صفحه 9 از 23 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 221

موضوع: شیوه های تقویت مهارت گفتاری (مباحث کلی)

Banned

پیش فرض پاسخ : بهترین راه تقویت Speaking ؟؟

اگر کسی علاقه داره زبان انگلیسی یاد بگیره چه از طریق آنلاین و چه برای زندگی تو تایلند با معلمهای آمریکایی و انگلیسی من می تونم راهنمایی اش کنم.

Junior Member

سلام.من ا یه مشکل بزرگ توی زبان دارم و اون اینکه که اصلا اعتماد به نفس توی صحبت کردن ندارم.فکر میکنم وقتی صحبت می کنم خیلی بد تلفظ می کنم !!!خواهش می کنم راهنمایی ام کنید.این عامل باعث شده اصلا طرف مکالمه نرم.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in industrial chemistry @ Razi university

با سلام
    براي دوستاني كه مكالمه شون خيلي خوب نيست و ميخوان زود به حد قابل قبولي برسن:
    مجموعه ايي هست به نام "Spoken English Learned Quickly"

شبيه مجموعه آموزشيه نصرته با اين تفاوت كه:
    1-كاملا انگليسي هستش (برخلاف CD هاي نصرت كه مدرس فارسي صحبت ميكنه...!).
    2-فايل Pdf تمام مكالمات ضميمه هستش.
    3-جملاتي كه آموزش ميده خيلي كاربردي تر هستند.
    4-براي هر درس، مجموعه لغات مورد استفاده و مهم در فايل آخر PDF قرار داده شده.
    5-اين مجموعه با هر دو لهجه (آمريكايي و انگليسي) موجود هست.
    در كل براي دوستاني كه "كاسه چه كنم...!" دستشون گرفتن و زيادم وقت مطالعه ندارند خيلي خوبه.....
    در ابتدا فايل هاي صوتي رو در حالي كه متن مكالمه پيش روتون هست گوش كنيد. بعد كه خوب متوجه شديد ميتونيد با MP3 Player بارها گوش كنيد تا مكالمه رو از حفظ كنيد...

http://pdf-book.net/spoken-english-learned-quickly-pbn

ApplyAbroad Veteran
    vahid.chem آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mao57184 نمایش پست ها
    سلام خدمت همه دوستان.می دونم سوال ام یه جورایی کلیشه هست ولی اگه جواب بدبد ممنون میشم.من از بین چهار اسکیل زبانی در دوتا خوب هستم،listening و reading. چون خیلی وقت هست که فیلم به زبان اصلی می بینم و همین طور کتاب انگلیسی زیاد می خونم چون رشته ام مطالعات آمریکا هستش و همه منابعمون به زبان انگلیسی.در دوتا آزمون کامپیوتری A+ و Network+ که به زبان انگلیسی هم هست شرکت کردم.این ها رو به این علت گفتم به گم منظورم از لفظ کلی (خوب) چیه.اما یه مشکل زیادی با speaking و writing دارم.تا حالام کلاس زبان نرفتم و فقط self study.می خوام بدونم کسی از دوستان هست که شرایط اش مشابه من بوده باشه و تونسته باشه این دوتا اسکیلش رو قوی کنه اونم بدون کلاس؟ آخه همه میگن باید کلاس بری ،تعیین سطح رسپینا تاک هم رفتم سطح ام آخر Four Corners 3 شد.ولی نه وقت کلاس رفتن دارم نه حوصله اش رو.
    ممنون می شم اگه کسی تجربه مشابه داشته،راهنماییم کنه
    همون طور که از اسم این اسکیل مشخصه شما باید صحبت کنی. حالا ممکنه بعضی از دوستان بگن با در و دیوار و ... صحبت کن ولی اگه هدف از یادگیری زبان، رفتن به خارج ازکشور (به هر دلیلی) هست اونوقت شما نیاز داری با یه آدم صحبت کنی که هر کدومشون ممکنه لهجه خاصی هم داشته باشن، شما نیاز داری که بتونی Communicate کنی، سوال کنی، جواب بدی، واکنش نشون بدی به موقعیتی که توش هستی و ... به این دلایل من معتقدم که دیوار نمیتونه همصحبت مناسبی واستون باشه. بنظر من شما حتما نیاز به حضور در کلاس و صحبت کردن با همکلاسی ها خواهید داشت.

.Success is to get what you want,Luck is to keep what you get

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sara16 نمایش پست ها
    فکر کنم این برنامه برای تلفظتون عالی باشه:
    سلام سارا جان.ممنون بابت لینکی که گذاشتی.فقط یه سئوال خانمی:توی بخش دانلود 3 فایل زیپ شده بود که قسمت 1 تا 3 نوشته شده بود سئوالم اینه که این 3 فایل 3 پارت هستن که بعد از exteractیکی میشن یا نه هرکدوم مجزا هستن.ممنون
    ویرایش توسط le-ciel : June 17th, 2014 در ساعت 06:28 PM دلیل: لینک تبلیغی

نقل قول نوشته اصلی توسط okhovvat نمایش پست ها
    سلام سارا جان.ممنون بابت لینکی که گذاشتی.فقط یه سئوال خانمی:توی بخش دانلود 3 فایل زیپ شده بود که قسمت 1 تا 3 نوشته شده بود سئوالم اینه که این 3 فایل 3 پارت هستن که بعد از exteractیکی میشن یا نه هرکدوم مجزا هستن.ممنون
    You are welcome. any part will unzip separately and independent of the others.
    O,that obscure object of coterie
    ...

اگر کسی بخواهد خود تدریسی کند با اینترنت و اسکایپ ادم های زیادی میشه چت کرد.

من برای همین کار اسکایپ دانلود کردم و لی به هر کی گفتم می خوام انگلیسی صحبت کنم تا انگلیسیم قوی بشه دیگه جواب نداد!!!!

Member emy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental science, University of Basilicata, Italy

من اسکایپ دارم و ریدکال هم دارم
    منظورتون این است که با کسایی صحبت کنیم که انگلیسی زبان هستن؟
    ایا گروهی به این منظور برای تقویت زبان انگلیسی وجود دارند که عضو بشیم و در آنجا برای تقویت زبان مکالمه کنیم؟
    من نه عاشق هستم .. نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من... من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...و خدا می داند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا است...من نه عاشق هستم و نه آلوده به افکار پلید... من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی ام میفهمد...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط emy نمایش پست ها
    من اسکایپ دارم و ریدکال هم دارم
    منظورتون این است که با کسایی صحبت کنیم که انگلیسی زبان هستن؟
    ایا گروهی به این منظور برای تقویت زبان انگلیسی وجود دارند که عضو بشیم و در آنجا برای تقویت زبان مکالمه کنیم؟
    سلام. لطفا با این تاپیک یه سر بزنید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...%D8%AFSpeaking