده بیاد اما امتحانش ضرری نداره. یه بازی هست که آنلاین و در دنیای مجازی به اسم second life البته باید با چیز پی ان بازی کنید و اینترنتتون هم سرعت نسبتاً خوبی داشته باشه. تو این بازی که در واقع زندگی مجازی هست میتونید برید دوستانی پیدا کنید فرانسوی ، انگلیسی، امریکایی و ... من خودم وقتی بازی میکردم قبلا یه دوست آمریکایی داشتم و باهاش صحبت میکردم کاملا با لهجه امریکاییش آشنا شده بودم اولش خیلی سخت بود اما بعدش عادت کردم و خداییش هم به من خیلی کمک کرد و چون میدونست من زبانم خیلی خوب نیست اگه حرفی رو نمیفهمیدم بهم توضیح میداد واقعا از یه معلم زبان خیلی بهتر بود.توضیحات بیشتر رو میتونید تو سایتش ببینید. خیلی ها توش کار میکنن و پول در میارن. ازدواج میکنن. واقعا دنیای بزرگیه
    شاد باشید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Ashe نمایش پست ها
    سلام
    راستش یه پیشنهاد دارم شاید یکمقداری عجیب و بی فایده بیاد اما امتحانش ضرری نداره. یه بازی هست که آنلاین و در دنیای مجازی به اسم second life البته باید با چیز پی ان بازی کنید و اینترنتتون هم سرعت نسبتاً خوبی داشته باشه. تو این بازی که در واقع زندگی مجازی هست میتونید برید دوستانی پیدا کنید فرانسوی ، انگلیسی، امریکایی و ... من خودم وقتی بازی میکردم قبلا یه دوست آمریکایی داشتم و باهاش صحبت میکردم کاملا با لهجه امریکاییش آشنا شده بودم اولش خیلی سخت بود اما بعدش عادت کردم و خداییش هم به من خیلی کمک کرد و چون میدونست من زبانم خیلی خوب نیست اگه حرفی رو نمیفهمیدم بهم توضیح میداد واقعا از یه معلم زبان خیلی بهتر بود.توضیحات بیشتر رو میتونید تو سایتش ببینید. خیلی ها توش کار میکنن و پول در میارن. ازدواج میکنن. واقعا دنیای بزرگیه
    شاد باشید
    شما پيشنهاد خوبي داديد ولي من بيشتر وقتم را كارم پر مي كند و بعد از آن هم با توجه به مشكلات روزمره مشكل مي توان از اين شرايط استفاده كرد.مزيت كلاس در اين است كه شما مجبور مي شوي زمان خاصي را طي هفته بصورت قطعي به آن اختصاص دهيد.

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط srj نمایش پست ها
    شما پيشنهاد خوبي داديد ولي من بيشتر وقتم را كارم پر مي كند و بعد از آن هم با توجه به مشكلات روزمره مشكل مي توان از اين شرايط استفاده كرد.مزيت كلاس در اين است كه شما مجبور مي شوي زمان خاصي را طي هفته بصورت قطعي به آن اختصاص دهيد.
    بله کاملا درک میکنم شرایطتتون رو من خودم هم جدیدا خیلی وقت نمیکنم که بازی کنم. اما یه مزیت خیلی خوبی که داره اینه که تو این روش شما مجبوری کاری انجام نمیدی که هیچ تازه Fun هم میگیری.
    شاد باشی

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

قسمت destination *****ه. بدون اون جایی نمیشه رفت!!! واسه شما هم ***** بود؟ چکار کنم..؟؟

ApplyAbroad Veteran
    Ashe آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2015 نمایش پست ها
    قسمت destination *****ه. بدون اون جایی نمیشه رفت!!! واسه شما هم ***** بود؟ چکار کنم..؟؟
    سلام
    توی پیام خصوص هم جوابتون رو دادم.اینجا هم میگم اولش که وارد بازی میشید توی جزیره ای هستید که مثل سالن ورودی برای تازه واردین و شما میتونید اونجا لباس و چهرتون رو edit کنید و یا از فروشگاهی که اونجا هست لباس و چیزای دیگه بخرید. بعدش یه تابلو هست فکر کنم جلوی همون فروشگاه باشه که میتونید از طریق اون وارد دنیای اصلی بشید. باز هم سوالاتتون رو توی خود سایت بازی سرچ کنید اکثرا جواباش موجوده.البته بهترین راه از نظر من که میتونه به زبانتون هم کمک میکنه اینه که از بقیه آدمایی که اونجا کنارتون هستند سوال کنید.
    شاد باشید

سلام دوستان من برنامه second life رو نصب کردم اما باز نمیشه. خطایی که میده اینه:

The procedure entry point DecodePointer could not be located in the dynamic link library KERNEL32.dll

کسی میدونه مشکلش چیه؟ ممنون میشم اگه دوستان راهنماییم کنند.

آنجا که راه نيست خدا راه مي گشايد.
    اینو با خط درشت روی دیوار اتاقت بنویس

صفحه 1 از 23 1234567891011 ... آخرینآخرین