صفحه 315 از 327 نخستنخست ... 215265305306307308309310311312313314315316317318319320321322323324325 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,141 تا 3,150 , از مجموع 3270

موضوع: ویزا براي همراه + سوالات خاص

پیش فرض پاسخ : ویزا براي همراه + سوالات خاص

نقل قول نوشته اصلی توسط snsajedi نمایش پست ها
    دوست عزیز نگران نباشید جایی رو اشتباه نزدید.
    این proof of medical مثالیه از purpose of travel. برای منم که OWP برای همسرم زده بودم اومده بود و برای بقیه دوستانی که برای همراه درخواست میدن هم هست.
    این قسمت کلیه و گفته مثلا از این دلایل سفر اگر متقاضی داره ارائه بده و دلیل اومدن به کانادا بصورت موقت چی هست مثلا یکی به خاطر دکتر و معاینه میره و باید نشون بده مدرک قرار با دکتر رو. این مورد رو از متقاضیان OWP و ویزیتوری میخواد. روش کار به دوصورت هست:
    1- اوناییکه همسرشون دانشجویه و در کانادا در حال تحصیله برای این قسمت به همراه یه توضیح اینکه همسر هستید و میخواید پیش هم باشید و ایشون دانشجویه به پیوست استادی پرمیت و برگه درحال تحصیل همسر متقاضی و یه نامه دعوتی از سمت ایشون رو ارائه میدند.
    2- اوناییکه همزمان هم استادی پرمیت و OWP یا حالا ویزیتوری اقدام میکنند برای این قسمت یه نامه توضیحی یکی دو صفحه ای ارائه میدند که از دلایل همراهی همسر متقاضی تحصیلشون حرف میزنن مثل توضیحی مختصر از سابقه ازدواج و علاقه مندی به یکدیگر و همچنین بودن کنار هم در کانادا چه تاثیری برای دونفر داره و از این حرفا.
    (میتونی اینجا هم کمی توضیحات کشورای دیگه رو هم ببینی لینک 1 - لینک 2)
    سلام
    یعنی اگر همسرم استادی داشته باشه و برای من بخواهیم واسه خصح اقدام کنیم، باید از طریق خودم باشه یا ایشون باید در پروفایلشون برای من به عنوان همراهشون درخواست بدن؟
    متشکرم

[QUOTE=atabey;2430562]خیلی از شما بابت اصلاح اشتباهات احتمالیم ممنونم دوست عزیز. استناد من به این تعریف سی آی سی از Common Law Partner هست نه تعاریف احتمالی استانها. اما متاسفانه به دلیل تغییر تعریف یا مشکل حافظه من یکسال رو ۶ ماه نوشتم:

A person who has been living with another person in a conjugal relationship for at least one year. The term refers to opposite-sex and same-sex relationships.

این متن رو از اینجا براتون کپی کردم: http://www.cic.gc.ca/english/helpcentre/glossary.asp#c

البته لینک به تعریف قانونیش هم در کنارش اومده و اینکه چه چیزی Conjugal Relationship محسوب میشه هم خیلی اطلاعی ندارم. اما سوالی که از شما دارم اینه: آیا بند قانونی ای رو جایی دیدید که می فرمایید "
    سفارتهای کانادا بر اساس قوانین محلی وابستگان خانوادگی منجمله همسر را تعیین میکنند
    "؟ این لزوم حتمی رو در جمله "
    برای متقاضاینی که از ایران اقدام میکنند عقد کردن حتما لازم است
    " با استناد به چیزی اذعان می کنید یا تجربه شخصیتونه؟

خیلی ممنون بابت شریک شدن اطلاعاتتون. شاد باشید.[/QUOT

سلام
    جواب سوالتون چی شد؟ یعنی اگر نامزد باشم و هنور عقد نکرده باشم نباید برای ویزا owp به عنوان همراه ایشون اقدام کنم؟
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط Miladalizadeh نمایش پست ها
    سلام
    تشکر فراوان برای پاسختون. ببخشید یک سوال دیگه برام پیش اومده و اینکه آیا در اینصورت احتمال رد شدن ویزای همسرم بالا نمی ره؟؟؟؟ خواستم بدونم که اگر امکان رد شدن ویزای ایشون بالا میره در صورت ازدواج ما اصلا عقد رو بزاریم برای بعد ویزای ایشون. یعنی ایشون تنها اقدام کنه برای ویزا. ایشون تو فرم اپلای برای دانشگاه خودشون رو مجرد معرفی کردن. این مورد باعث نشه که ویزاشون رد بشه. باز هم ممنون به خاطر وقتی که می گذارید

سلام
    با توضیحی که به شما داده شد، یعنی حالا که ایرانی هسنیم، حتما باید عقد کنیم؟
    متشکرم

سلام
    نامزدم ژانویه 2019 برای ادامه تحصیل از دانشگاه کانادا کنکوردیا در مونتریال پذیرش با فاند گرفته در مقطع دکترا و میخوایم در اولین سفر ایشون به ایران ازدواج رسمی کنیم، و برای ویزا من اقدام کنیم.
    من سطح زبان انگلیسیم متوسط رو به بالا است، اما الان باید تصمیم بگیرم که آیا زبان انگلیسیم رو ادامه بدم که آیلتس بگیرم، یا زبان فرانسه رو از صفر شروع کنم؟
    1. زبان انگلیسیم رو ادامه بدم که آیلتس بگیرم برای اینکه ممکنه درس بخونم و اینکه زبان خارجی اول مورد علاقم هست و بعد ار اون در خود مونتریال فرانسه رو شروع کنم که بعد از دو سال با تمام شدن تحصیل همسرم، برای اقامت اقدام کنیم؟
    2. زبان فرانسه رو از صفر شروع کنم برای اینکه بیشتر مونتریال به زبان فرانسه حرف میزنن و برای اقامت امتیاز داره؟
    متشکرم

سلام
    نامزدم
    ژانویه 2019 برای ادامه تحصیل از دانشگاه کانادا کنکوردیا در مونتریال پذیرش با فاند گرفته در مقطع دکترا و میخوایم در اولین سفر ایشون به ایران ازدواج رسمی کنیم، و برای ویزا من اقدام کنیم.
    1. آیا لازم هست من تمکن مالیم رو اثبان کنم؟ یا همسرم میبایست ثابت کنه که توانایی مالی داره؟ اگر همسرم، چقد پول میبایست داشته باشه؟
    2. آیا نامه محضری پدرم هم میتونه به ما کمک کنه؟
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط atabey نمایش پست ها
    دوست من سوالتون مبهمه. برای همسرتون میخواین درخواست ائن ورک پرمیت بدین دیگه؟ اگر بله:
    1. مهم نیست کی شما می خواین همسرتون رو در کنارتون داشته باشین.
    2. من چنین شرایطی نداشتم. در مورد تای بسته به شرایط همسرتون هست. ایشون چه کار می کنند؟ چه تحصیلاتی دارن؟
    3. در مورد مسائل مالی فاند شما احتمالا فقط برای زندگی خودتون کافیه. حتما ایشون نیاز دارن حساب بانکی و ساپورتر داشته باشن. داشتن حساب در ایران و یا سند و ... به نفعتونه. اگر ایشون بیکار هستند، داشتن جاب آفر خیلی معنی نمیده.
    اگر بیشتر توضح بدین شاید کمک بیشتری از دوستان بربیاد.
    موفق باشین
    سلام
    در مورد من و نامزدم که هیچ سند ازدواجی نداریم، و ایشون ژانویه 2019 برای ادامه تحصیل از یک دانشگاه معتبر کانادا پذیرش فول فاند گرفته در مقطع دکترا و میخوایم در اولین سفر ایشون به ایران ازدواج رسمی کنیم، و برای ویزا من اقدام کنیم.
    1. آیا علاوه بر ایشون من باید تمکن مالیم رو اثبات کنم؟ یا حمایت پدرم رو؟
    2. اگر به جای سند، قولنامه دستی با سربرگ املاک و مهر باشه، قابل استناد هست؟
    متشکرم

Junior Member

سلام دوستان. من رشته م جواهرسازیه. پروانه تولید از صنایع دستی و برند ثبت شده و مدارک مالی کافی دارم. ویزای مولتیپل توریستی دارم و تازگی از کالج جرج براون ادمیشن گرفتم. (این رشته مستر نداره برت همین کالج ثبت نام کردم) .اما نمیدونم با همسرم با هم برای ویزا اقدام کنم یا نه. ویزای من باید تبدیل به دانشجویی بشه و برای همسرم باید opw اقدام کنیم. به نظرتون تنها اقدام کنم و بعد همسرم اقدام کنه بهتره یا نه؟ همسرم تراول هیستوری خوبی نداره. ۲. این درسته که میگن اگر من ویزا گرفتم باید وارد کانادا بشم و سه ماه بگذره تا همسرم بتونه اقدام کنه؟۳. من تا الان فکر میکردم که بخاطر مسایل حقوق بشری(دوری زوج) خیلی بعیده که به همسر ویزا ندن. الان واقعا نگران شدم. لطفا راهنماییم کنین.

نقل قول نوشته اصلی توسط Seveensh نمایش پست ها
    سلام دوستان. من رشته م جواهرسازیه. پروانه تولید از صنایع دستی و برند ثبت شده و مدارک مالی کافی دارم. ویزای مولتیپل توریستی دارم و تازگی از کالج جرج براون ادمیشن گرفتم. (این رشته مستر نداره برت همین کالج ثبت نام کردم) .اما نمیدونم با همسرم با هم برای ویزا اقدام کنم یا نه. ویزای من باید تبدیل به دانشجویی بشه و برای همسرم باید opw اقدام کنیم. به نظرتون تنها اقدام کنم و بعد همسرم اقدام کنه بهتره یا نه؟ همسرم تراول هیستوری خوبی نداره. ۲. این درسته که میگن اگر من ویزا گرفتم باید وارد کانادا بشم و سه ماه بگذره تا همسرم بتونه اقدام کنه؟۳. من تا الان فکر میکردم که بخاطر مسایل حقوق بشری(دوری زوج) خیلی بعیده که به همسر ویزا ندن. الان واقعا نگران شدم. لطفا راهنماییم کنین.
    در مورد سوال اولتون خوتون باید با مطالعه کیس هاس مشابه و بررسی ریسک های احتمالی تصمیم گیری کنید. 2. نه درست نیست. هروقت بخوان میتونن اقدام کنن حتی خیلی ها همزمان اقدام میکنن.

سلام خدمت همه بزرگواران
    یک سوال خیلی حیاتی دارم.
    من الان پذیرش برای فال ۲۰۱۹ از دانشگاه اوتاوا گرفتم.
    از طرفی هم قصد دارم نامزدم رو با خودم همراه بیاد.
    هنوز عقد نکردیم و اول خرداد قراره رسمیش کنیم.
    آیا این که تاریخ سابمیت من برای ویزا تقریبا با تاریخ عقد یکسانه مشکلی پیش نمیاره؟
    بعضی ها می گن باعث میشه ریجکتت کنن!
    آیا کسی از دوستان بوده که چنین شرایط مشابهی داشته باشه و راهنمایی کنه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین.

Banned

اینکه برای همراه دانشجو ویزای کار تمام وقت میدن منظور چی هست؟ یعنی میتونه کار بکنه بدون محدودیت؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)