صفحه 209 از 327 نخستنخست ... 109159199200201202203204205206207208209210211212213214215216217218219259309 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,081 تا 2,090 , از مجموع 3270

موضوع: ویزا براي همراه + سوالات خاص

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

پیش فرض پاسخ : ویزا براي همراه + سوالات خاص

نقل قول نوشته اصلی توسط h.khoshghalb نمایش پست ها
    با سلام

من همسرم پارسال از یه دانشگاه تو ونکوور برا مستر پذیرش گرفت و همون موقع اون برا استادی پرمیت و من به عنوان همراه برا ویزا اقدام کردیم. به اون ویزا دادن ولی من ریجکت شدم. دلیلشون :

family ties in my country of residence, length of proposed stay in Canada and purpose of visit
    دفعه دوم با تکمیل کردن مدارک برای OWP اقدام کردم که باز ریجکت شدم دلیلشون که تیک زده بودن : purpose of visit
    دفعه سوم مدارک پذیرش دانشگاه همسرم ، ویزاش و ..رو اضافه کردیم به مدارکمون و دوباره برا OWP اقدام کردم دلیل ریجکت شدن : هیچ کدوم تیک نداشن ، تو قسمت other reasons اینو نوشته بود:
    incomplete application you did not provide all the necessary forms: the Additional Family Form was not provided.
    این فرمه اصلا جزو مدارک درخواستیشون نبود
    تا اینجا همسرم ایران بود.

الان 3 ماهیه که همسرم کاناداست
    ومن دوباره میخوام برا OWP اقدام کنم.. به نظرتون کل کاور لتر رو تغییر بدم؟ فک میکند این کاور لتر رو بر این مبنا بنویسم که تو دفعه پیش همه مدارک قابل قبول بوده براشون، یا اینکه از اول دوباره همه رو توضیح بدم؟
    میتونم مدرکی که من اینجا تو یه شرکت شریک هستم رو اضافه کنم به مدارک..
    اگه چیزی به ذهنتون میرسه لطفا کمک کنید...
    ممنون
    دوست عزیز شما از اول یه کاورلتر خوب تهیه کنید هرچندتا پرونده رو که ریجکت شدید دلیلاش رو بنویسید و بگید تو پرونده بعدیش چه تغییری دادید. بعد تو اخری بگید تنها موردی که ایراد گرفته شده بود عدم تکمیل فرم بود که درواقع ازما خواسته نشده بود. اگر امکانش هست این بار فرم رو هم اضافه کنید. این فرم برا ویزیتور هست نمیدونم برا ویزای کار هم میخوان یانه. درمورد شرکت هم باید بگید اگر میرید کانادا تکلیف شرکت چی میشه چون شما ویزیت نمیخواید برید و دارید با ویزای کار اقدام میکنید پس برای مدت زیادی ایران نیستید و باید مستند بیارید که این شرکت در غیاب شما وضعیتش چطوره. و از دوستان با تجربه بپرسید تا مطمئن بشید ایا اصلا لازمه بگید اینو یا نه.
    امیدوارم این بار این مسئله حل بشه براتون.
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghazal91 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    اگر کسی بعد از گرفتن ویزای دانشجویی عقد کنه به همسرش ویزا میدن که همراهش بره؟
    بله اگر مدارکتون کامل باشه و دلیل سفر رو تو کاورلتر به خوبی کاور کنید میتونید ویزا بگیرید.

سلام دوستان چند تا سوال مهم داشتم میخواستم راهنماییم کنید
    ما میخواییم برای همسرم ویزای ویزیتوری به عنوان همراه من که ویزای دانشجویی دارم اقدام کنیم دو بار پیش ازین ریجکت شده.
    سوال 1 آیا باید زمان خاصی از ریجکتش بگذره تا بتوونیم دوباره اقدام کنیم الان از آخرین ریجکتش یک ماه و 20 روز میگذره. البته ما دوتا مدرک اضافه کردیم به پرونده.
    سوال 2 آیا اگه ویزای 6 ماهه درخواست بدیم اونجا بهش owp میدن؟
    سوال 3 آیا اگه یکساله درخواست بدیم با توجه به پست های قبلی که خووندم ممکنه تو فرودگاه شش ماهش بکنن
    سوال 4 و اینکه احتمال دادن ویزای 6 ماهه بیشتره یا یکساله؟
    ممنون منتظر پاسختون هستم.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط baharroshan نمایش پست ها
    سلام دوستان چند تا سوال مهم داشتم میخواستم راهنماییم کنید
    ما میخواییم برای همسرم ویزای ویزیتوری به عنوان همراه من که ویزای دانشجویی دارم اقدام کنیم دو بار پیش ازین ریجکت شده.
    سوال 1 آیا باید زمان خاصی از ریجکتش بگذره تا بتوونیم دوباره اقدام کنیم الان از آخرین ریجکتش یک ماه و 20 روز میگذره. البته ما دوتا مدرک اضافه کردیم به پرونده.
    سوال 2 آیا اگه ویزای 6 ماهه درخواست بدیم اونجا بهش owp میدن؟
    سوال 3 آیا اگه یکساله درخواست بدیم با توجه به پست های قبلی که خووندم ممکنه تو فرودگاه شش ماهش بکنن
    سوال 4 و اینکه احتمال دادن ویزای 6 ماهه بیشتره یا یکساله؟
    ممنون منتظر پاسختون هستم.
    سلام دوست عزیز
    1- خیر شما اگر ایراد پرونده قبلی رو رفع کنید هرزمان بعد از ریجکت میتونید دوباره اقدام کنید.
    2- بله خیلی از دوستان اومدن اینجا ویزاشون رو به ویزای کار تبدیل کردن بدون مشکل.
    3- بله ممکنه ویزای شش ماهه بدن ممکن هم هست که اگر با شما وارد کانادا شن اندازه ویزای شما براشون مدت اقامت رو بزنن. مثل خود من. چون با همسرم اومدم مدت اقامتم رو اندازه مدت تحصیل همسرم زدن. ولی یکی از دوستان بعد از ورود همسرش اومد تنها و براش تو فرودگاه شش ماهه زدن.
    4- معلوم نیست کلا ارتباط به حال و حوصله افیسر داره. ولی خب ویزا که درخواست میدید یا میگه بیشتر از شش ماه یا کمتر دیگه. شما میتونید بیشتر بزنید و تو کاورلتر خوب توضیح بدید. مسئله مهم مدت اقامت هست که اون تو فرودگاه موقع لند مشخص میشه.

از اهمیت بیش از حد کاورلتر غافل نشید که دنیا رو برا پرونده شما دگرگون میکنه

سلام دوستان، من الان کانادا هستم و استادی پرمیت گرفتم اول سپتامبر. بار اول همسرم که برای OWP اقدام کرده بودم براش ریجکت شد. الان دوباره میخوام براش اقدام کنم، میخواستم بدونم باید برای همسرم اکانت جدید توی CIC بسازم یا از طریق همون اکانت قبلی خودم دوباره براش اقدام کنم؟ ممنون میشم جواب بدین.
    در ضمن دلیل ریجکت شدن همسرم در بار اول رو نزدیک بودن تاریخ عقد به زمان اپلای برای ویزا نوشته بودن که امیدوارم این بار این مشکل رفع شده باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Yazdizadeh نمایش پست ها
    سلام دوستان، من الان کانادا هستم و استادی پرمیت گرفتم اول سپتامبر. بار اول همسرم که برای OWP اقدام کرده بودم براش ریجکت شد. الان دوباره میخوام براش اقدام کنم، میخواستم بدونم باید برای همسرم اکانت جدید توی CIC بسازم یا از طریق همون اکانت قبلی خودم دوباره براش اقدام کنم؟ ممنون میشم جواب بدین.
    در ضمن دلیل ریجکت شدن همسرم در بار اول رو نزدیک بودن تاریخ عقد به زمان اپلای برای ویزا نوشته بودن که امیدوارم این بار این مشکل رفع شده باشه.
    سلام، میتونم بپرسم چقدر بین عقد و اپلای فاصله بود؟

Junior Member

سلام دوستان

آیا خودتون یا کسی (ایرانی) رو می شناسید که توسط گزینه ی common-law partner برای همراه ش ویزا گرفته باشه؟ آیا این آپشن برای ایرانی ها وجود داره اصلن؟

و این که حداقل و حداکثر زمان ویزای ویزیتوری برای همراه دانشجو چقدر هست؟

ممنونم از راهنمایی تون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mina22126 نمایش پست ها
    سلام دوستان

آیا خودتون یا کسی (ایرانی) رو می شناسید که توسط گزینه ی common-law partner برای همراه ش ویزا گرفته باشه؟ آیا این آپشن برای ایرانی ها وجود داره اصلن؟

و این که حداقل و حداکثر زمان ویزای ویزیتوری برای همراه دانشجو چقدر هست؟

ممنونم از راهنمایی تون
    سلام سوال اولتون رو نمیدونم. برا سوال دوم ممکنه یک ماهه هم بدن ویزا رو . حداکثری که تا الان بوده چهارساله بوده که البته تو فرودگاه کانادا مدت اقاما رو ممکنه کمتر بزنن نه چهارسال. اما معمولا ویزا رو شش ماهه میدن.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Yazdizadeh نمایش پست ها
    خیر یک اکانت جدید بسازید به عنوان ویزیتور.

Junior Member

سلام
    من تازه دارم برای مستر اپلای میکنم و میخواهم همسرم را به عنوان همراه با خودم ببرم. با خواندن این فروم کلا نا امید شدم در خصوص گرفتن ویزا.
    آیا شرایط انقدر بده؟
    سوال دیگه اینکه تست مدیکال شامل چه مواردی میشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)