صفحه 85 از 327 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495135185 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 3270

موضوع: ویزا براي همراه + سوالات خاص

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng

پیش فرض پاسخ : ویزا براي همراه + سوالات خاص

نقل قول نوشته اصلی توسط sam6900 نمایش پست ها
    با این وضعیت یعنی دیگه هیچ امیدی به گرفتن ویزای همراه نیست؟
    این مشکل به نظرتون ادامه داره یا اینکه ممکنه طی دو سه سال آینده روالش بهتر شه و جای امیدواری به وجود بیاد ؟
    نمیشه گفت هیچ امیدی نیست. بالاخره باید مدارکو قوی بفرستید و مواردی رو که آفیسر روشون حساسه توشون لحاظ کنید. هنوز هم هستن بچه هایی که با همراه ویزا میگیرن.

Junior Member sam6900 آواتار ها

آخه شما خودتون یه نگاه به پست های بچه ها بندازید ... همشون اون طور که اینجا نوشتن هیچ چیزی کم نذاشتن و آفیسر کاملا سلیقه ای ردشون کرده ای کاش بشه که یه اتفاق خوب بیفته

Junior Member

سلام دوستان،
    این فرم 5409 باید برای افراد متاهل پر شه؟ یا فقط برای اونایی که common-law هستند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology, Civil & Environment Engineering · Tehran, Ira

نقل قول نوشته اصلی توسط sam6900 نمایش پست ها
    آخه شما خودتون یه نگاه به پست های بچه ها بندازید ... همشون اون طور که اینجا نوشتن هیچ چیزی کم نذاشتن و آفیسر کاملا سلیقه ای ردشون کرده ای کاش بشه که یه اتفاق خوب بیفته
    به تازگی چند نفر از دوستان من ویزای همراه گرفتند. متاسفانه افرادی که به تازگی ویزای همراه گرفتن به دوستان دیگر اطلاع نمیدن و این باعث نا امیدی بقیه می شه. من خودم بعد از 6 ماه از سفارت ایمیلی دریافت کردم که مدارکی رو ازم کی خواستند و خیلی امیدوارم. اصلا اینجوری نیست که همه همراه ها ریجکت بشن.

Junior Member

سلام
    من امروز ریجکت شدم

از دوستانی که بهشون ویزای همراه دادن می خوام که در فروم اطلاع بدن و ما را اینجا تنها نگذارن لطفا
    ویرایش توسط izA : December 21st, 2012 در ساعت 08:06 PM دلیل: اضافه کردن متن

Junior Member

خیلی متاسفم، می‌شه بگید آیا شما همزمان با همسرتون اقدام کرده بودید یا ایشون قبلان رفتند،و این که به چه علت رجکت شدید

Junior Member

سلام،

از دوستانی که با همراه اقدام کرده باشن برای مدارک همراه دو تا چک لیست تو مدارکشون گذاشتن؟
    یک چک لیست هست IMM 5484 که اون رو فرستادیم. ولی یک چک لیست دیگه هم تازه تو سایتش دیدم:
    http://www.canadainternational.gc.ca...ecklist_EN.pdf
    تو سایتش هم نوشته:
    http://www.canadainternational.gc.ca...ang=eng&view=d
    First, download the Temporary Resident Visa application forms:

Then, please submit the items requested in the Supplementary Temporary Resident Visa Checklist | PDF * (60 KB)

بچه ها من این دومی رو نفرستادم. همه کسایی که برای همراه اقدام کردن این رو فرستادن؟
    الان چیکار باید بکنم؟ بخاطر این مدارک رو بر می گردونن؟
    می شه کمکم کنید خیلی نگرانم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Entrepreneurship - Tehran University

نقل قول نوشته اصلی توسط skh85 نمایش پست ها
    به تازگی چند نفر از دوستان من ویزای همراه گرفتند. متاسفانه افرادی که به تازگی ویزای همراه گرفتن به دوستان دیگر اطلاع نمیدن و این باعث نا امیدی بقیه می شه. من خودم بعد از 6 ماه از سفارت ایمیلی دریافت کردم که مدارکی رو ازم کی خواستند و خیلی امیدوارم. اصلا اینجوری نیست که همه همراه ها ریجکت بشن.
    سلام دوست عزیز

میشه لطفا به دوستانت که به تازگی ویزای همراه گرفتن بگی بیان اینجا و تجربشون رو بنویسن... حقیقتش من اصلا باورم نمیشه کسی تونسته باشه ویزای همراه بگیره ... البته می دونم که خیلی از پدر و مادرها ویزای همراه گرفتن ... ولی به همسرها نمیدن ... حداقل من و اون 4نفر دیگه ای که می شناسمشون هیچ کدوممون نگرفتیم... و هر کدوم ما تا حالا دو بار ریجکت شدیم... اگه واقعا این موضوع صحت داره لطفا یا خودتون تجربیات اونها را ازشون بپرسید و اینجا بنویسید یا اینکه ازشون بخواید خودشون این کار رو بکنن...

همه ی ما ریجکتی ها ازتون ممنون می شیم اگه این کارو بکنید...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kikisaroo نمایش پست ها
    خیلی متاسفم، می‌شه بگید آیا شما همزمان با همسرتون اقدام کرده بودید یا ایشون قبلان رفتند،و این که به چه علت رجکت شدید
    همزمان باهم اقدام نکردیم و همسرم قبلا اقدام کرده بودن و علتش purpose of visa فقط زده بودند
    نظرتون چی هست در این مورد؟

Member bamrey_reybam2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

نقل قول نوشته اصلی توسط minarhn نمایش پست ها
    سلام،

از دوستانی که با همراه اقدام کرده باشن برای مدارک همراه دو تا چک لیست تو مدارکشون گذاشتن؟
    یک چک لیست هست IMM 5484 که اون رو فرستادیم. ولی یک چک لیست دیگه هم تازه تو سایتش دیدم:
    http://www.canadainternational.gc.ca...ecklist_EN.pdf
    تو سایتش هم نوشته:
    http://www.canadainternational.gc.ca...ang=eng&view=d
    First, download the Temporary Resident Visa application forms:

Then, please submit the items requested in the Supplementary Temporary Resident Visa Checklist | PDF * (60 KB)
    برای TRV دوتا چک لیست هست یکی توی سایت cic و یکی دیگه توی سایت سفارت کانادا در ترکیه.
    معمولا چک لیست خود ترکیه رو میفرستن همون لینک اولی که خودتون گذاشتین.
    لینک سوم که گذاشتین تا جایی که من میدونم برای کسایی هست که از داخل کانادا اقدام میکنن واسه تمدید.
    البته چک لیست ها زیاد باهم فرقی ندار. فقط سفارت ترکیه یه چیزای اضافی میخواد ( supplementary checklist)
    به نظرم برنمیگردونن چون فرم های اصلی رو فرستادین. احتمالا اگه همه چیز اوکی بود داک ریکویست میشید...
    ویرایش توسط bamrey_reybam2 : December 22nd, 2012 در ساعت 02:00 AM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)