صفحه 281 از 327 نخستنخست ... 181231271272273274275276277278279280281282283284285286287288289290291 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,801 تا 2,810 , از مجموع 3270

موضوع: ویزا براي همراه + سوالات خاص

پیش فرض پاسخ : ویزا براي همراه + سوالات خاص

سلام دوستان. من در شرایط سخت و مبهمی هستم. ممنون میشم راهنماییم کنید.: حدود سه ماه آمریکا دانشجو هستم اما همسر و فرزندم دوبار تقاضای ویزای آمریکاشون رد شده. تصمیم گرفتم قید آمریکا رو بزنم و از یک دانشگاه متوسط کانادا پذیرش گرفتم. آلان میخوام برای استادی پرمیت اقدام کنم. سوالم اینه که
    1. بهتره اول برای خودم اقدام کنم بعد برای خانوادم که ایران هستند یا با هم برای هممون اقدام کنم؟
    2. با این شرایط آمریکا اگه در نامه اکسپلنشن به موضوع رد شدن ویزای خانوادم اشاره کنم آیا تاثیر مثبت داره؟
    3. برای خانوم و فرزندم چه ویزایی درخواست بدم؟
    Senior Member atabey آواتار ها

سلام دوست عزیز:

متاسفانه من هم چندین سال قبل در شرایطی مشابه قرار گرفتم و نهایتا هم نتونسم ویزا بگیرم. نهایتا مستقیما استادی پرمیت گرفتم و رفتم. در مورد سوال اولتون نظرم اینه که همه با هم اقدام کنید. اقلا اگر همه ویزا نگرفتید موقعیت آمریکاتون برقراره. بودن اونها در کنار شما در اپلیکیشن چیزی رو عوض نمی کنه. در مورد سوال دومتون فکر می کنم هدفتون اینه که بحث رو عاطفی کنید تا شاید افسر زندگی شما رو درک کنه. من چنین جوابی نگرفتم و توصیه نمی کنم. به جاش به نظرم روی اهداف تحصیلیتون تاکید کنید و اپلیکیشنتون رو اوریجینال کنید. برای سوال سومتون نظر من کلا روی اپن ورک پرمیته. طبیعتا برای فرزندتون هم ویزیت.

اما در مورد اینکه چظور وضع الان رو توجیه کنید باید فکر کنیم. شما در حال تحصیل تو آمریکا هستید ولی دارین ترک تحصیل می کنید. توصیه می کنم صبور باشین و تصمیمات عجولانه نگیرین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan3335629 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من در شرایط سخت و مبهمی هستم. ممنون میشم راهنماییم کنید.: حدود سه ماه آمریکا دانشجو هستم اما همسر و فرزندم دوبار تقاضای ویزای آمریکاشون رد شده. تصمیم گرفتم قید آمریکا رو بزنم و از یک دانشگاه متوسط کانادا پذیرش گرفتم. آلان میخوام برای استادی پرمیت اقدام کنم. سوالم اینه که
    1. بهتره اول برای خودم اقدام کنم بعد برای خانوادم که ایران هستند یا با هم برای هممون اقدام کنم؟
    2. با این شرایط آمریکا اگه در نامه اکسپلنشن به موضوع رد شدن ویزای خانوادم اشاره کنم آیا تاثیر مثبت داره؟
    3. برای خانوم و فرزندم چه ویزایی درخواست بدم؟
    یک روز ما ایرانی ها هم باید یاد بگیریم که هم رو دوست داشته باشیم و به هم کمک کنیم. حتی اگر قسمتی از منافع مون مثل وقت، هزینه اینترنت، اعصاب، شخصیت و ... مون مورد تهدید قرار بگیره. من هنوز امیدوارم ... باور کن دوست گلم!

بسیار هم عالی. گپ تحصیلی ایشون علامت سوال بزرگیه که انگیزه تحصیلیشون رو زیر سوال می بره. باید برای این پنج سال توجیه مناسب داشته باشین و داستان خوبی بچینین تا علاقه به تحصیل رو توجیه کنه. کار غیر مرتبط اصلا کمکی به شما نخواهد کرد. باید جوری نشون بدین که زندگی پروفشنال ایشون به بن بست خورده و نیاز دارن یه فوق بگیرن از یه جای خوب تا شرایط بهتر شه. امیدوارم تونسته باشم گویا باشم. موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط re1359 نمایش پست ها
    باسلام مجددخدمت atabeyعزیزگپ تحصیلی خانومم5سال هست یه دو سه سالی زبان خونده البته این مدت تا به الان با خواهرش مغازه تکفروشی اسباب بازی دارند وگردش حساب خوبی ام دارندلیسانسش هم مدیریت بازرگانیه واین اولین مسترش هست که میخاد اقدام کنه
    یک روز ما ایرانی ها هم باید یاد بگیریم که هم رو دوست داشته باشیم و به هم کمک کنیم. حتی اگر قسمتی از منافع مون مثل وقت، هزینه اینترنت، اعصاب، شخصیت و ... مون مورد تهدید قرار بگیره. من هنوز امیدوارم ... باور کن دوست گلم!

Junior Member

سلام
    ممنون میشم اگر به سوالاتم پاسخ بدید.من برای پاییز 2017 پذیرش دکترا با فاند گرفتم.قصد دارم از همون ابتدا با همسرم اقدام کنم. اونجوری که متوجه شدم بهتر هست برای ایشون درخواست open work permit بدیم. برای توضیح به آفیسر و قانع کردنش به راهنمایی نیاز داریم.البته ما ایران زندگی نمیکنیم و من هم چون از لیسانس ایران نبودم و رشته ام هم حساس است فکر میکنیم بهتره آفیسر را قانع کنیم که میخواهیم به همین کشور برگردیم. همسرم در حال حاضر دانشجوی فوق لیسانس هستند و به زودی تزشون را سابمیت و دفاع میکنند. من در نظر دارم از استاد فوقم بخوام یک نامه بهم بده که توضیح بده کسی تو این شاخه تو دیپارتمان ندارند و بعد از پایان تحصیلات من تخصصم به دردشون میخوره. اگر همسرم هم به همین شکل از استادشون نامه بگیرن که توضیح بده که اونا به تخصصش توی این شاخه نیاز دارن و تو این مدت که به خاطر همراهی با من کانادا هست میتونه توی زمینه کاریش کار پیدا کنه و تجربه کسب کنه و بعد از اتمام تحصیل من برگرده و باهاشون کار کنه چقدر میتونه قانع کننده باشه؟ طولانی شد ولی واقعا شرایط سختیه! پیشاپیش ممنون از لطفتون

نقل قول نوشته اصلی توسط atabey نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز:

متاسفانه من هم چندین سال قبل در شرایطی مشابه قرار گرفتم و نهایتا هم نتونسم ویزا بگیرم. نهایتا مستقیما استادی پرمیت گرفتم و رفتم. در مورد سوال اولتون نظرم اینه که همه با هم اقدام کنید. اقلا اگر همه ویزا نگرفتید موقعیت آمریکاتون برقراره. بودن اونها در کنار شما در اپلیکیشن چیزی رو عوض نمی کنه. در مورد سوال دومتون فکر می کنم هدفتون اینه که بحث رو عاطفی کنید تا شاید افسر زندگی شما رو درک کنه. من چنین جوابی نگرفتم و توصیه نمی کنم. به جاش به نظرم روی اهداف تحصیلیتون تاکید کنید و اپلیکیشنتون رو اوریجینال کنید. برای سوال سومتون نظر من کلا روی اپن ورک پرمیته. طبیعتا برای فرزندتون هم ویزیت.

اما در مورد اینکه چظور وضع الان رو توجیه کنید باید فکر کنیم. شما در حال تحصیل تو آمریکا هستید ولی دارین ترک تحصیل می کنید. توصیه می کنم صبور باشین و تصمیمات عجولانه نگیرین.
    خیلی ممنونم جناب atabey. راستش دارم یه LOE مفصل مینویسم که توضیح بدم رشته مورد نظر در کانادا مربوط به رشته ی الانم میشه و قصد دارم واحدامو منتقل کنم. بعدش هم میخوام توضیح بدم که مسیر تحقیقاتم رو داخل دانشگاه کانادا با مشاورم میخوام ادامه بدم و.... میشه نظرتون در این مورد بفرمایید؟
    در مورد نوع ویزای خانمم هم تشکر میکنم. تصمیم گرفتیم OWP اپلای کنیم. اما ظاهرا یه فایل Purpose of Trip هم باید آپلود کنم براشون ولی ایده خاصی ندارم که چی براشون بنویسم. ممنون میشم در این مورد هم راهنمایی بفرمایید.
    سپاس

سلام دوست عزیز:

در هر دو مورد دقیقا با افسر حرف بزنید. با صراحت و دقیق به طوری که صادقانه و قانع کننده باشه. در مورد تحصیل باید با شواهد و ادله بیشتری صحبت کنید. مثلا آوردن اسم کورسهای بی خطر بد نیست. نشون میده برنامه ریختین و از این کارا. در مورد همراهی همسرتون خیلی لازم نیست صحبت بشه. نیازهای عاطفی و کمکش به تمرکز روی تحصیلتون بهترین دلیله. سر هر ادله ای رو باید گره بزنین به تحصیلاتتون.

بازم در خدمت شما هستم. موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsan3335629 نمایش پست ها
    خیلی ممنونم جناب atabey. راستش دارم یه LOE مفصل مینویسم که توضیح بدم رشته مورد نظر در کانادا مربوط به رشته ی الانم میشه و قصد دارم واحدامو منتقل کنم. بعدش هم میخوام توضیح بدم که مسیر تحقیقاتم رو داخل دانشگاه کانادا با مشاورم میخوام ادامه بدم و.... میشه نظرتون در این مورد بفرمایید؟
    در مورد نوع ویزای خانمم هم تشکر میکنم. تصمیم گرفتیم OWP اپلای کنیم. اما ظاهرا یه فایل Purpose of Trip هم باید آپلود کنم براشون ولی ایده خاصی ندارم که چی براشون بنویسم. ممنون میشم در این مورد هم راهنمایی بفرمایید.
    سپاس

Junior Member

الان
    هر دو امریکا هستیم و بزای استادی پرمیت و ویزیتور اقدام میکنیم

نقل قول نوشته اصلی توسط atabey نمایش پست ها
    سوالاتتون مفهوم نیست دوست من. اگر درست فهمیده باشم شما یو اس بودین و الان میخواین بیاین کانادا به عنوان همراه همسر؟ همسرتون کجا هستند؟

سلام بر شما:

چرا برای ویزیتور اقدام می کنید؟ مگر هدفتون همراهی دائمی ایشون نیست؟ Open Work Permit باید اپلای کنید تا ایشون شاید بتونن کار هم پیدا کنند. محدودیت زمانی هم معنی نداره. موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط sara17585 نمایش پست ها
    الان
    هر دو امریکا هستیم و بزای استادی پرمیت و ویزیتور اقدام میکنیم

Junior Member

با سلام
    ممنون میشم بنده رو کمک کنید من دانشجوی ارشد رشته آموزش زبان دانشگاه تهران هستم و مشغول دفاع از پایان نامه در 30 مارس از دانشگاه کلگری پذیرش همراه با فاند در رشته زبانشناسی ارشد گرفتم و چون متاهل و دارای یک فرزند هستم میخوام آنها رو با خودم ببرم. فقط میخوام بدونم آیا دادن اصل مدرک فوق لیسانسم در ایران چون هنوز آماده نیست و از طرفی مستر مجدد پذیرفته شدم به سفارت ضروریه یا نه؟ دوم اینکه من 3 دانگ سند و حدود 200 میلیون تومن پول نقد دارم تک فرزند هستم و پدر مادرم هم میتونن تعهد بدن هزینه های زندگی ما سه نفر را در دو سال تحصیل بدن؟ آیا مدارک دیگه ای برای قانع کردن افسر نیازه؟

سلام و تبریک:

توصیه می کنم فروم رو طی ۲-۳ هفته گذشته بخونین. مدارک مهمتری از چیزهایی که گفتین وجود داره من جمله استادی پلن. بزرگترین خطر پرونده شما مجدد بودن مسترتونه که باید توجیه بشه. لطفا بعد از مطالعه اگر سوالی داشتین بنویسین حتما در خدمت شما خواهیم بود. ضمنا بعد از اخذ پذیرش سفارت خیلی به مدارک و مدارج علمیتون کاری نداره و با همون چیزی که ادمیشن گرفتین کارتون راه میفته. نیازی به اصل مدرک در این بازه نیست. لطفا برای سو پیششینه سریعا اقدام کنید که زمانبر هست (هم شما و هم همسر). باقی مدارک رو هم تو فروم ۲-۳ هفته پیش ببینید.

شاد باشید/.

نقل قول نوشته اصلی توسط mnakhaei60 نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون میشم بنده رو کمک کنید من دانشجوی ارشد رشته آموزش زبان دانشگاه تهران هستم و مشغول دفاع از پایان نامه در 30 مارس از دانشگاه کلگری پذیرش همراه با فاند در رشته زبانشناسی ارشد گرفتم و چون متاهل و دارای یک فرزند هستم میخوام آنها رو با خودم ببرم. فقط میخوام بدونم آیا دادن اصل مدرک فوق لیسانسم در ایران چون هنوز آماده نیست و از طرفی مستر مجدد پذیرفته شدم به سفارت ضروریه یا نه؟ دوم اینکه من 3 دانگ سند و حدود 200 میلیون تومن پول نقد دارم تک فرزند هستم و پدر مادرم هم میتونن تعهد بدن هزینه های زندگی ما سه نفر را در دو سال تحصیل بدن؟ آیا مدارک دیگه ای برای قانع کردن افسر نیازه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)