نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 221

موضوع: شیوه های تقویت مهارت گفتاری (مباحث کلی)

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member khomar_x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Amirkabir University of Technology

Question شیوه های تقویت مهارت گفتاری (مباحث کلی)

دوستان من الان منتظر کلیرنس برای ویزای امریکا هستم و اگه خدا بخواد چند وقته دیگه میرم تو بلاد کفر! دراصل من مشکل مدرک زبان ندارم ولی الان همش نگرانی این رو دارم که نکنه از نظر مکالمه اونور مشکل پیدا نکم. اکثر دوستانی هم که مثل من آزمون تافل PBT رو میدن این مشکل رو دارن، چون هیچ معیاری از سطح توانایی مکالمه شون ندارن. حالا سؤال من اینه که به نظر شما برای کسانی که مثل من وقت کافی برای خوندن زبان دارن و تنها دغدغه شون (البته در ارتباط با زبان) مشکل مکالمه و نتیجتاً تأثیر اون روی درسها و فاندهاشون (TA) هستش، بهترین و سریعترین راه برای تقویت Speaking چیه؟ البته واقعیتش بنده به استادم ایمیل زدم و گفتم که این مدت میخوام زبان بخونم ولی توصیه ایشون این بود که شما در محیط اینجا بعد از 3-2 ماه میتونید مشکل Speakingتون رو حل کنید و میگفت که فعلاً تمام انرژی و وقتت رو بذار روی مطالععه بیشتر مقالات برای پروژه ت. میگفت که ترس از نداشتن مکالمه خوب بی مورده و براحتی اینجا حل میشه. از دوستانی هم که رفتن اونور و دارن درس میخونن خواهش میکنم در این مورد نظرشون رو با ما هم در میون بذارن تا من و امثال من بدونیم که آیا واقعاً نگرانی برای مکالمه زبان (در سطح Fluent) خیلی جدی نیست؟! با آرزوی موفقیت برای همه ایرانیان بالاخص بچه های خوب فروم
    ویرایش توسط khomar_x : October 8th, 2010 در ساعت 01:22 AM
    فقر گرسنگی نیست. چيزي"نداشتن"است ولي آن چیزپول نيست. فقرگردی است كه بركتابهای فروش نرفته كتابفروشي مينشيند،كتيبه3000ساله ای است كه رويش يادگاري نوشته اند، فقرشب"بي غذا"سر كردن نيست. روز"بي انديشه"سركردن است- دکترشریعتی