صفحه 51 از 327 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 3270

موضوع: ویزا براي همراه + سوالات خاص

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط Mh_naeeni نمایش پست ها
    سلام دوستانی که ویزا برای همرا گرفتن، ویزا هر دو نفر رو به یه ایمیل اطلاع می دهند با هر کس رو به میل خودش؟ من با همسرم درخواست دادیم، الان به من ایمیا زدن سوال پرسیدن اما به خانمم هیچ ایمیلی نزدن، عادیه؟ ممکنه به خانمم دیرتر بدن یا ندن؟
    تا جایی که من یادمه به خانمتون جدا ایمیل پاس ریکوئست میدن. (البته از بچه های دیگه بری اطمینان بپرسید.) ضمنا ممکنه شما پاس ریکوئست بشین ولی خانمتون نشن. این اتفاق افتاده. بستگی داره چه مدارکی داده باشید و اون آفیسر مسئول چطور اونا رو تفسیر کنه.
    ولی در مورد سوالا خوب خیلی طبیعیه که از ایشون نپرسن....!!! ایشون نهایتا قرار اونجا باشه به عنوان همراه شما. شاید هم اگر بتونه work permit تو فرودگاه بگیره یا بعدش بخواد بره سر کار که اون مال بعده نه الان. همین. درس نمیخواد بخونه که ازش سوالی بپرسن....!!! خوشحال باشید که از خودتون پرسیدن. تجربه نشون داده سوال پرسیدن نشونه خوبیه...

پیش فرض پاسخ : تجربیات و نتایج دریافت روادید دانشجویی کانادا (سال 2012 - ویزا آفیس آنکارا)

نقل قول نوشته اصلی توسط shibaak نمایش پست ها
    تا جایی که من یادمه به خانمتون جدا ایمیل پاس ریکوئست میدن. (البته از بچه های دیگه بری اطمینان بپرسید.) ضمنا ممکنه شما پاس ریکوئست بشین ولی خانمتون نشن. این اتفاق افتاده. بستگی داره چه مدارکی داده باشید و اون آفیسر مسئول چطور اونا رو تفسیر کنه.
    ولی در مورد سوالا خوب خیلی طبیعیه که از ایشون نپرسن....!!! ایشون نهایتا قرار اونجا باشه به عنوان همراه شما. شاید هم اگر بتونه work permit تو فرودگاه بگیره یا بعدش بخواد بره سر کار که اون مال بعده نه الان. همین. درس نمیخواد بخونه که ازش سوالی بپرسن....!!! خوشحال باشید که از خودتون پرسیدن. تجربه نشون داده سوال پرسیدن نشونه خوبیه...
    خوب پس به حرحال باید یه خبری بدن که به خانمم میدن یا نه؟ همزمان با من باید خبر بدن دیگه درسته؟من تو لیست که دیدم فقط یکی بود به همسرش نداده بودن!

ApplyAbroad Superstar shibaak آواتار ها

خوب پس به حرحال باید یه خبری بدن که به خانمم میدن یا نه؟ همزمان با من باید خبر بدن دیگه درسته؟من تو لیست که دیدم فقط یکی بود به همسرش نداده بودن!
    بله. حتما خبر میدن. اگر ایشونو رد کنن بهشون ایمیل میدن که ریجکت شدند.
    در مورد همزمانی هم تا جایی که من دیدم همه رو همزمان اطلاع دادن.
    بله. تو این لیست بله ولی خب مواردی هم بوده که ندادن و کلا وقتی همسر به عنوان همراه اقدام میکنه یکمی مسئله نبود سوشیال تای پررنگتر میشه که البته با مدارک درست میشه این مشکلو برطرف کرد.

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ویزا براي همراه + سوالات خاص

سلام دوستانی که ویزا برای همرا گرفتن، ویزا هر دو نفر رو به یه ایمیل اطلاع می دهند با هر کس رو به میل خودش؟ من با همسرم درخواست دادیم، الان به من ایمیا زدن سوال پرسیدن اما به خانمم هیچ ایمیلی نزدن، عادیه؟ ممکنه به خانمم دیرتر بدن یا ندن؟
    کاملن عادیه. از شما سوال داشتند نه از همسرتون دیگه.

Junior Member

سلام دوستان:
    من پذیرش از uni Mantioba برای Ph.D گرفتم. برای Jan 2013. شنیدم که سخت به دانشجو و همسر با هم ویزا میدن. ممنون میشم که راهنماییم کنید. البته قبلا با هم استرالیا بودیم و پذیرش الانم هم به همراه fund (19k+4000 entrance) هست. شانس گرفتن همزمان ویزا برای ما چه قدر هست و چگونه میتونیم افزایش بدیم؟ ممنون

ApplyAbroad Editor
    varesh90 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomandv نمایش پست ها
    سلام دوستان:
    من پذیرش از uni Mantioba برای Ph.D گرفتم. برای Jan 2013. شنیدم که سخت به دانشجو و همسر با هم ویزا میدن. ممنون میشم که راهنماییم کنید. البته قبلا با هم استرالیا بودیم و پذیرش الانم هم به همراه fund (19k+4000 entrance) هست. شانس گرفتن همزمان ویزا برای ما چه قدر هست و چگونه میتونیم افزایش بدیم؟ ممنون
    خیلی ها (اغلب) بدون مشکل همزمان ویزای خودشون و همسرشون رو میگیرن.
    یک نکته ای که اخیرا بیشتر توجهم رو جلب کرده اون دسته از دانشجویان خانمی هست که خودشون برای ویزای دانشجویی و همسرشون به عنوان همراه اقدام می کنند. مطابق اطلاعات یک سال اخیر فروم، احتمال اینکه در این موارد برای خانم ویزای دانشجویی صادر بشه و برای همسر (به عنوان همراه) ویزا صادر نشه بیشتره در نتیجه توصیه می کنم این دسته از دوستان بیشتر در ارسال مدارکشون دقت کنند. تاکید می کنم که این یک قانون کلی نیست، یعنی کم نیستند خانم های دانشجویی که همزمان ویزای همسرشون به عنوان همراه صادر شده ولی در مورد تقاضای همزمان یک زوج، حالتی که دانشجو مرد باشه و خانمش به عنوان همراه شانس موفقیت بسیار بیشتر بوده در مقایسه با وضعیتی که اول توضیح دادم. موفق باشید

Member bamrey_reybam2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

فرق داره. اگه هردو باهم همزمان اقدام کنید شانسش بیشتره.

Junior Member

من و همسرم با هم برای ویزا مدارک فرستادیم و بعد از سه ماه دقیقا به خاطر اینکه با هم می خواستیم بریم گفتند برای ما ثابت نشده که شما بعد از تحصیل می خواهین برگردین و تازه به فاصله زمانی 10 ساله از مدرک تحصیلی قبلی هم گیر دادند مگه اینها می تونند به فاصله زمانی گیر بدند دانشگاه قبول کرده دیگه!!! تازه در این فاصله مدارک قوی در خصوص اشتغال به کار هم گذاشته بودیم همه چی مون قوی بود آیا دوباره می تونیم تک نفری اقدام کنیم یا باز هم رد می کنند؟

ApplyAbroad Editor
    varesh90 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedoo نمایش پست ها
    من و همسرم با هم برای ویزا مدارک فرستادیم و بعد از سه ماه دقیقا به خاطر اینکه با هم می خواستیم بریم گفتند برای ما ثابت نشده که شما بعد از تحصیل می خواهین برگردین و تازه به فاصله زمانی 10 ساله از مدرک تحصیلی قبلی هم گیر دادند مگه اینها می تونند به فاصله زمانی گیر بدند دانشگاه قبول کرده دیگه!!! تازه در این فاصله مدارک قوی در خصوص اشتغال به کار هم گذاشته بودیم همه چی مون قوی بود آیا دوباره می تونیم تک نفری اقدام کنیم یا باز هم رد می کنند؟
    متاسفانه علت اصلی رد درخواست شما همون گپ 10 ساله بوده. آفیسر با خودش فکر میکنه این فرد بعد از 10 سال که مدرک قبلیش رو گرفته در حالیکه الان یک وضعیت با ثبات داره، نمیره کانادا واسه ادامه تحصیل، میره برای مهاجرت... سابقه اشتغال تو این 10 سال در صورتی مفید خواهد بود که شما ثابت کنید مثلا در یک محیط آکادمیک بودید (دانشگاه مثلا) و داشتید کار آموزشی/پژوهشی می کردید. ارائه لیست مقالات طی این مدت هم میتونه کمک کننده باشه. موفق باشید

Junior Member

سلام دوست عزیز
    یگی از دوستای من همین 2 هفته پیش ویزای همراه گرفت. مدارکشم حدود یه ماه بعد از عقدش فرستاده بود
    راستش فقط شانسه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)