صفحه 223 از 327 نخستنخست ... 123173213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232233273323 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,221 تا 2,230 , از مجموع 3270

موضوع: ویزا براي همراه + سوالات خاص

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : ویزا براي همراه + سوالات خاص

نقل قول نوشته اصلی توسط Amh99 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز من يه سوال داشتم ممنون ميشم جواب بديد. يا اگه كسي تجربه مشابه داره و توضيح بده. مرسي

من و دوست دخترم الان حدود ٩ ماه هست كه از ايران خارج شديم و مشغول درس خوندنيم. من مستر ميخونم و اون bachelor.
    سوال من اينه كه با توجه به داشتن حساب بانكي مشترك + با هم زندگي كردن ( قرارداد خانه) و ... اگه من از يه دانشگاه پذيرش بگيرم به اون به عنوان همراه ويزا ميدن ؟ يعني با هم ميتونيم واسه گرفتن ويزا اقدام كنيم ؟
    حتمأ بايد عقد رسمي ايران باشه ؟ يا با شرايطي كه گفتم هم امكانش هست ؟

ممنون ميشم اگه دقيق جوابم بديد.

با تشكر از همه.
    لطفا این لینک را مطالعه کنید
    ویرایش توسط sanysh : May 23rd, 2015 در ساعت 04:18 PM دلیل: تغییر نقل قول
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

سلام به دوستان. من از کانادا پذیرش دارم فول فاند. وسه سفارت چن تا سوال واسم پیش اومده:
    1) خانمم قراره ویزیتوری همراه من اقدام کنه. از بعد از تحصیلش بیکار بوده. حالا واسه وابستگی خانمم چی باید بذارم؟
    2) بعضی ها میگن یه job offer صوری جور کن. به نظرم میاد این در تناقض باشه با چیزی که قراره تو SOP واسه خانمم بنویسم؛ (مثلا از لحاظ روحی به هم وابسته ایم و نمی تونیم جدا زندگی کنیم ...) چون از یه طرف مسئله روحی مطرح میشه از طرف دیگه داری ذکر می کنی که باید برگرده به خاطر job offer!!!!
    3) غیر از job offer چه چیز دیگه می شه بعنوان tie در نظر گرفت واسه خانمم؟
    در صورت امکان هر چه سریعتر راهنماییم کنید. ممنون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ashtta5285 نمایش پست ها
    سلام به دوستان. من از کانادا پذیرش دارم فول فاند. وسه سفارت چن تا سوال واسم پیش اومده:
    1) خانمم قراره ویزیتوری همراه من اقدام کنه. از بعد از تحصیلش بیکار بوده. حالا واسه وابستگی خانمم چی باید بذارم؟
    2) بعضی ها میگن یه job offer صوری جور کن. به نظرم میاد این در تناقض باشه با چیزی که قراره تو SOP واسه خانمم بنویسم؛ (مثلا از لحاظ روحی به هم وابسته ایم و نمی تونیم جدا زندگی کنیم ...) چون از یه طرف مسئله روحی مطرح میشه از طرف دیگه داری ذکر می کنی که باید برگرده به خاطر job offer!!!!
    3) غیر از job offer چه چیز دیگه می شه بعنوان tie در نظر گرفت واسه خانمم؟
    در صورت امکان هر چه سریعتر راهنماییم کنید. ممنون
    1- شما وابستگیتون ثابت بشه، ایشون هم وابستگیش می شود شما بهتر است این لینک را ببنید
    2- حقیقت چیزی خوبیه، ولی هر راستی را نباید گفت
    3- خانواده شون، و غیره در لینک 1 توضیحات کافی را دادم

ممنون از جوابتون
    واسه وابستگی خودم یه سند خونه که به اسم خودم هست و یه job offer گذاشتم. یعنی دیگه لازم نیس وابستگی خانمم ثابت بشه چون وابستگی من ثابت شده؟

Senior Member keshvari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Communications

ممنون از جوابتون
    واسه وابستگی خودم یه سند خونه که به اسم خودم هست و یه job offer گذاشتم. یعنی دیگه لازم نیس وابستگی خانمم ثابت بشه چون وابستگی من ثابت شده؟
    چرا ایشون هم باید تو پرونده خودشون جدا وابستگی رو ثابت کنن.
    سر ارادت ما و آستان حضرت دوست***********که هرچه برسر ما می رود ارادت اوست

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

ممنون از جوابتون
    نه، دوست خوبم منظور این بود هر چقدر شما بهتر وابستگی تون را اثبات کنید چون ایشون به شما وابسته است برای ایشون هم حساب می شود، ولی دلیل نمی شود خودشون هم مدارک رائه نکنند

مواردی که تای محسوب می شوند را براتون لینکش را دادم

دوستان سلام. من میخوام برای ویزای دانشجویی کانادا اقدام کنم و برای همسرم که باردار هستند هم میخوام برای ویزای ویزیتوری اقدام کنم. فکر میکنید مسله باردار بودن ایشون تاثیری در گرفتن ویزای ما داشته باشه؟ دوم اینکه از اونجایی که من شامل مدیکال میشوم٬ میخواستم بدونم آیا این مدیکال ریپورت برای همسرم هم لازم خواهد بود؟
    سپاس فراوان

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط narimanh نمایش پست ها
    دوستان سلام. من میخوام برای ویزای دانشجویی کانادا اقدام کنم و برای همسرم که باردار هستند هم میخوام برای ویزای ویزیتوری اقدام کنم. فکر میکنید مسله باردار بودن ایشون تاثیری در گرفتن ویزای ما داشته باشه؟ دوم اینکه از اونجایی که من شامل مدیکال میشوم٬ میخواستم بدونم آیا این مدیکال ریپورت برای همسرم هم لازم خواهد بود؟
    سپاس فراوان
    مساله ای به لحاظ امکان اقدام نخواهید داشت . فقط به لحاظ زمان پرواز و سایر محدودیتهای پزشکی با توجه به زمان اقدام بررسی لازم را باید معمول دارید. اگر ایشان شامل شرایط خاص اقامت در کشورهای دارای شرایط الزام به انجام مدیکال نبوده اند طبعا نیاز به مدیکال ریپورت نیست.

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

سلام
    دوستان برای شما هم به ایمیلتون این پیام میاد/میومد که اپلیکیشنتون آپدیت شده و وقتی میرید/میرفتید تواکانت CIC هیچ چیزی تغییر نکرده؟
    همسر من الان 80 روزه مدارکشو سابمیت کرده (Visitor Visa) و هیچ خبری نشده. خواستم ببینم این مدت زمان عادیه؟ اگر نه، آیا ایمیل یا شماره تلفنی برای پیگیری وجود داره؟
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amin25m نمایش پست ها
    سلام
    دوستان برای شما هم به ایمیلتون این پیام میاد/میومد که اپلیکیشنتون آپدیت شده و وقتی میرید/میرفتید تواکانت CIC هیچ چیزی تغییر نکرده؟
    همسر من الان 80 روزه مدارکشو سابمیت کرده (Visitor Visa) و هیچ خبری نشده. خواستم ببینم این مدت زمان عادیه؟ اگر نه، آیا ایمیل یا شماره تلفنی برای پیگیری وجود داره؟
    سلام ویزای ویزتوری نباید اینقدر طولانی شود، لطفا به سفارت میل بزنیدف با سرچ در گوگل ، میل و همه اطلاعات سفارت را می توانید پیدا کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)