صفحه 317 از 327 نخستنخست ... 217267307308309310311312313314315316317318319320321322323324325326 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,161 تا 3,170 , از مجموع 3270

موضوع: ویزا براي همراه + سوالات خاص

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا براي همراه + سوالات خاص

سلام به همه دوستان
    من ویزای تحصیلی ام اومده و الان یه سوالی در مورد ویزای همراه دارم. ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره کمک کنه
    وقتی درخواست ویزا دادم مجرد بودم. الان میخواستم ازدواج کنم که متاسفانه به دلایل اختلافات خانوادگی امکان پذیر نیست.
    اگر بخواهم برای نامزدم از طریق common law partner درخواست بدم آیا امکانش هست؟ با توجه به اینکه ما مدارکی داریم که نشون بده این موضوع رو. از جمله
    اجاره نامه خانه ای به مدت دوسال که مربوط به زمان دانشجویی بنده در تهران میشه
    مدارک سفر مشترک به ترکیه مثل بلیط و نامه از هتل
    عکس از چندین سال پیش تا الان
    حساب بانکی مشترک
    الان نمیدونم وضعیت چی میشه؟ اصلا شانسی هست؟ آیا اونا برای ایرانی ها هم این گزینه رو دارن یا خیر؟

نقل قول نوشته اصلی توسط safa6769 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من ویزای تحصیلی ام اومده و الان یه سوالی در مورد ویزای همراه دارم. ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره کمک کنه
    وقتی درخواست ویزا دادم مجرد بودم. الان میخواستم ازدواج کنم که متاسفانه به دلایل اختلافات خانوادگی امکان پذیر نیست.
    اگر بخواهم برای نامزدم از طریق common law partner درخواست بدم آیا امکانش هست؟ با توجه به اینکه ما مدارکی داریم که نشون بده این موضوع رو. از جمله
    اجاره نامه خانه ای به مدت دوسال که مربوط به زمان دانشجویی بنده در تهران میشه
    مدارک سفر مشترک به ترکیه مثل بلیط و نامه از هتل
    عکس از چندین سال پیش تا الان
    حساب بانکی مشترک
    الان نمیدونم وضعیت چی میشه؟ اصلا شانسی هست؟ آیا اونا برای ایرانی ها هم این گزینه رو دارن یا خیر؟
    بله میشه. من تجربه شو ندارم ولی وقتی این گزینه رو دارن حتما شدنی هست.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    یک راهش اینه که در هر شهر و کشوری که هستید مترجم رسمی فارسی پیدا کنید،
    یک راه دیگر هم اینست که با کمک دوستان و فامیل در ایران اسکن مدارک رو به یک دارالترجمه در ایران بفرستید و اونها هم اسکن کامل ترجمه ها رو برای شما بفرستند،هیچ مهر اضافه ای لازم نیست
    یه سوال دیگه دارم لطف بکنین
    ترجمه سند ازدواج لازمه یا همون کل صفحات شناسنامه کفایت میکنه فقط با مهر مترجم؟
    اصل شناسنامه هم برا سفارت لازمه درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    یه سوال دیگه دارم لطف بکنین
    ترجمه سند ازدواج لازمه یا همون کل صفحات شناسنامه کفایت میکنه فقط با مهر مترجم؟
    اصل شناسنامه هم برا سفارت لازمه درسته؟
    بله لازمه هم شناسنامه هم سند ازدواج.

سلام، من همراه همسرم ماه ديگه بايد بريم ونكوور،همسرم ويزاي دانشجويي گرفته و خودم ويزاي ويزيتور، ميخواستم بپرسم وقتي رسديم چطور ميتونم درخواست ويزاي كاري كنم؟ از همون فرودگاه ميشه يا بايد از طريق سايت اقدام كنم؟ ممنون ميشم اگر اطلاع داريد راهنمايي كنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_Em نمایش پست ها
    سلام، من همراه همسرم ماه ديگه بايد بريم ونكوور،همسرم ويزاي دانشجويي گرفته و خودم ويزاي ويزيتور، ميخواستم بپرسم وقتي رسديم چطور ميتونم درخواست ويزاي كاري كنم؟ از همون فرودگاه ميشه يا بايد از طريق سايت اقدام كنم؟ ممنون ميشم اگر اطلاع داريد راهنمايي كنيد
    یه زمان میگفتن تو فرودگاه از افیسر بخوایید ممکنه بهتون work permit بده. ولی جدیدا من ندیدم کسی این کارو انجام داده باشه.

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر.
    یکی از دوستان من به همراه همسر و فرزندشون دارن برای ویزای دانشجویی اقدام میکنن. پذیرش را گرفتن و در حال پر کردن فرم ها هستن، برای خودشون دانشجویی، همسرشون اپن ورک پرمیت و بچه 3 سالشون توریستی. 2 تا سوال پیش اوده که واقعا ممنونتون میشم کمک کنید، اول اینکه اصلا این نوع ویزاها برای همسر و فرزندشون درست هستش یا خیر؟ و دوم اینکه داخل فرم 1295 برای اپن ورک پرمیت، اطلاعات نامه از کارفرما رو میخواد. این مورد رو چی باید لحاظ کرد؟ خالی باید بزارن؟
    واقعا ممنون میشم اگه بتونید راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر.
    یکی از دوستان من به همراه همسر و فرزندشون دارن برای ویزای دانشجویی اقدام میکنن. پذیرش را گرفتن و در حال پر کردن فرم ها هستن، برای خودشون دانشجویی، همسرشون اپن ورک پرمیت و بچه 3 سالشون توریستی. 3 تا سوال پیش اوده که واقعا ممنونتون میشم کمک کنید، اول اینکه اصلا این نوع ویزاها برای همسر و فرزندشون درست هستش یا خیر؟ و دوم اینکه داخل فرم 1295 برای اپن ورک پرمیت، اطلاعات نامه از کارفرما رو میخواد. این مورد رو چی باید لحاظ کرد؟ خالی باید بزارن؟ و سوم اینکه برای فرزندشون که 3 سال سن دارند، در فرم 5257، purpose of visit و اسم و مشخصات کسی که قراره توی کانادا ویزیت کنه رو چی باید بزنن؟ چون در اصل فقط قراره مادرشو همراهی کنه در زمان تحصیل و شخص خاصی وجود نداره که بخوان ملاقاتش کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط nmontz نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر.
    یکی از دوستان من به همراه همسر و فرزندشون دارن برای ویزای دانشجویی اقدام میکنن. پذیرش را گرفتن و در حال پر کردن فرم ها هستن، برای خودشون دانشجویی، همسرشون اپن ورک پرمیت و بچه 3 سالشون توریستی. 3 تا سوال پیش اوده که واقعا ممنونتون میشم کمک کنید، اول اینکه اصلا این نوع ویزاها برای همسر و فرزندشون درست هستش یا خیر؟ و دوم اینکه داخل فرم 1295 برای اپن ورک پرمیت، اطلاعات نامه از کارفرما رو میخواد. این مورد رو چی باید لحاظ کرد؟ خالی باید بزارن؟ و سوم اینکه برای فرزندشون که 3 سال سن دارند، در فرم 5257، purpose of visit و اسم و مشخصات کسی که قراره توی کانادا ویزیت کنه رو چی باید بزنن؟ چون در اصل فقط قراره مادرشو همراهی کنه در زمان تحصیل و شخص خاصی وجود نداره که بخوان ملاقاتش کنن.
    1. درسته
    2و3 بنویسید : N/A

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    1. درسته
    2و3 بنویسید : N/A

خیلی ممنونم از پاسختون، یک مورد دیگه اینکه در خصوص فرزندشون، فرم custodian-parent به چه صورت باید باشد؟ چون پسر 3 سالشون قراره با خودشون زندگی کنه و در هیچ جایی اعلان نکردن که میخواد درس بخونه پسرشون. این فرم هم جز الزامات گذاشته شده. چه باید کرد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)