صفحه 77 از 327 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687127177 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 3270

موضوع: ویزا براي همراه + سوالات خاص

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا براي همراه + سوالات خاص

من ویزای سینگل درخواست می خوام بدم

همسره من اونجا دانشجو است ایا سینگل بهتر یا مولتیپل میتونم اونجا تمدید کنم ؟یک نفر اینجا گفته بود مولتیپل ولی به نظر من سینگیل بهتر چون امکان ریجکتش کمتره؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط white نمایش پست ها
    من ویزای سینگل درخواست می خوام بدم

همسره من اونجا دانشجو است ایا سینگل بهتر یا مولتیپل میتونم اونجا تمدید کنم ؟یک نفر اینجا گفته بود مولتیپل ولی به نظر من سینگیل بهتر چون امکان ریجکتش کمتره؟
    دوست عزیز، نمیدونم که چه کسی گفته که ویزای سینگل احتمال ریجکتش کمه؟ مالتیپل خودش میتونه دلیلی باشه که شما میخواید برگردید چون اگر تای خوب ارایه دهید میتونه دلیلی باشه که شما اینجا کار و زندگی دارید و میخواید رفت و آمد کنید
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Senior Member amin25m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering/University of Alberta

نقل قول نوشته اصلی توسط zini_zinparast نمایش پست ها
    دوست عزیز، نمیدونم که چه کسی گفته که ویزای سینگل احتمال ریجکتش کمه؟ مالتیپل خودش میتونه دلیلی باشه که شما میخواید برگردید چون اگر تای خوب ارایه دهید میتونه دلیلی باشه که شما اینجا کار و زندگی دارید و میخواید رفت و آمد کنید
    میشه بگید برای همسر (خانم) چه تای هایی میشه ارائه داد؟
    اگر یک روز هیچ مشکلی سر راهم نبود، میفهمم که راه را اشتباه رفته ام . . .

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amin25m نمایش پست ها
    میشه بگید برای همسر (خانم) چه تای هایی میشه ارائه داد؟
    job offer و job certificate که نشون بده همسر هم اکنون در سر کار هست. البته سند خونه یا حتی ماشین هم می تونه باشه
    دلایل دیگه مثلا تک فرزند بودن (یا حتی تک پسر یا دختر خانواده بودن) و وابسته بودن پدر و مادر به اون. همه اینا میتونه دلیل باشه
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Arizona state university, chemical engineering

سلام دوستان
    همسرم می خواد از آنکارا درخواست ویزا کنه شما اطلاع دارید چه جوری باید پولش را پرداخت کنه ؟ من رفتم توی سایتش ولی در نهایت نفهمیدم باید چه جوری از ایران پول به حساب بانکی در آنکارا بریزیم. اگه می شه لطفا در این مورد راهنمایی کامل بفرمایید.

دوستان از راهنمایی شما پیشاپیش سپاسگزارم......امروز شد 31 روز که من و همسرم مدارکمونو به سفارت کانادا تو ابوظبی تحویل دادیم ...........جدول 2012و2013 رو هرچی میخونم متوجه نمیشم اونایی که مثل ما اقدام کردن هر دو با هم ویزا گرفتن یا که جدا جدا فقط چند نفر کامل نوشتن که جریان چی بوده که اونم دقیقا معلوم نکردن نظر شما دوستان چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    MS of IT

سلام دوستان ، این سوال رو هر جا می پرسم کسی جواب نمی ده!
    من ویزا دارم و الان برای همسرم می خوام اقدام کنم.
    1- آیا تو فرم family informationباید تو قسمت اطلاعات spouse بنویسم همراهی می کنه یا نه؟
    2-سوء پیشینه هم لازمه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط golrokh نمایش پست ها
    سلام دوستان ، این سوال رو هر جا می پرسم کسی جواب نمی ده!
    من ویزا دارم و الان برای همسرم می خوام اقدام کنم.
    1- آیا تو فرم family informationباید تو قسمت اطلاعات spouse بنویسم همراهی می کنه یا نه؟
    2-سوء پیشینه هم لازمه؟
    1. بله نشان دهید که همراهی می‌کنه. چون برای purpose of visit لازم هست که نشان دهید در کنار همسر خواهید بود.
    2. بله بفرسید.

Member
    رشته و دانشگاه
    MS of IT

نقل قول نوشته اصلی توسط icomet نمایش پست ها
    1. بله نشان دهید که همراهی می‌کنه. چون برای purpose of visit لازم هست که نشان دهید در کنار همسر خواهید بود.
    2. بله بفرسید.
    ممنون از پاسخ شما دوست عزیز ، من ویزای توریستی دارم و حالا همسرم داره برای توریستی اقدام می کنه ، آیا اگه تو فرم 5645 بخش مر بوط به spouseدر جواب will you accompany to Canada?بنویسم no ، واقعا آیا ار دیتا بیسشون آفیسر می فهمه من ویزا دارم؟ و ممکنه بخاطر همین ریجکت کنه یا شانس ویزا را بالا می بریم.
    در ضمن فکر کنم عدم سوء پیشینه برای مورد ما لازم نیست.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط golrokh نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما دوست عزیز ، من ویزای توریستی دارم و حالا همسرم داره برای توریستی اقدام می کنه ، آیا اگه تو فرم 5645 بخش مر بوط به spouseدر جواب will you accompany to Canada?بنویسم no ، واقعا آیا ار دیتا بیسشون آفیسر می فهمه من ویزا دارم؟ و ممکنه بخاطر همین ریجکت کنه یا شانس ویزا را بالا می بریم.
    در ضمن فکر کنم عدم سوء پیشینه برای مورد ما لازم نیست.
    بله کمترین کاری که می‌تونند انجام بدن این هست که بفهمند شما ویزا دارید. این مسائل کوچک باعث نمی‌شه. بیشتر سعی‌ کنید روی مسائل مهم تر از جمله ارائه کافی‌ مدارک تمکن مالی و وابستگی به کشور، تمرکز کنید. همچنین دلیل قانع کنند در purpose of visit بنویسید.
    لازم نیست ولی‌ اگر تحت شرایطی از شما بخواهند, پروسه ویزا را طولانی‌ تر می‌کنه. اگر پیشینه‌ای ندارید بهتر هست همین الان به همراه بقیه مدارک بفرسید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)