صفحه 224 از 327 نخستنخست ... 124174214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233234274324 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,231 تا 2,240 , از مجموع 3270

موضوع: ویزا براي همراه + سوالات خاص

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا براي همراه + سوالات خاص

با سلام، من دانشجوی دکترا در کانادا هستم، به علت بیماری و اینکه یکی‌ از داروهای مورد نیاز تحت بیمه نبود و بسیار گران قیمت بود به ایران برگشتم و یک ترم مرخصی گرفتم، در طی‌ این مرخصی با نامزدم که در ایران بود ازدواج کردم.
    سوالِ من این هست که آیا مطرح نمودنِ بیماری من در کورلتر‌ای که همسرم مینویسه میتونه کمک کننده باشه و اینکه همسرم باید همراه من باشه و نیاز به مراقبت دارم. ممنون میشم که راهنمایی‌ کنید.
    در ضمن من خودم هم ویزام اکسپایر شده بود که اقدام کردم و ویزام رو گرفتم، در اون جا مطرح کرده بودم دلیل برگشتنم به ایران بیماریم بوده.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط milad6893 نمایش پست ها
    با سلام، من دانشجوی دکترا در کانادا هستم، به علت بیماری و اینکه یکی‌ از داروهای مورد نیاز تحت بیمه نبود و بسیار گران قیمت بود به ایران برگشتم و یک ترم مرخصی گرفتم، در طی‌ این مرخصی با نامزدم که در ایران بود ازدواج کردم.
    سوالِ من این هست که آیا مطرح نمودنِ بیماری من در کورلتر‌ای که همسرم مینویسه میتونه کمک کننده باشه و اینکه همسرم باید همراه من باشه و نیاز به مراقبت دارم. ممنون میشم که راهنمایی‌ کنید.
    در ضمن من خودم هم ویزام اکسپایر شده بود که اقدام کردم و ویزام رو گرفتم، در اون جا مطرح کرده بودم دلیل برگشتنم به ایران بیماریم بوده.
    بله، مشکلی نداره، حتی می توانید مدارک پزشکی هم همراش بگذارید
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق

سلام به همه ی دوستان,

بالاخره بعد از 8 ماه ویزای دانشجوییم دو هفته پیش اومد. طی این 8 ماه ازدواج کردم و حالا میخوام برای همسرم درخواست ویزای ویزیتوری سه ماهه کنم که تا دو ماه دیگه که میخولم برم ویزای اونم بیاد. چندتا سوال داشتم که ممنون میشم جواب بدید.

1- چون ما تاریخ عقدمون بعد از اپلای منه , لازمه که من اول برم و اقامت دانشجویی که تو فرودگاه بهم میدنو همسرم په سفارت ارایه بده یا همین ویزای دانشجویی کافیه؟
    2- والدین همسرم در نامه ساپورتری که میدن چی باید بنویسن؟ باید بنویسن هزینه اقامت سه ماهه فرزندمونو تامین میکنیم یا یه تعهد کلی که کلا هزینه زندگی فرزندو عروسمونو تامین میکنیم؟ اگه کسی یه نمونه مشابه داره ممنون میشم بفرستید.

Junior Member YaserN آواتار ها

سلام به همگی
    من به همراه همسرم و پسرم برای ویزای کانادا اقدام کردیم. چون برای فرصت مطالعاتی اقدام کردم نوع ویزای خوم owp و ویزای همسرم و پسرم ویزیتوری هست. 5 روزه پاس ریکوست همسرم و پسرم اومده اما از پاس ریکوست من خبری نیست. به نظر منطقی نمیاد که ویزای من تایید نشده باشه و همراه هام پاس شده باشند (هزینه اونا با منه) تجربه مشابهی وجود داره و اگر کسی اطلاع داره چند روزه ویزای بقیه با شرایط مشابه چند روزه اومده. ممنون

Senior Member alirezaei1984 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس برق و الکترونیک UQAM-ETS

نقل قول نوشته اصلی توسط milad6893 نمایش پست ها
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali.kalamy نمایش پست ها
    بله، مشکلی نداره، حتی می توانید مدارک پزشکی هم همراش بگذارید
    فقط مراقب باشید که بعدا ذکره این بیماری تاثبری در رونده ردیافت اقامت شما نداشته باشه (البته اگر قصدتون موندن باشه) چون باید مدیکال بدید و قطعا اطلاعات شما رو خواهند دید.
    تا زمانی که سواد , پشتکار , وقت و این فروم ( applyabroad ) هست, استفاده از وکیل اشتباه محض است.

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

با سلام
    خواستم بگم که ویزای خانمم بعد از حدود 85 روز اومد. نکته مهم این که من دو روز قبلش Case Specific Form رو پر کردم و توش پرسیدم که چرا خبری از ویزای من بعد از حدود 82 روز نیست. که دو سه روز بعدش ایمیل پاس ریکوئست رو فرستادند. (از آقای علی کلامی بخاطر راهنماییشون متشکرم)
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

سلام بر دوستان
    من از کانادا پذیرش با فاند دارم. واسه خانمم که همراهمه، ویزتوری اقدام کردم. تو فرم IMM5257، هدف ویزیت (purpose of visit) رو چی بزنم؟ همچنین مدت اقامت رو چقد بنویسم؟ ویزای ویزیتوری 6 ماهه است. مدت اقامت رو 6 ماه ذکر کنم؟ اگه 6 ماه ذکر کنم تناقضی با این حرف که گفتم باید همرام باشه نداره؟

یه سوال دیگه که واقعا منو تو شک انداخته اینه که من واسه خانمم که حدود 5 ساله ازدواج کردیم بهتره به صورت ویزیتوری اقدام کنم یا OWP؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ashtta5285 نمایش پست ها
    یه سوال دیگه که واقعا منو تو شک انداخته اینه که من واسه خانمم که حدود 5 ساله ازدواج کردیم بهتره به صورت ویزیتوری اقدام کنم یا OWP؟
    هردو نوع را می تونید اقدام کنید با توجه به شرایطتتان اما OWP به لحاظ امکان کار و شرایط اقامت تسهیل شده پس از آن بیشتر توصیه می شود.

Junior Member

من و خانومم هر دو واسه study permit تقاضا دادیم. اما فرم مربوط به proof of relationship رو اشتباه تکمیل کردیم. به جای اثبات relationship بین خودمون مدارک اثبات ما و ساپورترمون قرار دادیم. مدارکمون رو سابمیت کردیم ولی هنوز واسه بیومتریک نرفتیم. می خواستم از دوستان بپرسم آیا راهی هست که این رو تصحیح کنیم؟ جایی تو سایت یا ایمیل؟ یا وقتی که واسه بیومتریک میریم؟
    این اتفاق خیلی بده یعنی ممکنه بخاطر این ریچکت بشیم یا خودشون ممکنه درخواست کنن که واسشون بفرستیم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)