صفحه 320 از 327 نخستنخست ... 220270310311312313314315316317318319320321322323324325326327 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,191 تا 3,200 , از مجموع 3270

موضوع: ویزا براي همراه + سوالات خاص

پیش فرض پاسخ : ویزا براي همراه + سوالات خاص

نقل قول نوشته اصلی توسط ParnoohPouria نمایش پست ها
    برای همراه مدارک تحصیلی هم نیاز هست که ارائه بشه ؟
    بله باشه بهتره ظاهرا

Banned

یه سوال دارم در مورد همراه

فرض کنید دانشجویی فول فاند بگیره و همراه دانشجو نباشه. ایا میشه از نامه بانکی همسر و تمکن مالی یا گردش اون فقط استفاده کرد برای همسر؟
    همچنین چه مقداری میخوان برای این نوع ؟

سلام دوستان. اگر ویزای همراه ( همسر) ویزیتوری باشه باید حتما بلیط دو طرفه واسش بگیریم تا افسر موقع ایراد نگیره؟ چقدر پول لازمه دو نفر نقدی همراهشون باشه برای ورود به کانادا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnaz4545 نمایش پست ها
    سلام دوستان. اگر ویزای همراه ( همسر) ویزیتوری باشه باید حتما بلیط دو طرفه واسش بگیریم تا افسر موقع ایراد نگیره؟ چقدر پول لازمه دو نفر نقدی همراهشون باشه برای ورود به کانادا؟
    1. بله
    2. ماکسیمم نفری 10 هزار دلار کانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnaz4545 نمایش پست ها
    1 بله
    2 هیچ محدودیتی وجود ندارد، اگر یک خانواده در مجموع بیش از ده هزار دلار کانادا همراه داشته باشند صرفا باید در فرم گمرکی مربوطه در فرودگاه اعلام کنند.

سلام.

ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.
    من داشنجوی فول فاند در کانادا هستم. در سفری که به ایران داشتم ازدواج کردم و یک ماه بعد برای همسرم برای دریافت ویزای ویزیتوری اقدام کردم.
    مدارکی که همسرم ارائه داد: جاپ افر، نسخه متخصص بابت مریض بودن مادرشون و لزوم برگشت، سند ملک به نام خودشون، سند ازدواج، استادی پرمیت من، البوم عکس و مسافرت های مشترک، 40 میلیون در حساب خودشون، 7000 دلار در حساب من در کانادا، 100 میلیون در حساب من در ایران، 200 میلیون در حساب پدرشون با نامه اسپانسری،
    ولی متاسفانه ویزاشون رد شد به دلایل زیر:
    I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary
    resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on your family ties in Canada and
    in your country of residence.

• I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary
    resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on the purpose of your visit.

ممنون می شم اگر راهنماییم کنید که کجای پرونده مشکل داشت و چکاری باید انجام بدم.

Junior Member

با سلام
    من ویزای دانشجویی رو به تازگی گرفتم و اول سپتامبر میرم کانادا
    در عین حال بعد از صدور ویزا شرایط پیش اومد که دارم عقد می کنم
    آیا برای بردن همسرم از طریق OWP مشکلی پیش نمیاد؟
    راهکار چی هست؟

سلام

احیانا، همسر شما تک فرزند نیستند؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mmdnfijrbcfvrg نمایش پست ها
    سلام.

ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.
    من داشنجوی فول فاند در کانادا هستم. در سفری که به ایران داشتم ازدواج کردم و یک ماه بعد برای همسرم برای دریافت ویزای ویزیتوری اقدام کردم.
    مدارکی که همسرم ارائه داد: جاپ افر، نسخه متخصص بابت مریض بودن مادرشون و لزوم برگشت، سند ملک به نام خودشون، سند ازدواج، استادی پرمیت من، البوم عکس و مسافرت های مشترک، 40 میلیون در حساب خودشون، 7000 دلار در حساب من در کانادا، 100 میلیون در حساب من در ایران، 200 میلیون در حساب پدرشون با نامه اسپانسری،
    ولی متاسفانه ویزاشون رد شد به دلایل زیر:
    I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary
    resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on your family ties in Canada and
    in your country of residence.

• I am not satisfied that you will leave Canada at the end of your stay as a temporary
    resident, as stipulated in paragraph 179(b) of the IRPR, based on the purpose of your visit.

ممنون می شم اگر راهنماییم کنید که کجای پرونده مشکل داشت و چکاری باید انجام بدم.

سلام

راهکار خاصی نداره. شما اول تشریف میبری. بعد که در کانادا مستقر شدی، واسه همسر درخواست ویزا میدی. از نظر مدارک مالی و اینا قبلا در همین فروم بارها توضیح داده شده. لطفا مطالعه بفرمایید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shakna66 نمایش پست ها
    با سلام
    من ویزای دانشجویی رو به تازگی گرفتم و اول سپتامبر میرم کانادا
    در عین حال بعد از صدور ویزا شرایط پیش اومد که دارم عقد می کنم
    آیا برای بردن همسرم از طریق OWP مشکلی پیش نمیاد؟
    راهکار چی هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahziar_69 نمایش پست ها
    سلام
    همسر بنده سیتیزن آمریکا هست
    قصد داریم با گرفتن پذیرش از یک کالج در ونکوورمن رو به عنوان همراه معرفی کنه.
    کالج مورد نظر ما cornerstone international community college و یک دوره ی یک ساله International Business Management Co-Op هست و مرتبط با سوابق کاری ایشون در آمریکا.
    سوالم اینه که آیا با توجه به اینکه دوره یک ساله هست امکانش هست به من ویزا ی همراه ندن؟ آخه ی چیزایی شنیدم در این مورد که دادن ویزای همراه به رشته تحصیلی و اینجور موارد بستگی داره.
    ممنون میشم در این زمینه کمکم کنید.

سلام
    کلا اپلای برای کالج خودش معمولا از مواری هست که ویزا ریجکت میشه حالا شما بخواید بر اساس اپلای همسرتون برای کالج و دوره های کوتاه مدت اقدام کنید برای ویزای همراه که دیگه سخت تر هم میشه. یعنی یک جورایی تابلو میشه که میخواید بر نگردید کشور خودتون
    افسرها انقد تجربه دارن که این رو بفهمن
    هیچ آخرتی وجود نداره. در سراسر تاریخ حکومت ها با ابزاری به نام پرستش خدا بر مردم سواری کرده اند. بهشت و جهنم شما همین دنیا هست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)