صفحه 322 از 327 نخستنخست ... 222272312313314315316317318319320321322323324325326327 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,211 تا 3,220 , از مجموع 3270

موضوع: ویزا براي همراه + سوالات خاص

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا براي همراه + سوالات خاص

نقل قول نوشته اصلی توسط Pari6367 نمایش پست ها
    سلام به همگی،
    چند سوال در مورد ویزا داشتم،

من برای مقطع دکتری با فاند CAD $ 24000 قبول شدم. پذیرش من با اینکه آیلتس 6.5 ارائه دادم و مورد قبول دانشگاه بود به صورت کاندیشنال اومده به این صورت که ترم 2020W رو زبان بخونم و در ترم بهار برنامه اصلی درسیم شروع میشه. در نامه پذیرش قید شده که من دانشجوی فول تایم خواهم بود. سوال من در مورد نوع ویزایی هست که باید برای همسرم تقاضا بدم. ایشون کارمند دولت هستن و 10 سال سابقه کار دارن. بنظرتون OWP یا ویزیتوری باید تقاضا بدهم؟
    ممنون میشم زودتر پاسخ بدین.

با تشکر
    سلام ، اگر همسرتون میخوان که در کانادا کار بکننندکه OWP, وگرنه ویزیتوری. حتما میدونید که با ویزا ویزیتوری بیش از ۶ ماه اقامت نمیتونند داشته باشند مگر ایکه تقاضاشون برای تمدید در اداره مهاجرت تایید بشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط NextCoyote نمایش پست ها
    سلام ، اگر همسرتون میخوان که در کانادا کار بکننندکه OWP, وگرنه ویزیتوری. حتما میدونید که با ویزا ویزیتوری بیش از ۶ ماه اقامت نمیتونند داشته باشند مگر ایکه تقاضاشون برای تمدید در اداره مهاجرت تایید بشه.

ممنون از پاسختون،

تمایل ما بیشتر برای OWP هست ولی چون من کاندیشنال قبول شدم یکم شک کردم که میتونیم برای OWP اقدام کنیم یا نه؟ دوم اینکه به همسرم مرخصی بدون حقوق یک ساله دادن. در این شرایط مدت زمان اقامت در کانادا رو به اندازه طول تحصیل خودم بزنم یا یک سال؟

ممنون از وقتتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Pari6367 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون،

تمایل ما بیشتر برای OWP هست ولی چون من کاندیشنال قبول شدم یکم شک کردم که میتونیم برای OWP اقدام کنیم یا نه؟ دوم اینکه به همسرم مرخصی بدون حقوق یک ساله دادن. در این شرایط مدت زمان اقامت در کانادا رو به اندازه طول تحصیل خودم بزنم یا یک سال؟

ممنون از وقتتون
    سلام مجدد
    باز هم دست خودتون هستش ! اگر همسرتون قصد بازگشت به ایران و سرکارشون دارند که ویزای ویزیتوری بیشتر به شرایطتون میخوره. در نظر بگیرید که شما Main applicant هستید و کاندیشنال بودن فقط برای ویزای شما ریسک ایجاد میکنه. اگر ویزای شما مورد موافقت قرار بگیره بعد شرایط همراه رو بررسی میکنند که معمولا ۷۰٪ تا ۸۰٪ تایید میشود مگر اینکه مورد خاصی داشته باشن ( مثل کم بودن نامه تمکن یا نداشتن ملک و ... ) و تفاوت زیادی بین ویزیتوری با owp برای سفارت نداره.
    شما خواه ناخواه باید به اندازه مدت تحصیل تقاضای ویزا کنید یعنی شروع از ابتدای ترم زبان و تا آخرین زمان تحصیل مقطع دکتری به عنوان پایان ( تو نامه پذیرش معمولا این تاریخها مشخص ذکر میشوند. )

Junior Member

سلام
    وقت بخیر
    برای فرزند سه ساله وقتی مادر ویزای تحصیلی اقدام می کنه ویزای همراه توریستی باید باشه؟
    آیا برای گرفتن ویزای همراه فرزند نیاز به اجازه ی پدر هست؟
    ممنون میشم من رو راهنمایی بفرمایید

Junior Member

دوستان در واقع می خوام بدونم وقتی پدر بچه همراه من نیست و جدا هم نشدیم آیا نیاز به اجازه پدر برای اخذ ویزا وجود داره؟
    و اینکه همسر همراه من نمیاد باید سند ازدواجم رو هم بذارم تو مدارک؟
    ممنون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya95 نمایش پست ها
    دوستان در واقع می خوام بدونم وقتی پدر بچه همراه من نیست و جدا هم نشدیم آیا نیاز به اجازه پدر برای اخذ ویزا وجود داره؟
    ممنون
    حتی اگر برای ویزا هم احتیاج نباشه بهتر است نامه اجازه پدر را در مسافرت همراه داشته باشید (و همینطور نامه اجازه مادر اگر پدر به تنهایی با بچه مسافرت میکنه) بعضی فرودگاهها در این مورد سختگیری میکنند بخاطر موارد زیاد ربودن بچه توسط یکی از والدین.

Junior Member

ممنونم از پاسختون

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    حتی اگر برای ویزا هم احتیاج نباشه بهتر است نامه اجازه پدر را در مسافرت همراه داشته باشید (و همینطور نامه اجازه مادر اگر پدر به تنهایی با بچه مسافرت میکنه) بعضی فرودگاهها در این مورد سختگیری میکنند بخاطر موارد زیاد ربودن بچه توسط یکی از والدین.

Junior Member

سلام دوستان، من ویزای تحصیلی گرفتم ولی چون دیر شد دیفر کردم برای سال بعد، برای همسرم همزمان owp اقدام نکردیم و میخواستیم بعد از اینکه رفتم اونجا درخواستشو بدیم. سوالم اینه آیا الان میتونم اقدام کنم و طوری بشه که بتونیم ترم بعد باهم بریم؟ امکان داره به این خاطر ریجکت کنن؟

Junior Member

سلام .من واسه دخترم که بیست سالشه می‌خوام اقدام کنم و خودم به عنوان همراه درخواست ویزا بدم
    ۱به نظرتون به من ویزای کار میدن یا توریستی؟
    ۲اگه توریستی دادن میتونم وقتی رسیدم اونجا کالج ثبت نام کنم و ویزای رو تغییر بدم اخه کار کردن واسم خیلی مهمه

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط zohrehmi نمایش پست ها
    سلام .من واسه دخترم که بیست سالشه می‌خوام اقدام کنم و خودم به عنوان همراه درخواست ویزا بدم
    ۱به نظرتون به من ویزای کار میدن یا توریستی؟
    ۲اگه توریستی دادن میتونم وقتی رسیدم اونجا کالج ثبت نام کنم و ویزای رو تغییر بدم اخه کار کردن واسم خیلی مهمه
    چون دختر شما بزرگسال است احتمال زیاد به شما ویزای همراه نمیدهند. دختر شما ویزای تحصیلی اقدام میکنه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)