صفحه 273 از 327 نخستنخست ... 173223263264265266267268269270271272273274275276277278279280281282283323 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,721 تا 2,730 , از مجموع 3270

موضوع: ویزا براي همراه + سوالات خاص

Member
    رشته و دانشگاه
    روان شناسی دانشگاه آزاد

پیش فرض پاسخ : ویزا براي همراه + سوالات خاص

نقل قول نوشته اصلی توسط azadehebadi نمایش پست ها
    سلام، ببخشید که من وسط بحث تون وارد میشم. یادداشت هاتون رو که خوندم گفتم شاید شما بتونید به من راهنمایی بدید.
    میخواستم بپرسم که شما الان با ویزای ویزیتوری کانادا هستید، اگر بخوایید به ورک تبدیلش کنید برای کارای ویزای کاری بعد از ثبت آنلاین مجدد باید رفت ویزا آفیس آنکارا؟ یا از داخل خود کانادا پروسه به شکل دیگه ای هست؟ چونکه من برای همسرم میخواستم ویزیتوری بگیرم اما بعد بتونه که تبدیلش کنه ولی روندش رو اصلا نمیدونم. ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید.
    سلام خواهش میکنم. نه هیچ نیازی به مراجعه به آفیس ها نیست. شما از طریق پروفایل خودتون که الان باهاش مدارک آپلود کردین و دنبال ویزا هستید برای ورک همسرتون اقدام میکنید. در این صورت تعداد فرم هایی که باید پر کنید و مدارکی که باید بدین کمتر هست تا زمانی که بخواید مجدد واسه همسرتون پروفایل جدید تشکیل بدید برای روک. پس حتمن پسورد و ای دی پروفایل تون رو خوب حفظ کنید. به محض اینکه وارد کانادا شدید می تونید برای ورک پرمیت همسر اقدام کنید وارد اکانت که میشید یه قسمت داره به اسم apply for ،در این قسمت شما گزینه ای رو انتخاب میکنید
    به اسم visitor visa,study/work permit. وارد این قسمت که میشید یه سری سوالات ازتون میپرسه که جواب میدید و در اخر بهتون میگه مثلا برای open work permit واجد شرایط هستین. در آخر یه سری مدارک و فرم باید آپلود کنید و مبلغ 255 دلار هم باید به صورت اینترنتی واریز کنید تا سابمیت نهایی انجام بشه. بچه هایی که اینجا بودن میگن بین یک تا چهار ماه طول میکشه که ورک پرمیت بیاد. موفق باشید و اگه بازم سوال داشتید بپرسید من در خدمتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ssobhi نمایش پست ها
    سلام خواهش میکنم. نه هیچ نیازی به مراجعه به آفیس ها نیست. شما از طریق پروفایل خودتون که الان باهاش مدارک آپلود کردین و دنبال ویزا هستید برای ورک همسرتون اقدام میکنید. در این صورت تعداد فرم هایی که باید پر کنید و مدارکی که باید بدین کمتر هست تا زمانی که بخواید مجدد واسه همسرتون پروفایل جدید تشکیل بدید برای روک. پس حتمن پسورد و ای دی پروفایل تون رو خوب حفظ کنید. به محض اینکه وارد کانادا شدید می تونید برای ورک پرمیت همسر اقدام کنید وارد اکانت که میشید یه قسمت داره به اسم apply for ،در این قسمت شما گزینه ای رو انتخاب میکنید
    به اسم visitor visa,study/work permit. وارد این قسمت که میشید یه سری سوالات ازتون میپرسه که جواب میدید و در اخر بهتون میگه مثلا برای open work permit واجد شرایط هستین. در آخر یه سری مدارک و فرم باید آپلود کنید و مبلغ 255 دلار هم باید به صورت اینترنتی واریز کنید تا سابمیت نهایی انجام بشه. بچه هایی که اینجا بودن میگن بین یک تا چهار ماه طول میکشه که ورک پرمیت بیاد. موفق باشید و اگه بازم سوال داشتید بپرسید من در خدمتم.
    خيلي ممنونم از پاسخگوييتون من فقط جسارتا چند تا ابهام برام پيش اومد . اول اينكه اگه درست متوجه شده باشم براي همسرم در هر صورت چه ويزيتوري چه ورك پرميتي بايد از پروفايل خودم استفاده كنم؟ و ديگه اينكه من اول ميخوام كه همسرم با ويزاي ويزيتوري بيادبعد به ورك پرميت تبديلش كنه در اينصورت نيازي نيست كه مثلا براي انگشت نگاري و اينا بره آنكارا ؟ يعني ميتونه بعد از ويزاي ويزيتوري آنلاين درخواست ورك پرميت بده و از كانادا هم خارج نشه؟
    ممنونم از وقتي كه ميذاريد دوست عزيز

Member
    رشته و دانشگاه
    روان شناسی دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط azadehebadi نمایش پست ها
    خيلي ممنونم از پاسخگوييتون من فقط جسارتا چند تا ابهام برام پيش اومد . اول اينكه اگه درست متوجه شده باشم براي همسرم در هر صورت چه ويزيتوري چه ورك پرميتي بايد از پروفايل خودم استفاده كنم؟ و ديگه اينكه من اول ميخوام كه همسرم با ويزاي ويزيتوري بيادبعد به ورك پرميت تبديلش كنه در اينصورت نيازي نيست كه مثلا براي انگشت نگاري و اينا بره آنكارا ؟ يعني ميتونه بعد از ويزاي ويزيتوري آنلاين درخواست ورك پرميت بده و از كانادا هم خارج نشه؟
    ممنونم از وقتي كه ميذاريد دوست عزيز
    خواهش می کنم. بله شما وقتی دارید تشکیل پروفایل میدی به یک سری سوالات جواب میدید یکی از اون سوالا اینه که آیا کسی همراه تون به کانادا میاد؟ وقتی جواب بله بدید در پروفایل تون از شما مدارک همراه تون رو میخوان که آپلود کنید. و پس از ورود به کانادا از پروفایل خودتون برید و برای همسر درخواست ویزای ورک بدید. اگر ویزای ورک قبل از شش ماه(که همون مدت زمان مجاز اقامت برای ویزیتورهاست) بیاد هیچ نیازی به خروج از کانادا نیست. هیچ نیازی به انگشت نگاری نیست اگر چیز اضافه بخوان بهتون ایمیل میزنن. بر فرض محال حتا اگه هم انگشت نگاری بخوان دیگه چرا ترکیه؟ دفاتر و نمایندگی های cic تو هر شهری در کانادا هست. بازم سوالی بود حتمن مطرح کنید من در خدمتم.

با سلام خدمت دوستان عزیز

سوالی فوری برایم پیش اومد که خواستم مطرح کنم اما فروم مناسبی برای طرح موضوع پیدا نکردم اینکه پرسش ام رو در اینجا قرار دادم. متشکر میشم دوستان مطلع بتونن بنده را راهنمایی کنن:

من به طور همزمان برای مقطع دکتری گرایش مهندسی مکانیک (زمینه کاری تاسیسات حرارتی و برودتی و تهویه مطبوع) از دو دانشگاه یکی در امریکا و دیگری در کانادا پذیرش گرفته و میخواهم برای سفارت ها اقدام کنم. البته شرایط ام بگونه ای هست که بتونم پاسخ مثبت از هر دو بگیرم اما سوالی در مورد شرایط کاری در این دو کشور برایم بوجود آمده که فکر کردم در اینجا مطرح کنم و دوستان مطلع منو کمک کنن:

- بنا به اطلاعاتی که در مورد امریکا بدست اورده ام گویا موقعیت کاری بازار برای phd بیشتر از کانادا موجود هستش اما گویا متقاضی پیدا کردن کار نیز چند ده برابر از امریکا بیشتره و گویا پس از اتمام تحصیل دکتری، بچه ها حدود یک سال فرصت دارن کار در این شرایط در امریکا پیدا کنن. بنا به شنیده های من در امریکا، با دریافت phd پیدا کردن یک ضرب position استادی که بسیار سخته و متاسفانه پیدا کردن کار در صنعت خیلی سخت تر. به همین جهت بسیاری از دکتری ها مجبور به گرفتن یک الی چند تا post doc میشن تا بتونن در امریکا بمونن.

- در مورد کانادا، گویا پس از اتمام تحصیل دکتری به فرد سه سال فرصت داده میشه تا کار پیدا کنه و در طی این مدت بخشی از پروسه اقامت موقتش هم انجام میشه. اما عملا پیدا کردن موقعیت استادی دانشگاه غیر ممکنه (به دلیل پایین بودن تعداد دانشگاه ها نسبت به امریکا) ولی کار در صنعت گویا کمی راحتر پیدا میشه.

با توجه به این شرایط و در نظر گرفتن مسئله اقامت پس از اتمام دکتری در کشور مورد نظر، اولا آیا اطلاعات ارائه شده در بالا صحیح است؟ ثانیا، شما بازار کدام کشور رو جهت یافتن کار و دریافت اقامت مناسب تر میدانید؟

با تشکر مجدد از دوستان عزیز که بتونن منو راهنمایی کنن....
    ممنون....

دوستان جسارتا میدونم که احتمالا سوالم تکراری هست... ولی ممکنه یه نفر روشن به من بگه الان که من میخوام برای caq درخواست بدم. همسرم رو باید به عنوان همراه visitor معرفی کنم یا لازم نیست در این مرحله اصلا حرفی از ایشون بزنم؟ یه مورد دیگه هم اینه که همسر من الان باردار هستن. من از مک گیل پذیرش دارم و البته برنامه ام از اول این بوده که هر جا پذیرش گرفتم، تا ۶-۷ همسر و فرزندم رو با خودم نبرم و بعد اون ها بیان و به من ملحق بشن. میشه راهنمایی ام کنید تکلیف فرزندم چه خواهد شد؟ و کلا این که بهترین شیوه عمل در این مراحل درخواست caq و بعدش هم روادید برای شرایط من چی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanmoradi نمایش پست ها
    دوستان جسارتا میدونم که احتمالا سوالم تکراری هست... ولی ممکنه یه نفر روشن به من بگه الان که من میخوام برای caq درخواست بدم. همسرم رو باید به عنوان همراه visitor معرفی کنم یا لازم نیست در این مرحله اصلا حرفی از ایشون بزنم؟ یه مورد دیگه هم اینه که همسر من الان باردار هستن. من از مک گیل پذیرش دارم و البته برنامه ام از اول این بوده که هر جا پذیرش گرفتم، تا ۶-۷ همسر و فرزندم رو با خودم نبرم و بعد اون ها بیان و به من ملحق بشن. میشه راهنمایی ام کنید تکلیف فرزندم چه خواهد شد؟ و کلا این که بهترین شیوه عمل در این مراحل درخواست caq و بعدش هم روادید برای شرایط من چی هست؟
    توضیح بیشتر هم اینکه ما ۶ سال هست که ازدواج کردیم +‌ فرزندم کمی پیش از رفتن من در ایران به دنیا خواهد آمد ولی یقینا تولدش بعد از اقدام من برای دریافت روادید کانادا خواهد بود.

Junior Member

با سلام
    یه سوال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدین، من الان با ویزای ویزیتوری کانادا هستم و میخوام به اپن وورک پرمیت تبدیلش کنم تمام فرم ها رو پر کردم و Explanation letter مونده میخواستم بدونم آیا باید این نامه رو بزارم؟ چون بعضی از بچه ها میگن ضرورتی نداره! و نذاشتن این نامه رو

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک دانشگاه شریف

سلام،
    نه لازم نیست نامه نوشته بشه. فقط همون فرم ها و مدارک که خواسته رو آپلود کنید. احتمالا حدود ۴۰ روز طول میکشه تا ورک پرمیت پست بشه به محل اقامتتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohkami نمایش پست ها
    با سلام
    یه سوال داشتم ممنون میشم اگه جواب بدین، من الان با ویزای ویزیتوری کانادا هستم و میخوام به اپن وورک پرمیت تبدیلش کنم تمام فرم ها رو پر کردم و Explanation letter مونده میخواستم بدونم آیا باید این نامه رو بزارم؟ چون بعضی از بچه ها میگن ضرورتی نداره! و نذاشتن این نامه رو

Junior Member

سلام دوستان.من فکرکنم بیش از پنجاه صفحه ی اخیر روخوندم اما غیر از یکی دو مورد که کودک نوزاد داشتند موارد دیگری دال بر داشتن فرزند مدرسه ای ندیدم. اینه که میخوام بپرسم ایا از اشنایان دوستان عضو در این فروم کسی بوده که موفق به اخذ ویزای تحصیلی از کاندا+ویزا برای همسر و فرزندش بشه؟ فرزند من کلاس اول دبستان هست و اینکه خب قطعا اونجا باید مدرسه بره، ایا برای اخذ ویزا مشکلی ایجاد نمیکنه؟راستش خیلی مرددم که با وجود دخترم اینکار را بکنم یا نه؟ ممنون میشم از پاسختون

Junior Member

دوستان ممنون میشم اگر کسی تجربه ی مشابهی داره به من کمک کنه در مورد سوالی که تو پست قبلی پرسیدم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)