صفحه 8 از 23 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 221

موضوع: شیوه های تقویت مهارت گفتاری (مباحث کلی)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بهترین راه تقویت Speaking ؟؟

سلام
    نگفتید تو چه سطحی باید باشیم
    معمولا کسایی می تونن تو بحثهای آزاد شرکت داشته باشن که حدودا سطح آپر اینترمدیت باشن ، خب ما که سطحمون خیلی پایین تره و به این بحثها و کلنا تقویت اسپیکینگ نیاز و علاقه داریم، باید چکار کنیم؟!

Junior Member

سلام دوستان عزیز. من حدود دو سال پیش PBT دادم و 577 شدم. با توجه به گذشت دو سال در حال حاضر قصد دارم مجددا در این آزمون که اواخر مرداد برگزار میشه شرکت کنم ولی علاوه بر اون احتیاج دارم که مهارت اسپیکینگم رو هم در طول این مدت تقویت کنم. به نظر شما استفاده از مجموعه "Effortless English" میتونه برای من کمک کننده باشه؟ کسی با این مجموعه آشنایی داره؟ استفاده از اون تداخلی با آماده شدن برای PBT نداره؟ با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط magicperspolis نمایش پست ها
    برای تقویت مکالمه بستگی داره که بخوای 1) مکالمت قوی بشه یا 2)اینکه بخوای نمره بیاری؟؟

اگه فقط نمره امتحان واسط مهمه من یه یکی رو میشناسم که فقط Speaking IELTS کار میکنه و برای من و برادرم خوب جواب داد . من 14 آبان 90 دانشگاه آزاد امتحان IELTS دادم و 27 آبان جوابش میاد . برخلاف چیزی که فک میکردم Speaking اصلا نقطه ضعف من نبود و از امتحانم راضی بودم.

اگه کسی اطلاعات بیشتر خواست بگه شمارشو بش بدم .

اگر هم سوالی داشتید در خدمتم.
    ببخشید مشیه ایشون که گفتید براتون خوب جواب داده معرفی کنید.

As my experience says even reading can help speaking. So use any possible situation or condition to work on it. No one has talent to speak English well, it the matter of endeavor and determination, willpower and tenacity.

1-Want it!
    2-Work on it!
    3-Improve it!
    4-Use it (dare to make mistakes)!
    5-Master it!
    6-Love it!
    ::Never say never::

Junior Member

speaking یک مهارتیه که نسبت به 3 مهارت دیگه به نظر من سخت تره.اما اگر تمرین و به صورت مداوم انجام بدی و سعی کنی روزانه باهاش درگیر بشی خیلی پیشرفت میکنی.

Junior Member

پیش فرض گوش دادن به رادیو CNN آنلاین برای تقویت لهجه آمریکایی

سلام دوستان
    این کد رو میتونید با وارد کردن در Media Player پخش کنید
    رادیو CNN با کیفیت بسیار مطلوب

mms://a466.l3760630465.c37606.g.lm.akamaistream.net/D/466/37606/v0001/reflector:30465

در منوی File/ Open URL

با سایر پلایرها مثل KMPLAYER یا JET هم پخش میشه

Junior Member

اون دسته از دوستان که مایلن که Listening شون قوی شه توصیه میکنم از پادکاستهای CNN یا FoxNEWS استفاده کنند. اونها رو دانلود کنن و در حین رانندگی گوش بدن
    تلفظ خوب آمریکایی و موضوعات روز و جذابش باعث میشه مشتاقانه گوش کنید و لذت ببرید

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان.می دونم سوال ام یه جورایی کلیشه هست ولی اگه جواب بدبد ممنون میشم.من از بین چهار اسکیل زبانی در دوتا خوب هستم،listening و reading. چون خیلی وقت هست که فیلم به زبان اصلی می بینم و همین طور کتاب انگلیسی زیاد می خونم چون رشته ام مطالعات آمریکا هستش و همه منابعمون به زبان انگلیسی.در دوتا آزمون کامپیوتری A+ و Network+ که به زبان انگلیسی هم هست شرکت کردم.این ها رو به این علت گفتم به گم منظورم از لفظ کلی (خوب) چیه.اما یه مشکل زیادی با speaking و writing دارم.تا حالام کلاس زبان نرفتم و فقط self study.می خوام بدونم کسی از دوستان هست که شرایط اش مشابه من بوده باشه و تونسته باشه این دوتا اسکیلش رو قوی کنه اونم بدون کلاس؟ آخه همه میگن باید کلاس بری ،تعیین سطح رسپینا تاک هم رفتم سطح ام آخر Four Corners 3 شد.ولی نه وقت کلاس رفتن دارم نه حوصله اش رو.
    ممنون می شم اگه کسی تجربه مشابه داشته،راهنماییم کنه

ApplyAbroad Hero aram_golbaghi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Engineering

به نظر من در مرود speaking تنها یک راه وجود داره و اون هم حرف زدنه، حالا چه توی کلاس چه جلوی آینه توی خونه یا با کسی توی خونه ..
    در مورد writing هم راهش نوشتنه.... یک سری نکات مختصری هم داره که توی همه کتاب ها گیر میاد

خوش باشی
    Landed in Vancouver: Dec 2012, Blog: http://www.koukia.ca

Junior Member Austin.A آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

سابق بر این من اینقدر شعر ، آواز و صحبت کردن بلند با در و دیوار و هر موجود زنده و غیر زنده ای داشتم که کل خانواده از نظر عقلی به من شک کرده بودن !
    نکته مهمی که تجربه کردم ، بلند ادا کردن جملات در موقعیت ها هستش نه این که در ذهنمون مرور کنیم . هرچند از نظر بقیه چندان جالب نباشه ... مطمئن باشید تاثیر زیادی داره .
    سایت Livemocha هم محیط خوبی برای تمرین گفتگو با نیتیو ها داره که به من کمک زیادی کرد .
    اگر هم از جو عمومی کلاس های ترمیک یا حتی آمادگی Ielts خوشتون نمیاد ، کلاس های فان و مفرح Free Discussion زیادی در بیشتر آموزشگاه ها هستن که برای کمک به اسپیکینگ مناسبن .
    در ضمن همیشه به نوع گفتار خوتون اعتماد نکنید ! گاهی اوقات بد نیست صحبت های مختلفمون رو رکورد کنیم چون حین گوش دادن بهتر میشه اشکالات احتمالی رو متوجه شد .
    موفق باشید .