صفحه 323 از 327 نخستنخست ... 223273313314315316317318319320321322323324325326327 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,221 تا 3,230 , از مجموع 3270

موضوع: ویزا براي همراه + سوالات خاص

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا براي همراه + سوالات خاص

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    چون دختر شما بزرگسال است احتمال زیاد به شما ویزای همراه نمیدهند. دختر شما ویزای تحصیلی اقدام میکنه؟
    بله ویزای تحصیلی اقدام کردم

Junior Member

سلام دوستان، من ویزای تحصیلی گرفتم ولی چون دیر شد دیفر کردم برای سال بعد، برای همسرم همزمان owp اقدام نکردیم و میخواستیم بعد از اینکه رفتم اونجا درخواستشو بدیم. سوالم اینه آیا الان میتونم اقدام کنم و طوری بشه که بتونیم ترم بعد باهم بریم؟ امکان داره به این خاطر ریجکت کنن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of System Science - University of Ottawa

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadiiii نمایش پست ها
    سلام دوستان، من ویزای تحصیلی گرفتم ولی چون دیر شد دیفر کردم برای سال بعد، برای همسرم همزمان owp اقدام نکردیم و میخواستیم بعد از اینکه رفتم اونجا درخواستشو بدیم. سوالم اینه آیا الان میتونم اقدام کنم و طوری بشه که بتونیم ترم بعد باهم بریم؟ امکان داره به این خاطر ریجکت کنن؟
    سلام. من همین کارو برای همسرم کردم. قبل از اینکه وارد کانادا بشم برای همسرم درخواست ویزای کاری دادم و ویزاشون دو هفته ای اومد. میتونید یک توضیح کوتاهی واسه دلیل نرفتنتون بدید یا با توجه به شرایطتون ، میتونید بگید چون میخواستید با هم برید دیفر کردید.

Junior Member

سلام دوستان
    من يه سوال فوري دارم و ممنون ميشم اگه راهنمايي بفرماييد.
    من پذيرش مستر مجدد MEng دارم و 8 سال گپ تحصيلي دارم كه با كار ميتونم پرش كنم و به همراه همسر و فرزندم ميخوام اقدام كنم. چند تا از دوستان بهم پيشنهاد دادن كه اول براي خودم و فرزندم اقدام كنم و بعد دريافت ويزا براي همسرم OWP اقدام كنم. به نظر شما اين روش شانسم رو بالا ميبره يا با هم اقدام كنيم؟ و در صورتي كه دو نفري (من و دخترم) اقدام كنيم و بعد همسرم. در استادي پلن خودم همسرم رو به عنوان تاي بنويسم يا نه؟(چون ننويسم ممكن هست شك كنن و بنويسم هم دروغ هست و ايشون بعد ويزاي ما در داخل ايران ميخوان اقدام كنن). ممنون ميشم اگه راهنمايي بفرماييد.

Junior Member

سلام دوستان ویزای دانشجوی بنده و ویزیتور همسرم اپروو شده و سوالم اینه ایا ما میتونیم داخل فرودگاه برای همسرم اپن وورک پرمیت بگیریم یا حتماْ باید داخل سایت اقدام کنیم؟ ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of System Science - University of Ottawa

نقل قول نوشته اصلی توسط ehmo1 نمایش پست ها
    سلام دوستان ویزای دانشجوی بنده و ویزیتور همسرم اپروو شده و سوالم اینه ایا ما میتونیم داخل فرودگاه برای همسرم اپن وورک پرمیت بگیریم یا حتماْ باید داخل سایت اقدام کنیم؟ ممنونم
    من شنیدم امکان تبدیل ویزای توریستی به وورک پرمیت داخل فرودگاه وجود داره.

سلام دوستان
    برای پر کردن اپلیکیشن در قسمت همراه reason of being in in canada باید کدام گزینه انتخاب بشه؟
    همسرم قبلا کانادا بوده و caq داره منتها منقضی شده.
    در انتهای کار برای چک کردن مدارک این قسمت به immigration status in canada تغییر میکنه باید همچنان گزینه person without status انتخاب بشه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Senior Member s30min آواتار ها

سلام دوستان کسی هست که با فرزند در سن مدرسه برای ویزا اقدام کرده باشه؟ خواهر من پذیرش فلوشیپ گرفته و در مرحله پر کردن انلاین اپلیکیشن وقتی میخواد دخترش را به عنوان همراه اضافه کنه سوال میپرسه که فرزندت قصد ادامه تحصیل داره و وقتی میزنه بله وارد پروسه استادی پرمیت برای بچه اش میشه که یکی از از مدارکش از acceptance letter مدرسه هست که این مدرک نیاز داره که شهریه دانش اموز اینترنشنال اول پرداخت بشه بعد مدرک رو بدن (من زنگ زدم اداره مهاجرت گفت باید این گزینه قصد ادامه تحصیل رو رو بله جواب بدید) ممنون میشم اگه کسی تجربه ای داره بگه که باید چی کار کنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط s30min نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی هست که با فرزند در سن مدرسه برای ویزا اقدام کرده باشه؟ خواهر من پذیرش فلوشیپ گرفته و در مرحله پر کردن انلاین اپلیکیشن وقتی میخواد دخترش را به عنوان همراه اضافه کنه سوال میپرسه که فرزندت قصد ادامه تحصیل داره و وقتی میزنه بله وارد پروسه استادی پرمیت برای بچه اش میشه که یکی از از مدارکش از acceptance letter مدرسه هست که این مدرک نیاز داره که شهریه دانش اموز اینترنشنال اول پرداخت بشه بعد مدرک رو بدن (من زنگ زدم اداره مهاجرت گفت باید این گزینه قصد ادامه تحصیل رو رو بله جواب بدید) ممنون میشم اگه کسی تجربه ای داره بگه که باید چی کار کنیم؟
    من جديدا برا خودم ويزاي تحصيلي گرفتم و دخترم هم كه سال بعد ميره مدرسه براش ويزاي تحصيلي گرفتم. قبلش با چند تا مدرسه مكاتبه كردم و اونا گفتن بايد اول ويزاش بياد تا بتونيد اقدام كنيد و منم همين جواب ها رو اسكرين شات گرفتم و يه فايل pdf كردم و توي قسمت acceptance letter دخترم گذاشتم و ارسال كردم. اونا هم بهش ويزاي تحصيلي دادن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zsudi نمایش پست ها
    من جديدا برا خودم ويزاي تحصيلي گرفتم و دخترم هم كه سال بعد ميره مدرسه براش ويزاي تحصيلي گرفتم. قبلش با چند تا مدرسه مكاتبه كردم و اونا گفتن بايد اول ويزاش بياد تا بتونيد اقدام كنيد و منم همين جواب ها رو اسكرين شات گرفتم و يه فايل pdf كردم و توي قسمت acceptance letter دخترم گذاشتم و ارسال كردم. اونا هم بهش ويزاي تحصيلي دادن.
    اگر درخواست توریسیتی بدیم اونجا میشه ثبت نام کرد؟ چند سال پیش دیده بودم این کار رو میکردند
    از چه سنی تحصیلی حساب میشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)