صفحه 86 از 327 نخستنخست ... 36767778798081828384858687888990919293949596136186 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 851 تا 860 , از مجموع 3270

موضوع: ویزا براي همراه + سوالات خاص

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا براي همراه + سوالات خاص

راستش من نمیتونم دقیقا بگم برای چی‌ بوده ولی‌ همونطوری که یکی‌ ا ز دوستان قبلند تو پست‌های قبلی‌ گفتند،اگه همزمان با هم اقدام کنید احتمال رجکت کمتر ولی‌ باز هم این ۱۰۰% نیست

Banned

به نظر شما این اصلا شدنیه؟!
    تو چک لیست نوشتن باید اعتبار پاسپورت شما بیشتر از دوره زمانی ویزای شما باشد:

Valid passport from each person requiring a visa. The validity of a visa cannot go beyond the validity of the passport

من درسم تا 2017 طول می کشه (تو پذیرش ام نوشته) ولی ویزام رو یک سال پیش عوض کردم و تا 10/2016 اعتبار داره.
    چه گیرهای الکی می دن این کانادایی ها. مثل اینکه هنوز نفهمیدن اعتبار گذرنامه ها در ایران 5 ساله و آدم که هر روز نمی تونه بره بگه یکی دیگه بدین!!
    نظر شما چیه؟

Junior Member

سلام دوستان،
    من قراره تو چند روزه آینده درخواست ویزا همزمان برای خودم (دانشجو) و همسرم (همراه) رو ارائه بدم. این لیست تمام چیزایی که میخوام بفرستم. دوستان اگه لطف کنن نگاه کنن بگن چی کم یا زیاده ممنون میشم:
    1- چک لیسست سفارت ترکیه
    2- چک لیست IMM5483E برای خودم
    3- چک لیست IMM5484E برای همسرم
    4- IMM1294E برای خودم
    5- IMM5645E (دو تا، یکی برای خودم یکیم همسرم)
    6- IMM5257E (دو تا، یکی برای خودم یکیم همسرم)
    7- IMM5257B (Schedule 1) (دو تا، یکی برای خودم یکیم همسرم)، اینو حقیقتش نمی دونستم اصلاً لازمه یا نه ولی گذاشتم
    8- ترجمه ی عقد نامه
    9- ترجمه ی شناسنامه ی هردومون
    10- کپی نامه ی پذیرش و فاند
    11- هزینه ی زندگی بر اساس وب سایت دانشگاه
    12- رسید بانکی (125 CAD برای خودم و 150 برای همراهم)
    13- دو قطعه عکس (برای هر دومون هم پاسپورتی گذاشتم هم 3.5*4.5)
    14- کپی پاسپورت (برای هردومون)، البته نمی دونم برای همراهم باید اصل رو بفرستم یا همین کپی کافیه
    15- سوء پیشینه (برای هر دومون)
    16- Study Plan
    17- Accommodation Arrangements
    18- مدرک نشان دهنده ی معافیت تحصیلی برای سربازی
    19- مدارک حمایت مالی شامل:
    - حساب بانکی (برای هر دومون) (53 میلیون برای خودم، 36 میلیون برای همسرم)
    - سند خونه ای که به اسم هردومونه (دارائیه مشترکمونه)
    - تعهد نامه ی محضری پدرم برای ساپورت ما
    - 3 منبع درآمد پدرم (که البته فقط یکیش درست حسابیه)
    - سند خونه ی پدرم
    - تعهد نامه ی محضری مادر همسرم برای ساپورت همسرم
    - 1 منبع درآمد مادر همسرم
    20- موارد مربوط به تای شامل:
    - همون سند خونمون که بالا اشاره کردم
    - Job offer از یک شرکت که توش کارموز بودم
    - حساب های بانکی که در بالا اشاره کردم و به اسم خودمون بود (البته نمی دونم تای حساب میشه یا نه)
    - 15 میلیون وثیقه ی سربازی که گذاشتم تو حساب
    21- رزومه ی تحصیلی خودم و همسرم (مدرک، ریز نمرات، رزومه و کپی آیلتس)
    22- نامه از استاد به سفارت برای محکم کاری

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ma_sezar نمایش پست ها
    به نظر شما این اصلا شدنیه؟!
    تو چک لیست نوشتن باید اعتبار پاسپورت شما بیشتر از دوره زمانی ویزای شما باشد:

Valid passport from each person requiring a visa. The validity of a visa cannot go beyond the validity of the passport

من درسم تا 2017 طول می کشه (تو پذیرش ام نوشته) ولی ویزام رو یک سال پیش عوض کردم و تا 10/2016 اعتبار داره.
    چه گیرهای الکی می دن این کانادایی ها. مثل اینکه هنوز نفهمیدن اعتبار گذرنامه ها در ایران 5 ساله و آدم که هر روز نمی تونه بره بگه یکی دیگه بدین!!
    نظر شما چیه؟
    این قانون فقط شامل کانادا نمی‌شه. بلکه یک قانون کلی‌ هست که تاریخ ویزا نمیتونه بیشتر از تاریخ اعتبار پاسپورت باشه.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط r_reza نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من قراره تو چند روزه آینده درخواست ویزا همزمان برای خودم (دانشجو) و همسرم (همراه) رو ارائه بدم. این لیست تمام چیزایی که میخوام بفرستم. دوستان اگه لطف کنن نگاه کنن بگن چی کم یا زیاده ممنون میشم:
    1- چک لیسست سفارت ترکیه
    ...
    6. فرم IMM5257E Application for Temprary Resident فقط برای همراه که برای ویزا visitor اقدام می‌کنه لازم هست.
    7. فرم 1 Schedule اگر شغل دولتی حساس نداشتید لازم نیست. برای سربازی لازم نیست.
    13. پشت عکس اسم و تاریخ تولد بنویسید.
    14. کپی پاسپورت کافی‌ هست.
    21. مدارک تحصیلی‌ همراه که برای ویزا visitor اقدام می‌کنه لازم نیست. در حالی‌ که مدارک تحصیلی‌ دانشجو لازم هست.

برای همراه یک purpose of visit بنویسید، و بیان کنید که برای همراهی همسر به کانادا سفر می‌کنید.
    بقیه مدارک خوب هست. فقط در نظر بگیرید از سند میتونید به عنوان وابستگی به کشور استفاده کنید.
    بعد از اینکه فرم‌ها را validate کردید. برگه‌ بار کد مربوط به هر application را روی هر application بذارید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط icomet نمایش پست ها
    6. فرم IMM5257E Application for Temprary Resident فقط برای همراه که برای ویزا visitor اقدام می‌کنه لازم هست.
    7. فرم 1 Schedule اگر شغل دولتی حساس نداشتید لازم نیست. برای سربازی لازم نیست.
    13. پشت عکس اسم و تاریخ تولد بنویسید.
    14. کپی پاسپورت کافی‌ هست.
    21. مدارک تحصیلی‌ همراه که برای ویزا visitor اقدام می‌کنه لازم نیست. در حالی‌ که مدارک تحصیلی‌ دانشجو لازم هست.

برای همراه یک purpose of visit بنویسید، و بیان کنید که برای همراهی همسر به کانادا سفر می‌کنید.
    بقیه مدارک خوب هست. فقط در نظر بگیرید از سند میتونید به عنوان وابستگی به کشور استفاده کنید.
    بعد از اینکه فرم‌ها را validate کردید. برگه‌ بار کد مربوط به هر application را روی هر application بذارید.
    خیلی ممنون جناب icomet از راهنماییتون، پس من فرم
    1 Schedule رو برای هردومون و فرم IMM5257E رو برای خودم حذف میکنم (چون شغل دولتی نداشتم، سربازی هم که وثیقه گذاشتم)
    در مورد رزومه ی تحصیلی و نمره ی زبان همسرم، آیا تاثیر مثبت میتونن داشته باشن؟ مثلاً اینکه خوب زبان بلده و ... ؟
    راستی شما نمونه ای از
    purpose of visit ندارین، چون من اصلاً نمیدونم چجوری باید بنویسمشون، و اینکه آیا خوبه که مثلاً توش بنویسم که همسرم میخواد اونجا ادامه تحصیل بده یا اینکه تاثیر منفی داره؟ (آخه واقعیتش میخواد ادامه تحصیل بده اگه بشه)
    فقط یه سوال دیگه:
    علاوه بر مدارکی که اشاره کردم، آیا تعهد نامه ی محضری خودم برای ساپورت خانومم و ترجمه ی شناسنامه ی پدرم و مادر همسرم (ساپورترها) لازمه؟

ممنون

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط r_reza نمایش پست ها
    خیلی ممنون جناب icomet از راهنماییتون، پس من فرم
    1 Schedule رو برای هردومون و فرم IMM5257E رو برای خودم حذف میکنم (چون شغل دولتی نداشتم، سربازی هم که وثیقه گذاشتم)
    در مورد رزومه ی تحصیلی و نمره ی زبان همسرم، آیا تاثیر مثبت میتونن داشته باشن؟ مثلاً اینکه خوب زبان بلده و ... ؟
    راستی شما نمونه ای از
    purpose of visit ندارین، چون من اصلاً نمیدونم چجوری باید بنویسمشون، و اینکه آیا خوبه که مثلاً توش بنویسم که همسرم میخواد اونجا ادامه تحصیل بده یا اینکه تاثیر منفی داره؟ (آخه واقعیتش میخواد ادامه تحصیل بده اگه بشه)
    فقط یه سوال دیگه:
    علاوه بر مدارکی که اشاره کردم، آیا تعهد نامه ی محضری خودم برای ساپورت خانومم و ترجمه ی شناسنامه ی پدرم و مادر همسرم (ساپورترها) لازمه؟

ممنون
    1. چون سفارت نمیخواد و احتیاج هم نخواهد داشت، به نظر من لازم نیست.
    2. فقط در 2-3 جمله در مورد چیزی که گفتم توضیح بدید. نه اشاره‌ای به اهداف آینده نکنید. وقتی‌ که زمان مناسب برسه، به راحتی‌ میتونید ویزا دانشجویی بگیرید.
    3. همسر لازم نیست تعهد بده. ترجمه شناسنامه ساپورتر لازم نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط icomet نمایش پست ها
    1. چون سفارت نمیخواد و احتیاج هم نخواهد داشت، به نظر من لازم نیست.
    2. فقط در 2-3 جمله در مورد چیزی که گفتم توضیح بدید. نه اشاره‌ای به اهداف آینده نکنید. وقتی‌ که زمان مناسب برسه، به راحتی‌ میتونید ویزا دانشجویی بگیرید.
    3. همسر لازم نیست تعهد بده. ترجمه شناسنامه ساپورتر لازم نیست.
    ممنون،
    یه سوال دیگم دارم اگه جواب بدین ممنون میشم،
    توی این فرم IMM5257E (برای همسرم)، این قسمت purpose of visit روی باید چی بزنم؟ من زدم other و توی توضیحش اینو نوشتنم:
    To accompany my husband during his two-year study
    درست نوشتم؟

سلام دوستان
    می‌خواستم بدونم آیا می‌شه برای ویزا همراه از ترکیه از طریق ONLINE اقدام کرد؟
    می‌شه ۱ مقدار در خصوص این روش Online اگر میدونید توضیح بدید؟ من کانادا هستم و می‌خوام واسه خانومم ویزا همراه بگیرم، آیا می‌تونم Online Application پر کنم؟ پول رو چطور باید پرداخت کرد در این صورت؟
    ممنون از پاسخهاتون
    یه حسی بهم میگه این هفته ویزا مون میاد!!!

Junior Member

میشه لطف کنین بگین دقیقاً باید چیکار کنم؟ الان 5 تا بارکد داره، اینارو باید چجوری و روچی بزارم دقیقاً؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)