صفحه 324 از 327 نخستنخست ... 224274314315316317318319320321322323324325326327 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,231 تا 3,240 , از مجموع 3270

موضوع: ویزا براي همراه + سوالات خاص

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا براي همراه + سوالات خاص

نقل قول نوشته اصلی توسط s30min نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی هست که با فرزند در سن مدرسه برای ویزا اقدام کرده باشه؟ خواهر من پذیرش فلوشیپ گرفته و در مرحله پر کردن انلاین اپلیکیشن وقتی میخواد دخترش را به عنوان همراه اضافه کنه سوال میپرسه که فرزندت قصد ادامه تحصیل داره و وقتی میزنه بله وارد پروسه استادی پرمیت برای بچه اش میشه که یکی از از مدارکش از acceptance letter مدرسه هست که این مدرک نیاز داره که شهریه دانش اموز اینترنشنال اول پرداخت بشه بعد مدرک رو بدن (من زنگ زدم اداره مهاجرت گفت باید این گزینه قصد ادامه تحصیل رو رو بله جواب بدید) ممنون میشم اگه کسی تجربه ای داره بگه که باید چی کار کنیم؟
    من شنیدم میشه ویزای ویزیت درخواست داد و بعد اونجا برید برای ثبت نام
    ممنون میشم بقیه هم راهنمایی کنند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zsudi نمایش پست ها
    من جديدا برا خودم ويزاي تحصيلي گرفتم و دخترم هم كه سال بعد ميره مدرسه براش ويزاي تحصيلي گرفتم. قبلش با چند تا مدرسه مكاتبه كردم و اونا گفتن بايد اول ويزاش بياد تا بتونيد اقدام كنيد و منم همين جواب ها رو اسكرين شات گرفتم و يه فايل pdf كردم و توي قسمت acceptance letter دخترم گذاشتم و ارسال كردم. اونا هم بهش ويزاي تحصيلي دادن.
    مدارس معمولا پاسخگو نیستند و ارجاع میدن به بخش اینترنشنال آموزش و پرورش میشه بیشتر توضیح بدید چی ازشون گرفتید؟

سلام من میخوام برای دکترا اقدام کنم شرایط خوبی دارم اینجا استخدام هستم. به همراه همسرم و دختر چهارساله. الان کمی دو به شک هستم
    ایا با فندی که دانشگاه بهم میده از عهده هزینه های خانواده بر میام با فاند 22000؟ چون حساب کتاب کردم این فاند خیلی از هزینه ها را پوشش نمیدهد. لطفا راهنمایی فرمایید.

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnamshadi نمایش پست ها
    سلام من میخوام برای دکترا اقدام کنم شرایط خوبی دارم اینجا استخدام هستم. به همراه همسرم و دختر چهارساله. الان کمی دو به شک هستم
    ایا با فندی که دانشگاه بهم میده از عهده هزینه های خانواده بر میام با فاند 22000؟ چون حساب کتاب کردم این فاند خیلی از هزینه ها را پوشش نمیدهد. لطفا راهنمایی فرمایید.
    اولا در کدام استان و شهر؟
    ثانیا آیا شهریه دانشگاه برای شما حذف شده یا خیر؟
    اگر جواب مورد دوم خیر هست، فرقی نمیکنه کدام شهر، هزینه زندگی با اون فاند پوشش داده نمی شود در این صورت با باید از جیب بخورید یا همسرتان کار کند
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    اولا در کدام استان و شهر؟
    ثانیا آیا شهریه دانشگاه برای شما حذف شده یا خیر؟
    اگر جواب مورد دوم خیر هست، فرقی نمیکنه کدام شهر، هزینه زندگی با اون فاند پوشش داده نمی شود در این صورت با باید از جیب بخورید یا همسرتان کار کند
    سلام ممنون از پاسختون در دانشگاه سسکاچوان. قبلا اونجا برای شش ماه برای دوره مطالعاتی بودم و آشنایی دارم. ولی الان چون یک فرزند سه ساله دارم شرایطم فرق میکنه. چقدر احتمال داره تا همسرم که دکترا دارد کار پیدا کند؟
    در مورد شهریه سوال نکردم چطور باید درخواست بدیم که شهریه حذف شود؟

سلام ممنون از پاسختون در دانشگاه سسکاچوان. قبلا اونجا برای شش ماه برای دوره مطالعاتی بودم و آشنایی دارم. ولی الان چون یک فرزند سه ساله دارم شرایطم فرق میکنه. چقدر احتمال داره تا همسرم که دکترا دارد کار پیدا کند؟
    در مورد شهریه سوال نکردم چطور باید درخواست بدیم که شهریه حذف شود؟
    والا نمیدونم همش بستگی به به رشته تحصیلیشون داره. حداقل با این وضعیت کنونی خیلی سخته چون کلا اقتصاد خرابه

ApplyAbroad Guru

اگر از همین فاند باید شهریه را هم داد احتمالا منبع مالی دیگری هم نیاز دارید. احتمال پیدا کردن کار در کوتاه مدت حداقل با این وضع اقتصادی فعلی هم برای همراه چندان بالا نیست
    اگر موقعیت خوبی دارید توصیه نمیکنم مگر انکه توان تامین مالی و امکان پذیرش این مساله که ممکن است موقعیت ایران را ازدست بدهید برایتان نسبت به احتمال موفقیت در طولانی مدت وجود داشته باشد
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان
    من قبل از عید درخواست ویزای تحصیلیم برای دوره ای در کالج قبول شد.حالا میخواستم ببینم برای ویزای خانمم(ورک پرمیت) بخوام اقدام کنم، من برم وارد کانادا بشم استادی پرمیت بگیرم بعد برای ایشون اقدام کنیم بهتر هست یا اگه قبل ورود خودمم اقدام کنیم فرقی نداره؟؟
    شانس کدام حالت بیشتر هست برای ویزا شدن خانمم؟
    ترجیح ما اینکه هردو باهم بریم باین اوضاع قیمت بلیط ها ،چون خانمم تنها نمیتونه بیاد و من مجدد باید برگردم
    ممنون میشم کسی اطلاع داره راهنمایی کنه

Junior Member

سلام
    میخواستم بدونم برای دختر 3 سالم چه ویزایی باید درخواست بدم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kia888 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قبل از عید درخواست ویزای تحصیلیم برای دوره ای در کالج قبول شد.حالا میخواستم ببینم برای ویزای خانمم(ورک پرمیت) بخوام اقدام کنم، من برم وارد کانادا بشم استادی پرمیت بگیرم بعد برای ایشون اقدام کنیم بهتر هست یا اگه قبل ورود خودمم اقدام کنیم فرقی نداره؟؟
    شانس کدام حالت بیشتر هست برای ویزا شدن خانمم؟
    ترجیح ما اینکه هردو باهم بریم باین اوضاع قیمت بلیط ها ،چون خانمم تنها نمیتونه بیاد و من مجدد باید برگردم
    ممنون میشم کسی اطلاع داره راهنمایی کنه
    باید برای ایشان ویزای ویزیتوری به همراه ویزای خودتان اقدام میکردید. و ایشان میشدند همراه شما در پرونده ویزای تحصیلی تون. الان کمی وضعیت پیچیده شد چون دیگه باید برید کانادا و بعد برای ایشان دوباره اقدام کنید البته نمیدونم اصلا میشه برای ایشان مستقیما وورک پرینت اقدام کنید یا نه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)