صفحه 304 از 327 نخستنخست ... 204254294295296297298299300301302303304305306307308309310311312313314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,031 تا 3,040 , از مجموع 3270

موضوع: ویزا براي همراه + سوالات خاص

Senior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا براي همراه + سوالات خاص

نقل قول نوشته اصلی توسط faezeh_absalan نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من ویزای دانشجویی دارم و داریم برای همسرم open work permit اقدام میکنیم.
    با اینکه میگن در این نوع ویزا نیاز به دعوت به کار از طرف کارفرما نیست، یک بند ستاره دار در فرم 1295E وجود داره که میخواد آدرس محل کار در کانادا رو ذکر کنید.
    کسی میدونه باید این رو چی بزنیم؟ خیلی ممنونم
    Not applicable بزنین

سلام دوستان .
    همسرم برای دکترا پذیرش به همراه فاند TA و RA داره. یه وکیل به ما گفت باهم اقدام نکنید اول همسرم که پذیرش داره و بعد از یک ترم من اقدام کنم. و اگر باهم اقدام کنیم احتمال ریجکت شدن من زیاد هست ، اینجا خوندم که باهم اقدام کنیم بهتر هست ممنون میشم با توجه به شرایط ما راهنمایی کنید که کدوم روش رو انتخاب کنبم:
    هردو کار دولتی داریم (همسرم ده سال سابقه کار و من چهارده سال) . دو سند ملکی به نام همسرم هست و حدود صدهزار دلار در حسابمون. من نامه بیمه و اشتغال به کار و حکم رو میتونم ارائه بدم . آیلتس 7 جنرال دارم (میدونم لازم نیست ولی میتونم در مدارک بذارم؟!). ده سال و نیم هست که ازدواج کردیم.
    ممنون میشم با این شرایط راهنمایی کنید که چه روشی مناسب تر هست
    ویرایش توسط mmohajeri30 : August 18th, 2018 در ساعت 12:11 AM

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mmohajeri30 نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    همسرم برای دکترا پذیرش به همراه فاند TA و RA داره. یه وکیل به ما گفت باهم اقدام نکنید اول همسرم که پذیرش داره و بعد از یک ترم من اقدام کنم. و اگر باهم اقدام کنیم احتمال ریجکت شدن من زیاد هست ، اینجا خوندم که باهم اقدام کنیم بهتر هست ممنون میشم با توجه به شرایط ما راهنمایی کنید که کدوم روش رو انتخاب کنبم:
    هردو کار دولتی داریم (همسرم ده سال سابقه کار و من چهارده سال) . دو سند ملکی به نام همسرم هست و حدود صدهزار دلار در حسابمون. من نامه بیمه و اشتغال به کار و حکم رو میتونم ارائه بدم . آیلتس 7 جنرال دارم (میدونم لازم نیست ولی میتونم در مدارک بذارم؟!). ده سال و نیم هست که ازدواج کردیم.
    ممنون میشم با این شرایط راهنمایی کنید که چه روشی مناسب تر هست
    حتما با هم اقدام کنین
    توی نامه ها بنویسید که ده سال باهمین و همه چی رو با هم به دست آوردید و بدون همدیگه پیشرفتی برای اون یکی ممکن نیست
    خودتون درخواست ویزای OWP بدید و کاری هم به وکیل ها نداشته باشید لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidevf نمایش پست ها
    حتما با هم اقدام کنین
    توی نامه ها بنویسید که ده سال باهمین و همه چی رو با هم به دست آوردید و بدون همدیگه پیشرفتی برای اون یکی ممکن نیست
    خودتون درخواست ویزای OWP بدید و کاری هم به وکیل ها نداشته باشید لطفا
    بسیار ممنون و سپاسگزار از راهنماییتون، یه سوال دیگه داشتم در خصوص تای :
    من پست های قبل رو که خوندم مساله تای مطرح شده بود و اینکه برای همراه یک نامه مرخصی میشه ارائه داد که کارفرما اعلام کنه به فرد مرخصی داده میشه و بعد از این مدت به کار ایشون نیاز داریم و ...
    متاسفانه کارفرمای من با توجه به اینکه اداره دولتی هست همچین نامه ای با این مضمون رو به هیچ وجه نمیده
    من یه نامه دارم که سالیانه برای هر کارمندی ارسال میشه به این مضمون که شما ...روز مرخصی استحقاقی (ذخیره شده از سالهای گذشته) طلب دارید که تعداد روزها برای من 100 روز تا پایان سال 96 هست
    سوال من این هست که
    1-آیا صلاح هست که این نامه رو در مدارک اضافه کنم ؟ (با توجه به اینکه تنها نامه مرخصی که میتونم بگیرم همین هست)
    2- من پدر و مادرم در ایران هستند میتونم وابستگی عاطفی به اونها رو به عنوان تای استفاده کنم؟ چطور (با چه مدرکی) این مورد ثابت میشه؟
    ممنون میشم بفرمایید با توجه به شرایط ما چه مدارکی تای محسوب میشه؟

باز هم ممنون از پاسخگویی
    ویرایش توسط mmohajeri30 : August 18th, 2018 در ساعت 02:08 PM

بسیار ممنون و سپاسگزار از راهنماییتون، یه سوال دیگه داشتم در خصوص تای :
    من پست های قبل رو که خوندم مساله تای مطرح شده بود و اینکه برای همراه یک نامه مرخصی میشه ارائه داد که کارفرما اعلام کنه به فرد مرخصی داده میشه و بعد از این مدت به کار ایشون نیاز داریم و ...
    متاسفانه کارفرمای من با توجه به اینکه اداره دولتی هست همچین نامه ای با این مضمون رو به هیچ وجه نمیده
    من یه نامه دارم که سالیانه برای هر کارمندی ارسال میشه به این مضمون که شما ...روز مرخصی استحقاقی (ذخیره شده از سالهای گذشته) طلب دارید که تعداد روزها برای من 100 روز تا پایان سال 96 هست
    سوال من این هست که
    1-آیا صلاح هست که این نامه رو در مدارک اضافه کنم ؟ (با توجه به اینکه تنها نامه مرخصی که میتونم بگیرم همین هست)
    2- من پدر و مادرم در ایران هستند میتونم وابستگی عاطفی به اونها رو به عنوان تای استفاده کنم؟ چطور (با چه مدرکی) این مورد ثابت میشه؟
    ممنون میشم بفرمایید با توجه به شرایط ما چه مدارکی تای محسوب میشه؟

باز هم ممنون از پاسخگویی
    واقعا در کار وکلا درعجبم من با اجازه ی دوست عزیز HAMIDEVF

اولا حتما حتما باهم اقدام کنید
    نیاز نیست چون حیلی از شرکتها همچین نامه ی نمیدن همین که اعلام کنید بهم وابستگی دارید و با مدارک نشون بدید کافی هست و اینکه از نظر عاطفی بهم وابسته هستین و شما در زمان همراه ایشون میخواید کارکنید تا زندگی بهتری برای هم فراهم کنید
    برای تای بله پدر مادرتون خوبه البته اگه شما تک فرزند باشید البته بعضی دوستان اگر خدای نکرده پدر مادرشون کهلت سن داشته باشن از این قضیه هم استفاده میکنن
    سندهای خونه تون یا حتی سند ماشین برای وابستگی مالی به ایران خیلی هم خوبه از ترجمه شون غاقل نشید

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa نمایش پست ها
    واقعا در کار وکلا درعجبم من با اجازه ی دوست عزیز HAMIDEVF

اولا حتما حتما باهم اقدام کنید
    نیاز نیست چون حیلی از شرکتها همچین نامه ی نمیدن همین که اعلام کنید بهم وابستگی دارید و با مدارک نشون بدید کافی هست و اینکه از نظر عاطفی بهم وابسته هستین و شما در زمان همراه ایشون میخواید کارکنید تا زندگی بهتری برای هم فراهم کنید
    برای تای بله پدر مادرتون خوبه البته اگه شما تک فرزند باشید البته بعضی دوستان اگر خدای نکرده پدر مادرشون کهلت سن داشته باشن از این قضیه هم استفاده میکنن
    سندهای خونه تون یا حتی سند ماشین برای وابستگی مالی به ایران خیلی هم خوبه از ترجمه شون غاقل نشید
    ممنون از پاسختون
    متاسفانه بعضی از وکیل ها برای اینکه پرونده رو سخت جلوه بدن و بگن احتمال ریجکتی زیاده و ...بدون وکیل گرفتن نمیشه کار رو پیش برد ، نظر های اینجوری میدن
    پس کلا این نامه ای که من 100 روز مرخصی استحقاقی دارم رو نذارم؟ ( خودم احساس میکنم اگر این نامه رو بذارم کار بد تر میشه )
    در مورد پدر مادر هم تک فرزند نیستم و خدا رو شکر شرایط جسمی پدر و مادرم مناسب هست.
    در مورد موضوع تای در تاپیک خودش مطرح میکنم.
    ممنون از کمک دوستان

من یه سوال داشتم من به عنوان همراه که میخوام با Open work permit اقدام کنم هم مدرک آیلتس جنرال دارم و هم آکادمیک و هر دو هم آورال 7 هست ، سوالم این هست که TRF ها رو هم در مدارک بذارم ؟ خودم فکر میکنم فقط کارنامه جنرال رو بذارم بهتره چون اگر آکادمیک رو بذارم فکر میکنن میخوام ادامه تحصیل بدم !! و ممکنه تاثیر منفی داشته باشه.
    ممنون میشم اگر دوستان نظرششون رو بگن.

Senior Member

من یه سوال داشتم من به عنوان همراه که میخوام با Open work permit اقدام کنم هم مدرک آیلتس جنرال دارم و هم آکادمیک و هر دو هم آورال 7 هست ، سوالم این هست که TRF ها رو هم در مدارک بذارم ؟ خودم فکر میکنم فقط کارنامه جنرال رو بذارم بهتره چون اگر آکادمیک رو بذارم فکر میکنن میخوام ادامه تحصیل بدم !! و ممکنه تاثیر منفی داشته باشه.
    ممنون میشم اگر دوستان نظرششون رو بگن.
    کلا که برای همراه نمره زبان احتیاجی نیست، اما اگه می خواهید بذارید نمره جنرال رو بگذارید

سلام دوستای گلم
    ببخشید کسی اینجا لینکی داره از سایت اداره مهاجرت کانادا که راجع به "بردن همسر به عنوان همراه دانشجو" توضیح داده باشه؟ توی فروم حدود 300 صفحه هست من چندین صفحه این تاپیک رو خوندم چیزی عایدم نشد از مدارک لازمه. اگه لطف کنید لینکی به من بدید که مدارک لازم جهت انجام این کار و مراحلش رو نوشته باشه ممنون میشم

دوستان عزیز
    با سلام
    من برای یک دوره آموزشی 9 ماهه که در دانشگاه تورنتو برگزار میشه اقدام کردم و نامه پذیرش گرفتم.
    الآن سئوالم اینه که برای همسرم ویزیتوری انتخاب کنم بهتره یا owp؟ دیدم دوستان همه اوپن وورک را انتخاب می کنن ولی برای من که 9 ماه هست هم منطقیه که owp انتخاب کنم یا ویزیتوری بهتره؟
    ضمن اینکه مدارک تحصیلی همسرم در دانشگاهه و دانشگاه هم تا آخر شهریور تعطیل. ما هم فرصت زیادی نداریم که منتظر رسیدن مدارک تحصیلیش و بعدش ترجمه باشیم. بنابراین بیخیال مدارکش شدیم.
    ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره راهنمایی کنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)