صفحه 103 از 327 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153203 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 3270

موضوع: ویزا براي همراه + سوالات خاص

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng

پیش فرض پاسخ : ویزا براي همراه + سوالات خاص

نقل قول نوشته اصلی توسط amsa نمایش پست ها
    بله باید بلیط برگشت داشته باشین. فقط کسانی که اقامت دارن و یا ویزای دانشجویی میتونن بلیط یک طرفه بگیرن. میتونم بپرسم شما چطور ویزای ویزیتوری مالتیپل 4 ساله گرفتین؟
    همسر دوست من دسامبر با بلیط یکطرفه اومد (بعد از همسرش) و هیچ مشکلی هم پیش نیومد. اصلا وقتی ایشون ویزای چهار ساله دارن و تا آخر این مدت هم به صورت قانونی میتونن توی کانادا بمونن، چه جوری میشه برای چهار سال بعد بلیط بگیرن از الان ؟!!

Senior Member atabey آواتار ها

دوست عزیز شما بر چه اساسی این حرف رو می زنید؟

بله باید بلیط برگشت داشته باشین. فقط کسانی که اقامت دارن و یا ویزای دانشجویی میتونن بلیط یک طرفه بگیرن. میتونم بپرسم شما چطور ویزای ویزیتوری مالتیپل 4 ساله گرفتین؟
    یک روز ما ایرانی ها هم باید یاد بگیریم که هم رو دوست داشته باشیم و به هم کمک کنیم. حتی اگر قسمتی از منافع مون مثل وقت، هزینه اینترنت، اعصاب، شخصیت و ... مون مورد تهدید قرار بگیره. من هنوز امیدوارم ... باور کن دوست گلم!

این همه زن و شوهر با هم رفتن و مشکلی پیش نیومده ... من واقعا نمی فهمم ...

نقل قول نوشته اصلی توسط skh85 نمایش پست ها
    ممنون چون آژانس ها به من گفتن که تو فرودگاه اونجا برات مشکل پیش میاد.
    یک روز ما ایرانی ها هم باید یاد بگیریم که هم رو دوست داشته باشیم و به هم کمک کنیم. حتی اگر قسمتی از منافع مون مثل وقت، هزینه اینترنت، اعصاب، شخصیت و ... مون مورد تهدید قرار بگیره. من هنوز امیدوارم ... باور کن دوست گلم!

همه همراهان اگر ویزا بگیرند، ویزاشون تا زمان تحصیل همسرانشون اعتبار داره ... جای تعجبی نیست دوست عزیز.

نقل قول نوشته اصلی توسط entrepreneur نمایش پست ها
    ویزای ویزیتوری مالتیپل ... اون هم به مدت 4 سال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اون هم بدون داشتن هیچ گونه تای در ایران ... خیلی جالبه واقعا ... فکر کنم آفیسر ...

سلام
    من از دانشگاه ساسکاتچوان پذیرش با فاند کامل داشتم و با خانمم 10 شهریور مارکمون رو زیر نظر یک وکیل و خیلی خیلی کامل فرستادیم همه چی توش گذاشتیم ولی آذر ماه خانمم به خاطر SOCIAL TIE رجکت شد (حتی ما نامه مرخصی مدت دار خانمم رو و فیش حقوق ایشون رو هم گذاشته بودیم) منم پاس ریکوئست شدم ولب یعدش زنگ زدن گفتن نیا و بهت خبر می دیم کی بیای حالا 5 ماه شده خبری نشده

پیش فرض پاسخ : بحث و اعتراض در خصوص نحوه عملکرد سفارت در آنکارا

نقل قول نوشته اصلی توسط taherspring نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشگاه ساسکاتچوان پذیرش با فاند کامل داشتم و با خانمم 10 شهریور مدارکمون رو زیر نظر یک وکیل و خیلی خیلی کامل فرستادیم همه چی توش گذاشتیم ولی آذر ماه خانمم به خاطر SOCIAL TIE رجکت شد (حتی ما نامه مرخصی مدت دار خانمم رو و فیش حقوق ایشون رو هم گذاشته بودیم) منم پاس ریکوئست شدم ولب یعدش زنگ زدن گفتن نیا و بهت خبر می دیم کی بیای حالا 5 ماه شده خبری نشده
    خانمتون هم پذیرش داشتن یا برا ویزای همراه اقدام کردین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial eng

نقل قول نوشته اصلی توسط taherspring نمایش پست ها
    سلام
    من از دانشگاه ساسکاتچوان پذیرش با فاند کامل داشتم و با خانمم 10 شهریور مارکمون رو زیر نظر یک وکیل و خیلی خیلی کامل فرستادیم همه چی توش گذاشتیم ولی آذر ماه خانمم به خاطر SOCIAL TIE رجکت شد (حتی ما نامه مرخصی مدت دار خانمم رو و فیش حقوق ایشون رو هم گذاشته بودیم) منم پاس ریکوئست شدم ولب یعدش زنگ زدن گفتن نیا و بهت خبر می دیم کی بیای حالا 5 ماه شده خبری نشده
    ببخشید شما ار آنکارا افدام کردید ؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atabey نمایش پست ها
    دوست عزیز شما بر چه اساسی این حرف رو می زنید؟
    آژانس ها !! آژانس ها میگن اگه ویزای شما ویزیتوری باشه و بلیط یک طرفه داشته باشین اصلا نمیزارن سوار هواپیما بشین. حالا من نمیدونم چقدر حرفشون صحت داشته باشه. اگه من بودم بلیط برگشت هم میگرفتم. کار از محکم کاری عیب نمیکنه. میشه بلیط بگیری بعد اونجا پس بدی.

در کلیت حرفتون با شما موافقم. ضرری نداره. بلیط ریفاندبل بگیرید و اونور می تونید کنسل کنید و مابه التقاوت بگیرید.

اما گذشته از این حرفها، این قضیه واقعا غیرمنطقیه! چرا که من تا به حال از کسی نشنیدم تو انتری پورت بلیط کسی رو آفیسر چک کنه ... قبول بفرمائید این صحبت آژانسها بیشتر به نظر سودجوئی می رسه تا منطق. در مورد سوار شدن به هواپیما هم واقعا نمی دونم چی بگم!!! ویزای کسی رو تو فرودگاه چک کنن و با بلیطش تطبیق بدن!!! تو فرودگاه تبریز که پدر مادر و خواهر زن و پدر زن و مادر زن بنده سفر مشابه به آمریکا داشتند، کسی ویزا چک نکرد. اتفاقا در مواردی بلیط یک طرفه هم داشتند چرا که برنامه برگشتشون معلوم نبود ... الله اعلم!

یاد زمونی افتادم که حتی DHL هم برای ما تعیین تکلیف می کرد! لعنت به کسی که ما رو به این روز انداخته ...

آژانس ها !! آژانس ها میگن اگه ویزای شما ویزیتوری باشه و بلیط یک طرفه داشته باشین اصلا نمیزارن سوار هواپیما بشین. حالا من نمیدونم چقدر حرفشون صحت داشته باشه. اگه من بودم بلیط برگشت هم میگرفتم. کار از محکم کاری عیب نمیکنه. میشه بلیط بگیری بعد اونجا پس بدی.

نقل قول نوشته اصلی توسط entrepreneur نمایش پست ها
    ویزای ویزیتوری مالتیپل ... اون هم به مدت 4 سال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اون هم بدون داشتن هیچ گونه تای در ایران ... خیلی جالبه واقعا ... فکر کنم آفیسر ...
    تای یه مساله مهمه که در ایران داشته باشی. ولی چون خانواده ایشان( skh85)ساکن اتریش هستن، بهر حال ایشون گزینه زندگی در یه کشورخوب اروپایی رو هم دارن وازنظرآفیسر هدف ایشون از رفتن به کاناداصرفا دررفتن ازایران نیست...درکل با ایشون مثل کسی که ساکن اتریش هست برخورد شده...وویزای مالتیپل ۴ ساله make sense میکنه .........

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)