صفحه 248 از 327 نخستنخست ... 148198238239240241242243244245246247248249250251252253254255256257258298 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,471 تا 2,480 , از مجموع 3270

موضوع: ویزا براي همراه + سوالات خاص

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

پیش فرض پاسخ : ویزا براي همراه + سوالات خاص

نقل قول نوشته اصلی توسط mbahramy1980 نمایش پست ها
    با سلام

من با ویزای دانشجویی و همسرم ویزیتوری قصد ورود به کانادا را داریم. من تو فروم خوندم که تو فرودگاه ویزای ویزیتوری همسر را 6 ماهه میدن. این درسته؟ چطور میشه تمدیدکرد؟
    دوست عزیز ویزا رو تو فرودگاه نمیدن! پرمیت رو تو فرودگاه میدن و بله الان فکر میکنم شش ماهه میدن. بعدن یک ماه اینا مونده به انقضا دوباره انلاین برا پرمیت جدید اپلای میکنید. و سخت گیر هم نخواهندبود.
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

Junior Member

سلام دوستان...ممنون میشم که منو راهنمایی کنید...من میخوام برای ویزای همراه اقدام کنم اما اینکه برای ویزیتوری اقدام کنم یا اپن ورک پرمیت رو نمیدونم...هر کدوم از دوستان یه سری تجربه دارن...من فقط میخوام تو سریعترین زمان ممکن ویزا بگیرم...میخوام بدونم چقد این دو نوع ویزا با هم فرق دارن؟؟اینکه میگن اگه ویزای ویزیتوری بگیرم اعتبارش 6 ماه هست درسته؟؟؟اعتبار ویزای ورک چقدره؟؟؟ خواهش میکنم اگه از دوستان کسی تجربه داره منو راهنمایی کنه چون الان دو بار کل فرم هارو عوض کردم و همش بین این دو تا شک دارم...با تشکر

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط parinazj نمایش پست ها
    سلام دوستان...ممنون میشم که منو راهنمایی کنید...من میخوام برای ویزای همراه اقدام کنم اما اینکه برای ویزیتوری اقدام کنم یا اپن ورک پرمیت رو نمیدونم...هر کدوم از دوستان یه سری تجربه دارن...من فقط میخوام تو سریعترین زمان ممکن ویزا بگیرم...میخوام بدونم چقد این دو نوع ویزا با هم فرق دارن؟؟اینکه میگن اگه ویزای ویزیتوری بگیرم اعتبارش 6 ماه هست درسته؟؟؟اعتبار ویزای ورک چقدره؟؟؟ خواهش میکنم اگه از دوستان کسی تجربه داره منو راهنمایی کنه چون الان دو بار کل فرم هارو عوض کردم و همش بین این دو تا شک دارم...با تشکر
    دوست عزیز من تو پست بالایی اشاره کردم که ویزای ویزیتور رو شش ماهه نمیدن!!! این پرمیته که شش ماهه صادر میشه و بعد میشه تمدید کرد. شما باید ببینید شرایطتون با کدوم نوع ویزا بیشتر همخونی داره همونو اپلای کنید. ویزای ویزیتور و ورک فرقشون اینه که شما وقتی ویزیتور تشریف بیارید عملا هیچ کاری نمیتونید انجام بدید و واقعا در نقش یه تماشاچی ظاهر میشید. اما اگر ورک پرمیت اپلای بکنید و ویزای ورک بگیرید خب اجازه کار دارید در کانادا، سین نامبر میتونید بگیرید، اگر در انتاریوباشید میتونید برا Ohip اپلای کنید که بیمه استانی هست و دیگه بیمه دانشگاه رو پول ندید. ولی وقتی ویزیتور میاید دیگه این گزینه هارو که ندارید هیچ تازه به این نتیجه میرسید اینجا که باید برا ورک پرمیت اپلای کنید و باز یه 250 دلار ناقابل بریزید تو حلق اداره مهاجرت. بنابراین بشینید قشنگ سبک سنگین کنید ببینید اگر مدارکتون به ورک پرمیت میخوره و اگر ابهام در مدارکتون نیست برا ورک اپلای کنید به نظر بنده. ببینید من الان نمیدونم ویزای ویزیتور رو چندوقت طول میکشه بدن ولی کلا همه چی بستگی به پرونده شما داره و افیسری که اون رو بررسی میکنه. اگر ادم سخت گیری نباشه و شما هم همه مدارک رو کامل بذارید تو زمان مشخصش ویزا رو با خوبی و خوشی میگیرید. استرس شما قابل درک هست ولی من که اینارو تجربه کردم میگم یه کم از استرستون کم کنید و مطمئن باشید دیر یا زود مثل همه ویزاتون رو میگیرید به عنوان همراه. بنابراین تمام تمرکزتون رو بذارید رو کامل کردن مدارک و طریقه متقاعد کردن افیسر.

موفق باشید.

Junior Member

خیلی ممنونم که لطف کردین و با حوصله جواب من رو کامل دادین...چیزی که هست من در حال حاضر تو ایران شاغل نیستم و جاب افر ندارم...مدرک تحصیلی من فوق لیسانس تو رشته ی مهندسی هستش...آیا برای ویزای ورک گواهی کار لازمه؟؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط parinazj نمایش پست ها
    خیلی ممنونم که لطف کردین و با حوصله جواب من رو کامل دادین...چیزی که هست من در حال حاضر تو ایران شاغل نیستم و جاب افر ندارم...مدرک تحصیلی من فوق لیسانس تو رشته ی مهندسی هستش...آیا برای ویزای ورک گواهی کار لازمه؟؟
    خیر گواهی کار نیاز نیست. شما یه کاورلتر خیلی خوب باید بنویسید که خیلی خوب و منطقی بتونید بگید چرا دارید برا ورک پرمیت اقدام میکنید. همین که شغل ندارید میتونه هماهنگی با ورک پرمیت داشته باشه چون اگر شغل داشتید ممکن بود بگن tie ندارید یا افیسر قانع نمیشه که شما چطور کارتون رو ول میکنید برید مملکت کانادا و از این حرفا. اینجوری راحت تر میشه کاورلتر نوشت.

Junior Member

سلام
    می خواستم ببینم برای ویزای همراه همسر دقیقا چه مدارکی لازم است؟
    مدارک تحصیلی خواسته نشده، لازم است؟
    و اینکه باید جداگانه explanation letter بسازیم ؟
    در کاور لتر دقیقا باید به چه مواردی اشاره شود؟

باتشکر

Junior Member

سلام دوستان من الان تو پروسه گرفتن caq هستم
    از ان طرف آماده ارسال مدارک skill worker کبک هستم
    منتها هنوز برای ويزا اقدام نکردم،در تايخ 16 بايد کبک رو سابميت کنم

منتها هنوز فايل نامبر ندارم،اصلا معلوم نيست موفق شم بتونم بفرستم يا نه
    تو اقدام برای ويزا بايد به کبک اشاره بهش بشه تا زمانی که فايل نامبر صادر نشده??

Junior Member

سلام دوستان
    می شه لطفا یکی منو سریع راهنمایی کنه؟
    در سایت cic سوالهایی که بایدجواب داد، ویزای همسر راباید visit-tourist انتخاب کنیم یا visit-all other type؟
    واینکه جواب سوال آزمایشات پزشکی no است؟
    من همه سوالها را جواب می دم بعد دوباره برمی گرده از قسمت اطلاعات همراه، حسابی گیج شدم
    مرسی

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من به یه مشکل خیلی بدی خوردم
    همسر بنده برای ویزای study permit اپلای کرده ( پذیرش PHD داره با فاند 33000 دلار در سال) و برای من هم به عنوان همراه اپلای کرده. ما وک رفتیم و برگشتیم. بعد از 4 روز همین الان برای من ریجکت اومده !! و دلایل رو 4 مورد عنوان کرده:
    1. travelhistory
    2. Family ties in Canada and in country of residence
    3. Purpose of visit
    4. Current employment situation

با توجه بع اینکه ما وقت بسیار کمی برامون باقی مونده لطفا در مورد موارد فوق منو راهنمایی کنید. من قبلا یه BS تقریبا کافی از خودم ارائه کرده بودم.
    ضمنا سوال بسیار مهمم اینه که بعد از تهیه کردن مدارک ذکر شده، من باید یک اپلای جدید ارائه بدم، اما نمیدونم به چه شکل؟!!! یعنی همسرم باید مجدد یک اپلای برای خودش ارائه کنه و برای من به عنوان همراه درخواست ویزا بده؟ یا من خودم باید یک اپلیکیشن جدید بسازم؟!!! و در این ضورت آیا باید یکبار دیگه برم وک؟!!! اینا اصلا از قبل هیچ جایی نگفته بودن همچین مدترکی لازم هست... هر موردی که خواسته شده بود ما آپلود کردیم... خب چرا از اول نمیگن همچین مدارکی لازمه؟!!! و چرا کلا ریجکت کردن خب میگفتن این مدارک کمه و تهیه کن....

Member
    رشته و دانشگاه
    IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط fsoltani نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من به یه مشکل خیلی بدی خوردم
    همسر بنده برای ویزای study permit اپلای کرده ( پذیرش PHD داره با فاند 33000 دلار در سال) و برای من هم به عنوان همراه اپلای کرده. ما وک رفتیم و برگشتیم. بعد از 4 روز همین الان برای من ریجکت اومده !! و دلایل رو 4 مورد عنوان کرده:
    1. travelhistory
    2. Family ties in Canada and in country of residence
    3. Purpose of visit
    4. Current employment situation

با توجه بع اینکه ما وقت بسیار کمی برامون باقی مونده لطفا در مورد موارد فوق منو راهنمایی کنید. من قبلا یه BS تقریبا کافی از خودم ارائه کرده بودم.
    ضمنا سوال بسیار مهمم اینه که بعد از تهیه کردن مدارک ذکر شده، من باید یک اپلای جدید ارائه بدم، اما نمیدونم به چه شکل؟!!! یعنی همسرم باید مجدد یک اپلای برای خودش ارائه کنه و برای من به عنوان همراه درخواست ویزا بده؟ یا من خودم باید یک اپلیکیشن جدید بسازم؟!!! و در این ضورت آیا باید یکبار دیگه برم وک؟!!! اینا اصلا از قبل هیچ جایی نگفته بودن همچین مدترکی لازم هست... هر موردی که خواسته شده بود ما آپلود کردیم... خب چرا از اول نمیگن همچین مدارکی لازمه؟!!! و چرا کلا ریجکت کردن خب میگفتن این مدارک کمه و تهیه کن....
    سلام
    واقعا متأسفم براتون. ولی شما قبل از اقدام باید مدارکی رو که بچه ها برای همراه در فروم ذکر کرده بودند می خوندین. بالاخره اینجا یه جایی هست که همه تجارب خودشون رو میذارن و خیلی ها همین مدارکی رو شما ذکر کردین نوشته بودن و تاکید کرده بودند که بذارین.
    بله شما باید یه اپلیکیشن جدید بسازین و خودتون رو به عنوان همراه معرفی کنید. نیازی نیست همسرتون دوباره اپلای کنه و متاسفانه دوباره باید برید انگشت نگاری....

موفق باشی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)