صفحه 325 از 327 نخستنخست ... 225275315316317318319320321322323324325326327 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,241 تا 3,250 , از مجموع 3270

موضوع: ویزا براي همراه + سوالات خاص

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزا براي همراه + سوالات خاص

نقل قول نوشته اصلی توسط hanie_ نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم بدونم برای دختر 3 سالم چه ویزایی باید درخواست بدم؟
    وضعیت خودتان چیست؟ داخل کانادا هستید یا خارج؟ برای چه ویزایی خودتان اقدام میکنید؟
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    وضعیت خودتان چیست؟ داخل کانادا هستید یا خارج؟ برای چه ویزایی خودتان اقدام میکنید؟
    پذیرش برای پاییز امسال دارم و از ایران برای ویزای تحصیلی میخوام اقدام کنم. برای همسرم owp. اما دخترم که 3 سالش هست نمیدونم که آیا باید ویزای توریستی بگیرم یا تحصیلی. با توجه به اینکه هنوز به سن مدرسه نرسیده، ویزای توریستی هم میگن که هر 6 ماه باید تمدید بشه...

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

پذیرش برای پاییز امسال دارم و از ایران برای ویزای تحصیلی میخوام اقدام کنم. برای همسرم owp. اما دخترم که 3 سالش هست نمیدونم که آیا باید ویزای توریستی بگیرم یا تحصیلی. با توجه به اینکه هنوز به سن مدرسه نرسیده، ویزای توریستی هم میگن که هر 6 ماه باید تمدید بشه...
    ویزای توریستی به عنوان همراه باید بگیرید.
    در این صورت برای فرزندتون یک برگه ویزیتوری صادر میشه و تا زمانی که شما دانشجو هستید اون برگه برای فرزندتون معتبر هست و نیازی به تمدید هر ۶ ماه نیست
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

ApplyAbroad Guru

سلام
    میخواستم بدونم برای دختر 3 سالم چه ویزایی باید درخواست بدم؟
    ویزای همراه یا ویزیتورویزا
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member halucinate آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc Marketing

سلام دوستان عزیز، من همسرم سیتیزن سوئد هستن و من الان با ویزای ویزیتوری سوئد هستم، ایشون پذیرش گرفتند از کانادا و ابتدای ماه دیگه قصد انگشت نگاری داریم. من هم برای OWP قصد دارم اقدام کنم. ما حدود ۲۰ هزار دلار پول نقد داخل حساب داریم که برای کاور کردن سال اول کافی‌ است. من می‌تونم از عموم که کانادا هستند نامه اسپانسر بودن هم بگیرم که مثلا ما منزل ایشون میمونیم یا از نظر مالی‌ حمایت میشیم اگر نیاز داشته باشیم. حالا به نظر شما دوستان آیا این نامه نکته مثبت حساب می‌شه یا منفی‌؟ و اینکه کسی‌ از شما بوده که از اروپا درخواست داده باشه؟ ممنون
    از نظر همه بحث کردن یعنی‌ دیگران را متقاعد کردن

Junior Member

پیش فرض ویزا همراه

سلام
    من پذیرش ارشد از دانشگاه در استان کبک دارم، برای همسرم میخوام بهمراه ویزای خودم اقدام کنم حالا سوالم اینه ویزای ایشون باید ویزیتوری انتخاب کنم یا ورک پرمیت؟ سوال بعدیم اینه برای ایشون هم caq لازمه؟

سلام دوستان
    من از دانشگاه uqam تو کبک برای پاییز 2020 پذیرش گرفتم و دارم برای کارهای caq و ویزا اقدام میکنم.میخوام بدونم اگر الان من با پارتنرم که دوست هسیم عقد کنیم ..ایشون میتونه همزمان با من ویزای کار بگیره؟؟
    چون شنیدم بایذ یک دوره 6ماه یا 1سال از عقد گذشته باشه...البته عکس برای اثبات اینکه رابطه ی ما قدیمی بوده و این عقد ضرفا برای گرفتن ویزا تبوده داریم

و ایا نیازه که جشن یا مراسمی هم برگذار شه که عکساش رو به سفارت ارایه بدیم یا 1عقد با حضور اعضای خانواده کافیه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط halucinate نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز، من همسرم سیتیزن سوئد هستن و من الان با ویزای ویزیتوری سوئد هستم، ایشون پذیرش گرفتند از کانادا و ابتدای ماه دیگه قصد انگشت نگاری داریم. من هم برای OWP قصد دارم اقدام کنم. ما حدود ۲۰ هزار دلار پول نقد داخل حساب داریم که برای کاور کردن سال اول کافی‌ است. من می‌تونم از عموم که کانادا هستند نامه اسپانسر بودن هم بگیرم که مثلا ما منزل ایشون میمونیم یا از نظر مالی‌ حمایت میشیم اگر نیاز داشته باشیم. حالا به نظر شما دوستان آیا این نامه نکته مثبت حساب می‌شه یا منفی‌؟ و اینکه کسی‌ از شما بوده که از اروپا درخواست داده باشه؟ ممنون
    بله عموی شما هم میتونن اسپانسر شما باشن. اینکه فامیل درجه یک در کانادا مثبت یا منفی هستش برای ویزای دانشجویی، بستگی به شرایط پرونده و وضعیت دانشجو داره، با شرایط شما مثبته .

Junior Member

سلام من و همسرم زمان اندکی تا سابمیت پرونده هامون داریم. خانم بنده فول فاند از دانشگاه ممتاز کانادا هستند و خودم می خوام برای OPW اقدام کنم.
    بنده تمام سایت های داخلی و خارجی رو گشتم اما نتونستم یه نامه کامل برای Purpose of Travel پیدا منم!!! نامه ای که بهت ایده بده قالب نامه بایستی چطور ویرایش و تنظیم بشه. آیا کسی هست نامه آماده ای در اختیار من بگذاره؟ ممنون میشم به من ایمیل بزنه: shsha52017(at)gmail.com

2. من برای خودم 366 میلیون و خانمم 205 میلیون گذاشتم و نامه رو در یک روز گرفتیم. آیا این میزان موجودی مشکل ساز نخواهد بود؟ شک برانگیز چطور؟
    3. می خواهم توضیحی بدهم و در روزمه خود اشاره کنم که در بورس ایران فعال هستم و این یکی از دلایل درامد بنده بوده است. آیا این کار توصیه میشه؟ آیا بایستی اثباتش کنم؟
    4. آیا من می تونم دوستم رو به عنوان حامی مالی خودم معرفی کنم؟ دارایی ایشون به 700 میلیون تومان میرسه. چون من از این ایشون تعهدنامه دارم که در دفتر اسناد رسمی ثبت شده. آیا این کار توصیه میشه؟
    5. (مهم) ترتیب چینش مدارک (گواهی عدم سمء پیشینه، ترجمه ها، شناسنامه و ...) در قسمت Client Information باید به چه صورت باشه؟ کدام اول بیاد کدام آخر؟ آیا Table of Content می خواد؟
    6. کاور لتر آیا الزامی است یا توی همون study plan و Purpose of Travel میشه بهش اشاره کرد؟

دوستان توضیح بدن ممنون میشم چون پول گرفتن وکیل رو ندارم و پاسخ ها بسیار پراکنده است و یافتن پاسخ سوالات در 325 صفحه بسیار زمان بر است!
    ویرایش توسط in2mc : June 25th, 2020 در ساعت 09:23 PM دلیل: غلط املایی

پیش فرض پاسخ : ویزا همراه

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya363 نمایش پست ها
    سلام
    من پذیرش ارشد از دانشگاه در استان کبک دارم، برای همسرم میخوام بهمراه ویزای خودم اقدام کنم حالا سوالم اینه ویزای ایشون باید ویزیتوری انتخاب کنم یا ورک پرمیت؟ سوال بعدیم اینه برای ایشون هم caq لازمه؟
    سلام به سلامتی،خیر برای همراه نیازی به caq نیست و برای نوع ویزای همراه هم هرکدوم رو که بخواهید میتونیید بگیرید و اگه ویزیتور ویزا برای ایشون بگیرید وقتی اومدید میتونید تغییر بدید به وورک پرمیت.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)