صفحه 307 از 327 نخستنخست ... 207257297298299300301302303304305306307308309310311312313314315316317 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,061 تا 3,070 , از مجموع 3270

موضوع: ویزا براي همراه + سوالات خاص

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : ویزا براي همراه + سوالات خاص

نقل قول نوشته اصلی توسط par_isa92 نمایش پست ها
    سلام.
    اگر دانشجوی اقدام کنیم و به صورت هم زمان کارهای مهاجرت رو (که من با یه موسسه صحبت کردم و امتیازمونن حساب کرد گفت امتیاز فدرال رو میارید) به جریان بندازیم، توی مصاحبه با آفیسر ممکنه به مشکل بخوریم به فرض اینکه اول‌ ویزای دانشجویی بیاد؟ چون من شنیدم باید انگیزه ی‌برگشتن خودت رو ثابت کنی ولی وقتی فدرال اقدام کنی و توی پرونده باشه خب میفهمه که نمیخوای برگردی!
    کلا به جریان انداختن جفتش موازی و هم‌ زمان اصن کار درستیه؟ چون ممکنه فدرال خیلی طول بکشه هرچند من رفتن با فدرال رو با توجه به شرایط خودم و همسرم به دانشجویی ترجیح میدم.
    ممنون از دوستان که انقدر دقیق و سریع جواب میدن
    Dual intent از نظر اداره مهاجرت امکان پذیر هست یعنی قانونا شما میتونید پرونده مهاجرتی داشته باشید و برای ویزای دانشجویی هم اقدام کنید. نظر افسر پرونده را البته نمیشه پیش بینی کرد.

با سلام خدمت دوستان عزیز
    بنده سال 2015 به منظور تحصیل وارد کانادا (مونترال-پلی تکنیک)شدم،اما به دلیل بیماری پدرم نتونستم بمونم و بدون ثبت نام در دانشگاه به ایران برگشتم.در حال حاضر ازدواج کردم همسرم برای دکترای عمران قصد ادامه تحصیل در دانشگاه ذکر شده را داره و بنده می خوام به عنوان همراه با ایشون به کانادا برم.از فرمایشات دوستان عزیز فهمیدم باید همسرم برای من ویزای OWP رو اقدام کنه.می خواستم بدونم مشکلی از بابت اینکه قبلا بنده تو کانادا بودم پیش نمیاد؟
    و آیا نیاز هست محددا برای دادن اطلاعات بیومتریک دوباره به VAC برم؟

با تشکر فراوان از دوستان عزیز

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

سلام دوست عزیز می شود هم زمان هم ویزای موقت درخواست داد و هم روش های مهاجرتی برای اطلاعات بیشتر کلمه dual intent +cic را توگوگل سرچ کنید
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

سلام اگر تو ده سال گذشته بیومتریک دادید، دیگر نیازی به بیومتریک هست، ویزای شما هم فکر کنم معتبر باشه

بله باید برای تون درخواست اوپن ورک بدهند، ولی تو کاور لتر یکم توضیح درباره دکتراتون بنویسید
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

Junior Member

سلام من خودم برای Study permit اقدام کردم و برای همسرم هم درخواستOWP دادم. الان که دارم فرمهای سفارت رو آپلود میکنم برای همسرم purpose of travel میخواد که شامل موارد زیر هستش:
    You must submit proof that you are coming to Canada for a temporary visit.
    Examples of what you can provide as proof:
    Your flight ticket departing Canada

Your travel itinerary (e.g. places you will visit or stay, such as hotel booking),
    Proof of a medical appointment.
    این مدارک رو میخواد و باید آپلود بشه؟
    مگه این مدارک برایvisitory نیست؟
    ممنون میشم سریعتر جوابم رو بدید.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط elemental نمایش پست ها
    سلام من خودم برای Study permit اقدام کردم و برای همسرم هم درخواستOWP دادم. الان که دارم فرمهای سفارت رو آپلود میکنم برای همسرم purpose of travel میخواد که شامل موارد زیر هستش:
    You must submit proof that you are coming to Canada for a temporary visit.
    Examples of what you can provide as proof:
    Your flight ticket departing Canada

Your travel itinerary (e.g. places you will visit or stay, such as hotel booking),
    Proof of a medical appointment.
    این مدارک رو میخواد و باید آپلود بشه؟
    مگه این مدارک برایvisitory نیست؟
    ممنون میشم سریعتر جوابم رو بدید.
    اینا مثاله
    شما هرطوری می تونین این هدف سفر رو توضیح بدید

Junior Member winsow آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidevf نمایش پست ها
    دوستان
    بعد از 4 ماه و سه هفته! که از سابمیت می گذره همسرم اسک شده برای مدارک کامل سربازی
    کسی همچین تجربه ای داره؟
    میدونید بعد از این اسک چقدر دیگه باید منتظر باشیم؟
    سلام
    این پست رو نگاه کنید:

https://www.applyabroad.org/forum/sh...=1#post2482417
    یه خانمی به نام آرمیتا بودن که مثل شما بعد از چند ماه برای سربازی همسرشون اسک شدن و در نهایت بعد از 6 ماه از تاریخ سابمیتشون پاس شدن، انشالله خدا بخواد پاسی شما نزدیکه و کار به اونجا نمیکشه.
    فقط یه سوال، شما اسک هم شدین؟ میشه مقطع و رشته تون رو بگید؟
    متشکر

سلام.
    دوستان من از دانشگاه کلگری پدیرش داشتم برای fall 2018 مقطع کارشناسی unconditional که ویزام نرسید و وفتی درخواست دیفر دادم ولی به خاطر اینکه به تحصیلات دانشگاهی ایرانم اشاره نکرده بودم نه تنها دیفر نکردن بلکه پذیرش رو هم پس گرفتن. حالا چندتا سوال داشتم.ممنون میشم دوستانی که اطلاع دارن راهنمایی کنن.
    1. من از 3تا دانشگاه دیگه پذیرش گرفتم. همه کارشناسی. 2تاشون رشته غیر مرتبط با رشته ای برای ویزا اقدام کردم و 4 ساله و دیگری که مرتبط هست کارشناسی 2.5 ساله ( آفر کلگری 4 ساله بود). حالا میخواستم بدونم اگه ویزای تحصیلی من بیاد بر اساس پذیرش کلگری آیا میتونم با این پذیرش های جدید از آفیسر فرودگاه کانادا study permit بگیرم؟ رشته تحصیلی متفاوت و یا طول دوره متفاوت مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    2. من به صورت سینگل ویزا رو submit کردم. ولی 1 هفته بعد ازدواج کردم. قصدم این بود که ویزام بیاد و بعد برای همسرم اقدام کنم. حالا اگه بخوام برای همسرم ویزای open work permit درخواست بدم طبیعتا letter of acceptance خودم رو میخوان. اون موفع کدوم پذیرش رو ارایه بدم؟ پذیرش کلگری که تاریخش گذشته و پس گرفته شده یا پذیرش جدید؟
    3. بهم پشنهاد دادن برای همسرم ویزای ویزیتوری درخواست بدیم و اونجا تبدیل به owp کنیم. اول اینکه ریسک ویزای ویزیتوری بالاست و دوم اینکه من اطلاع ندارم اصلا ویزای ویزیتوری قابل تبدیل هست یا نه؟ به نظرتون با این شرایط ویزیتوری افدام کنیم یا نه؟
    ویزای من تا حالا 4 تا آپدیت بدون ایمیل داشته که 2 تای آخری 2و5 اکتبر بوده و آخری به وفت اوتاوا. پیشاپیش ممنونم به خاطر راهنماییهای دوستان و عذر میخوام به دلیل پیچیدگی سوالات و پرونده.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط winsow نمایش پست ها
    سلام
    این پست رو نگاه کنید:

https://www.applyabroad.org/forum/sh...=1#post2482417
    یه خانمی به نام آرمیتا بودن که مثل شما بعد از چند ماه برای سربازی همسرشون اسک شدن و در نهایت بعد از 6 ماه از تاریخ سابمیتشون پاس شدن، انشالله خدا بخواد پاسی شما نزدیکه و کار به اونجا نمیکشه.
    فقط یه سوال، شما اسک هم شدین؟ میشه مقطع و رشته تون رو بگید؟
    متشکر
    بله پست ایشون رو دیدم. ممنون که وقت گذاشتین
    من اسک شدم. دو روز بعد از بایومتریک. اینجا متالورژی خوندم و اونجا برای دکتری مکانیک اقدام کردم.

سلام دوستان
    برای ویزای OWP همسر، purpose of travel خواستند ولی تو توضیحات این قسمت مثال نوشتند که بلیط رفت به کانادا ، محل اقامت رو میخوان. این موارد باید باشه علاوه بر توضیح دلایل اومدن؟
    هم چنین تو فرم IMM1295e قسمت Details of intended work in canada با اینکه open work permit رو انتخاب کردیم از ما آدرس محل کار رو میخواد که ستاره دار است ولی همسر من آفر شغلی نداره از کانادا. چه کار باید کرد؟
    و ضمنا توی همین فرم مدارک تحصیلی و شغلی همسرم رو پرسیده، باید اصل و ترجمه ی مدارک ایشون رو هم اتچ کنیم و یا نیازی به ارائه نیست؟
    ویرایش توسط Alchemist_e : October 7th, 2018 در ساعت 07:40 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)