صفحه 326 از 327 نخستنخست ... 226276316317318319320321322323324325326327 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,251 تا 3,260 , از مجموع 3270

موضوع: ویزا براي همراه + سوالات خاص

پیش فرض پاسخ : ویزا براي همراه + سوالات خاص

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_rha نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه uqam تو کبک برای پاییز 2020 پذیرش گرفتم و دارم برای کارهای caq و ویزا اقدام میکنم.میخوام بدونم اگر الان من با پارتنرم که دوست هسیم عقد کنیم ..ایشون میتونه همزمان با من ویزای کار بگیره؟؟
    چون شنیدم بایذ یک دوره 6ماه یا 1سال از عقد گذشته باشه...البته عکس برای اثبات اینکه رابطه ی ما قدیمی بوده و این عقد ضرفا برای گرفتن ویزا تبوده داریم

و ایا نیازه که جشن یا مراسمی هم برگذار شه که عکساش رو به سفارت ارایه بدیم یا 1عقد با حضور اعضای خانواده کافیه؟؟
    سلام راستش من تجربه ای در این زمینه ندارم ولی طبق شنیده ها از وکیل ها و اطرافیان شما اول اقدام کنید تنها برید و بعد از ۶ ماه از تاریخ عقدتون اقدام کنید بهتر و هر مدارکی که ثابت می‌کنه رابطه شما طولانی مدت هست رو در پرونده بزارید کمک کننده هست.

پیش فرض پاسخ : ویزا همراه

نقل قول نوشته اصلی توسط Roya363 نمایش پست ها
    سلام
    من پذیرش ارشد از دانشگاه در استان کبک دارم، برای همسرم میخوام بهمراه ویزای خودم اقدام کنم حالا سوالم اینه ویزای ایشون باید ویزیتوری انتخاب کنم یا ورک پرمیت؟ سوال بعدیم اینه برای ایشون هم caq لازمه؟
    سلام منم تو این وضعیت هستم.. من تو فرم ها وقتی open work میزنم جزو مدارک همسرم caq هم میخاد ولی وقتی ویزیتوری میزنم نمیخاد.. به همین خاطر تصمیم گرفتم ویزیتوری بزنم

Junior Member

سلام دوستان.
    من سه تا سوال دارم. اگه بخوام با ویزای همراه همسرم وارد کانادا بشم:
    1- بالاخره وقتی همسرم برا ویزا دارن درخواست می دن منم درخواست همزمان بدم و یا بذارم بعد از ورودشون به کانادا درخواست ویزا بدم. بقیه دوستان بیشتر کدوم رو انتخاب می کنن و ترجیح می دن؟
    2- اگه بخوام درخواست ویزا بدم بجز Open Work Permit دیگه چی میتونم درخواست بدم که احتمال ریجکتی کمتر باشه؟
    3- من سال 2012 آیلتس 7.5 General گرفتم و برام خیلی سخته دوباره بشینم زبان بخونم. اصلا لازمه منم مدرک زبان ارائه بدم؟ مدرک سال 2012 کاربرد داره یا هیچ تاثیری نداره؟
    من کارشناسی ارشد مکانیک با 10 سال سابقه مرتبط و تخصصی دارم.

Junior Member

دوستان سلام
    ما یک خانواده سه نفری شامل خانمم و یک دختر دو سال و نیمه هستیم.خانمم قصد دارن تقاضای ویزای تحصیلی کنن و بنده اپن ورک پرمیت. چند تا سوال داشتم:
    1-اقدام همزمان ما شانس ویزا رو کم میکنه یا ربطی نداره؟
    2-برای دخترم می بایست گزینهvisit-all other type رو انتخاب کنیم یا visit-Tourist؟
    3-در فرم imm5257e که مربوط به application دخترم هست در قسمت purpose of my visit کدوم گزینه رو باید انتخاب کنیم؟

سلام من فول فاند هستم برای همسرم و دختر چهار سالم هم ویزیتوری درخواست دادم چقدر حساب بانکی باید پول داشته باشند تا ریجکت نشوند ؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.ایا عکس پاسپورتی ضروری است؟

سلام یه خبر امیدوارکننده اینکه من همزمان برای خودم و همسرم اقدام کردم.. با وجود اینکه همه میگفتند جدا جدا اقدام کنید تا شانس پذیرشتون بالا بره.. با 200 میلیون تمکن مالی آن هم فقط دقیقا 1 روز تو بانک گذاشتم و فرداش از بانک برداشتم چون از کسی قرض گرفته بودم.. 20 روز بعد بایو هردوتامون ویزا شدیم
    امیدوار باشد شما هم..

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط yakamoz1989 نمایش پست ها
    سلام یه خبر امیدوارکننده اینکه من همزمان برای خودم و همسرم اقدام کردم.. با وجود اینکه همه میگفتند جدا جدا اقدام کنید تا شانس پذیرشتون بالا بره.. با 200 میلیون تمکن مالی آن هم فقط دقیقا 1 روز تو بانک گذاشتم و فرداش از بانک برداشتم چون از کسی قرض گرفته بودم.. 20 روز بعد بایو هردوتامون ویزا شدیم
    امیدوار باشد شما هم..
    سلام دوست عزیز، تبریک فراوان، امیدوارم در بقیه مراحل هم موفق باشید،
    برای همراه owp اقدام کردید یا ویزیتور؟
    6 9 nine or six
    It depends on how you look at it

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، تبریک فراوان، امیدوارم در بقیه مراحل هم موفق باشید،
    برای همراه owp اقدام کردید یا ویزیتور؟
    خیلی ممنون.. ویزیتوری اقدام کردم، چون دانشگاه من نو کبک هست اگر owp اقدام می کردم برای ایشون هم باید caq می گرفتم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط yakamoz1989 نمایش پست ها
    خیلی ممنون.. ویزیتوری اقدام کردم، چون دانشگاه من نو کبک هست اگر owp اقدام می کردم برای ایشون هم باید caq می گرفتم
    همسر دانشجویان فول تایم که برای OWP اقدام میکنند جزو Labour Market Impact Assessment (LMIA) محسوب نمی شوند و بنابر این مشمول CAQ نیستند.

نقل قول نوشته اصلی توسط ht247758 نمایش پست ها
    همسر دانشجویان فول تایم که برای OWP اقدام میکنند جزو Labour Market Impact Assessment (LMIA) محسوب نمی شوند و بنابر این مشمول CAQ نیستند.
    نمیدونم والا.. من از اول میخاستم owp بزنم ولی موقع سابمیت مدارک جز مدارک لازم سیستم caq برای همراه را هم میخاست به همین خاطر مجبور شدم ویزیتوری بزنم که اونموقع سیستم caq نمیخاست

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)