صفحه 81 از 327 نخستنخست ... 31717273747576777879808182838485868788899091131181 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 801 تا 810 , از مجموع 3270

موضوع: ویزا براي همراه + سوالات خاص

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng

پیش فرض پاسخ : ویزا براي همراه + سوالات خاص

نقل قول نوشته اصلی توسط law_uqam نمایش پست ها
    اصلا ویزای سینگل 6 ماه بیشتر نمیدن و قابل تمدید تو کانادا هم نیست. اونجا فقط برای ویزاهای بیشتر از 6 ماه میشه اقدام کرد. حتما مالتیپل اقدام کنید
    دوست عزیز، لطفا وقتی در مورد چیزی مطمئن نیستید اطلاعات به دوستان دیگه ندید. هر دو ویزای سینگل و مالتیپل در کانادا قابل تمدید هست. البته اونجا بیشتر اجازه اقامت شما مهمه تا ویزا و شما بعد از تمدید اجازه اقامت (اعم از visitor و workpermit) میتونید برای تمدید ویزاتون اقدام کنید.

Member fkolahjooei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    (دانشگاه تهران)

نقل قول نوشته اصلی توسط smzsaeid نمایش پست ها
    دوست عزیز، لطفا وقتی در مورد چیزی مطمئن نیستید اطلاعات به دوستان دیگه ندید. هر دو ویزای سینگل و مالتیپل در کانادا قابل تمدید هست. البته اونجا بیشتر اجازه اقامت شما مهمه تا ویزا و شما بعد از تمدید اجازه اقامت (اعم از visitor و workpermit) میتونید برای تمدید ویزاتون اقدام کنید.
    تمدید اجازه ی اقامت ویزیتور حداکثر تا چه مدته؟
    میشه بگید برتری مالتیپل به سینگل در چه مواردیه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدام دانشجو و همسرش براي ويزاي كانادا

نقل قول نوشته اصلی توسط Heyrann نمایش پست ها
    قانع نشدن آفیسر به بازگشت. و تنها یک دلیل برای این عدم اقناع ذکر شده: purpose of travel. نمیدونم باید دلیل سفر همسر برای زندگی با شوهرش چی باشه که آفیسر قانع بشه. من که دیگه ناامید شدم بهرحال. دوبار ریجکت شدیم، در کل نه ماه طول کشیده.
    دوست عزیز شما بار دوم هست که ریجکت شدید؟ بین بار اول که ریجکت شدید و بار دوم که اقدام کردید چقدر فاصله افتاد؟ متاسفانه سفارت در مورد ویزای همراه خیلی داره بد عمل می کنه. شما چهارمین نفری هستید که می بینم برای بار دوم هم ریجکت شدید!

Member fkolahjooei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    (دانشگاه تهران)

خانم من برای ویزای همراه, طول مدت اقامت را چه مدت باید بزنه؟ میشه به اندازه ی طول تحصیلات من باشه؟ یا باید مدتشو کم زد؟
    تو قسمت Purpose of Visit از سه گزینه ای که داده (Business, Tourism, Other) کدوم رو باید بزنه؟

ApplyAbroad Guru zini_zinparast آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط fkolahjooei نمایش پست ها
    خانم من برای ویزای همراه, طول مدت اقامت را چه مدت باید بزنه؟ میشه به اندازه ی طول تحصیلات من باشه؟ یا باید مدتشو کم زد؟
    تو قسمت Purpose of Visit از سه گزینه ای که داده (Business, Tourism, Other) کدوم رو باید بزنه؟
    برابر با زمان تحصیل شما.
    Tourism. اما ما other زدیم ویزا هم گرفتیم!!!
    Impossible is impossible because someone did not put effort to make it true

Junior Member

سلام خدمت همه ی دوستان،
    من میخوام برای همسرم ویزای همراه بگیرم (خودم پذیرش گرفتم)، سه تا سوال دارم و ممنون میشم اگه دوستان راهنمایی کنن.
    سوال اولم مربوط به فرم Family Information برای همسرم هست، اون اولش Type of Application رو باید Visitor بزنم یا Other ؟
    من در قسمت purpose of visit، گزینه ی other رو زدم برای همسرم. می خواستم بدونم که در توضیحاتش بهتره بنویسم که دلیلش همراهی من برای مدت 2 سال تحصیلم هست، یا بهتره بنویسم که مثلاً برای تحصیل هست؟ آخه منو خانومم میخواستیم هردومون برای فوق لیسانس پذیرش بگیریم بعد برای visa جداگانه اقدام کنیم، اما الان فعلا فقط من پذیرش گرفتم. به نظرتون بهتره که نشون بدم که همسرم یه آدم معمولی و خانه دار هستش که قراره فقط منو همراهی کنه یا اینکه بهتره راستشو بگیم که میخواد اونجا ادامه تحصیل بده و اینکه زبان بلده. کلاً اصلاً مدارک زبان، رزومه و مدرک تحصیلی خانوممو بفرستم واسه سفارت یا نه تاثیر منفی داره؟
    و اینکه من نمی دونم چه application fee رو باید پرداخت کنم برای هر دومون؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fkolahjooei نمایش پست ها
    با توجه به این نکته که شما فرمودین (که نکته ی مفید وبجایی هم هست)، برای مالتیپل نیاز به مدارک و پشتوانه های مالی قوی تر هست؟
    و این حرف تا چه حد درسته که بعضیا میگن: ما که برای بار اول داریم اقدام می کنیم، بهتره سینگل درخواست کنیم؟
    ممنون از وقتی که برای جواب به این سوالات میذارید.
    سلام
    یادم نیست کجا ولی فکر کنم تو راهنمای پر کردن فرم های سفارت بود که گفته بود اگه بار اولتون هست که برای ویزا اقدام می کنید سینگل رو انتخاب کنید اگه بگردید پیدا می کنید

ApplyAbroad Hero Pedarbozorg آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط hmort نمایش پست ها
    سلام
    یادم نیست کجا ولی فکر کنم تو راهنمای پر کردن فرم های سفارت بود که گفته بود اگه بار اولتون هست که برای ویزا اقدام می کنید سینگل رو انتخاب کنید اگه بگردید پیدا می کنید
    این صحبت اشتباه هست
    برای بار اول هم ویزای مالتیپل می دهند. ویزای خیلی از ماهایی که اینجا هستیم همینطور هست

Junior Member

سلام بچه ها.واسه فرزند زیر 18 سال هم همون فرم ویزیتوری باید پر بشه? آخه قسمت سابقه کارش ارور میده اگه خالی باشه. واسه فرزند که داره با پدرش که ویزا دانشجویی داره سفر می کنه بازم bs و تای نیاز هست? لطفا راهنمایی کنید. ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    من الان بعد از ریجکت شدن دوم در این هفته به دنبال راه حل های زیادی بودم با توجه به اینکه علت های ریجکت شدنم خیلی خیلی غیر منطقی بودند و نشان دهنده ی نگاه نکردن افیسر به پروندم بود... من در یک فروم انگلیسی خواندم که درخواست spousal appeal بکنم... به طوری که شما همسرتان در کانادا وکیل میگیرد و یک دادگاه تو کانادا تشکیل میدن و با همسرتان مصاحبه میشود... ولی بیشتر از یک سال طول میکشه تا جواب بدن، کسی در این باره چیزی می دونه به من کمک کنه ، درباره ی appeal???

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)