صفحه 316 از 327 نخستنخست ... 216266306307308309310311312313314315316317318319320321322323324325326 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,151 تا 3,160 , از مجموع 3270

موضوع: ویزا براي همراه + سوالات خاص

پیش فرض پاسخ : ویزا براي همراه + سوالات خاص

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    اینکه برای همراه دانشجو ویزای کار تمام وقت میدن منظور چی هست؟ یعنی میتونه کار بکنه بدون محدودیت؟
    بله. سرچ کنید open work permit توضیحات کامل هست.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezamou نمایش پست ها
    بله. سرچ کنید open work permit توضیحات کامل هست.
    ولی این ویزا در واقع هیچ مزتی خاصی نداره جز اینکه همسر بعد پیدا کردن کار میتونه کار کنه.
    منظورم این هست که برای پیدا کردن کار مزیتی نداره، اینطوریه؟

ولی این ویزا در واقع هیچ مزتی خاصی نداره جز اینکه همسر بعد پیدا کردن کار میتونه کار کنه.
    نه فقط اجازه کار دارن.

ApplyAbroad Guru

برای پیدا کردن کار هم مزیت هایی داره چون بدون ویزای کار کارفرماها خیلی بعیده اصولا پیشنهاد کار بدن. با داشتن این ویزای کار لااقل کارفرماها مطمئن میشن که همسرتون میتونه بلافاصله شروع بکار کنه. گرفتن این ویزای کار از داخل کانادا چند ماه طول میکشه.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    برای پیدا کردن کار هم مزیت هایی داره چون بدون ویزای کار کارفرماها خیلی بعیده اصولا پیشنهاد کار بدن. با داشتن این ویزای کار لااقل کارفرماها مطمئن میشن که همسرتون میتونه بلافاصله شروع بکار کنه. گرفتن این ویزای کار از داخل کانادا چند ماه طول میکشه.
    چقدر جالب
    پس اتوماتیک دانشجو برای همسرش درخواست ویزای کار open work permit میده و نیاز به کار خاصی نیس؟
    خداییش کانادا مقصد بدی هم نیس با این اوصاف

Banned

یک سوال دیگه دارم.
    برای ویزای همسر شناسنامه ها باید ترجمه بشه. آیا مهر دادگستری و وزارت خارجه لازمه؟ برای کسایی که ایران نیستن کجا باید ترجمه کنن؟

Junior Member

نه نیازی به مهر نیست. هزینه اضافه نکنین.

یک سوال دیگه دارم.
    برای ویزای همسر شناسنامه ها باید ترجمه بشه. آیا مهر دادگستری و وزارت خارجه لازمه؟ برای کسایی که ایران نیستن کجا باید ترجمه کنن؟

یک سوال دیگه دارم.
    یک راهش اینه که در هر شهر و کشوری که هستید مترجم رسمی فارسی پیدا کنید،
    یک راه دیگر هم اینست که با کمک دوستان و فامیل در ایران اسکن مدارک رو به یک دارالترجمه در ایران بفرستید و اونها هم اسکن کامل ترجمه ها رو برای شما بفرستند،هیچ مهر اضافه ای لازم نیست

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط alikanosala نمایش پست ها
    یک راهش اینه که در هر شهر و کشوری که هستید مترجم رسمی فارسی پیدا کنید
    یک راه دیگر هم اینست که با کمک دوستان و فامیل در ایران اسکن مدارک رو به یک دارالترجمه در ایران بفرستید و اونها هم اسکن کامل ترجمه ها رو برای شما بفرستند،هیچ مهر اضافه ای لازم نیست
    ممنون
    چه جالب
    در اصل چون سفارت ایران خیلی پول میگیره نمیخوام بدم سفارت ایران. بله مترجم هست. فقط رسمی بودنش رو نمیدونم چطور میشه مطمین شد.
    تاریخ ترجمه که مهم نیست ؟ من الان ترجمه کنم برا سال بعد مثلا
    آیا مترجم فقط اسکن را قبول میکند؟ یعنی چون ترجمه رسمی بدون مهرعلی اضافی هست به قول شما احتمالا قبول بکنند
    پس سفارت کانادا قطعا مهر اینا نمیخواد فقط مهر مترجم و اصل شناسنامه احتمالا خودشون در جریان هستن دیگه درسته ؟

ممنون
    چه جالب
    در اصل چون سفارت ایران خیلی پول میگیره نمیخوام بدم سفارت ایران. بله مترجم هست. فقط رسمی بودنش رو نمیدونم چطور میشه مطمین شد.
    تاریخ ترجمه که مهم نیست ؟ من الان ترجمه کنم برا سال بعد مثلا
    آیا مترجم فقط اسکن را قبول میکند؟ یعنی چون ترجمه رسمی بدون مهرعلی اضافی هست به قول شما احتمالا قبول بکنند
    پس سفارت کانادا قطعا مهر اینا نمیخواد فقط مهر مترجم و اصل شناسنامه احتمالا خودشون در جریان هستن دیگه درسته ؟
    مترجم رسمی دفتر رسمی و مهر رسمی داره و یک بیزینس ثبت شده هست، اگر مدرکی تاریخ انقضا نداشته باشه تاریخ ترجمه مهم نیست.معمولا مترجم ها برای ترجمه سراغ اصل مدرک رو می‌گیرند.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)