صفحه 88 از 327 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192939495969798138188 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 3270

موضوع: ویزا براي همراه + سوالات خاص

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزا براي همراه + سوالات خاص

سلام دوستان.من یه بارم قبلا پرسیدم جوابی نگرفتم.آیا کسی تا حالا واسه بچه به عنوان همراه اقدام کرده? بچه 10 ساله که با پدرش اقدام کنه.مادرش فوت شده. و چون بچه کوچیک هست بازم نیاز به تای و مدارک مالی هست?

سلام دوستان. میخواستم خانمم رو با ویزای ویزیتوری دعوت کنم بیاد کانادا. دو سوال داشتم راجع به مدل اپلی کردن واسه ویزای ویزیتوری کانادا.
    1- آیا اپلی کردن از طریق سایت CIC (ON-Line) رو توصیه میکنید یا روش پست کردن مدارک؟
    2- آیا اپلی کردن واسه ویزای single بهتره با توجه به وضع موجود وسه ویزا دادن یا ویزای multiple?
    Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoomandv نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    این نامه ، منظورتون چیه؟ کلا شما باید یه استادی پلن خوب بنویسید و کاملا مختصر و مفید و زیرکانه در مورد خودتون ، هدف تحصیلیتون ، گذشته تحصیلیتون ، اینکه علاقه و انگیزه داریدکه به دلایل قانع کننده ای بعد از اتمام تحصیلتون به ایران برگردید (که همون تای ها میباشد) ، مختصری در مورد همسرتون که بر فرض مثال اینجا کار دارن و انگیزه و ... که هدفشون از گرفتن ویزا صرفا سر زدن به شما ست و ..... بنویسید. نامه دیگری در کار نیست مگر در موارد خاص که شما در مورد یکی از مدارکتون که یه مشکلی دارن یا شرایط غیر عادی در مورد شما باشه میتونین یه کاور لتر فقط در مورد اون بنویسید و به مدارکتون اضافه کنید. پس نتیجتا مهم ترین چیز همون یک استادی پلن خوب، زیرکانه و البته باور پذیر هست که جای interview را میگیرد.

در مورد اپلای آنلاین ، من یکی اعتقادی ندارم. عملا گفتن که چه کشورهایی مجاز هستند. حالا شاید مشکلی تو سایتشون هست که ایرانم قبول میکنه!!! ولی من اطلاع دقیقی ندارم و نظرم رو میگم.

شاد باشین

من منظورم از نامه برای همراه بود....همراه علاوه بر مدارکش نیازی به نامه نداره؟؟واسه همون تای و اینا و توضیحش....یا کسی که ازدواجش نزدیکه به زمان اپلای
    کجا گفتن چه کشورهایی مجازن؟؟؟آخه وقتی سایت قبول میکنه یعنی میشه دیگه...مشکل توی سایت سفارت که بعد این همه منطقی نیست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Asal86 نمایش پست ها
    من منظورم از نامه برای همراه بود....همراه علاوه بر مدارکش نیازی به نامه نداره؟؟واسه همون تای و اینا و توضیحش....یا کسی که ازدواجش نزدیکه به زمان اپلای
    کجا گفتن چه کشورهایی مجازن؟؟؟آخه وقتی سایت قبول میکنه یعنی میشه دیگه...مشکل توی سایت سفارت که بعد این همه منطقی نیست
    همراه نیازی به استادی پلن نداره و همونطور که کفتم کاور لتر فقط در موردی که بسیار خاص باشه و نیاز به توضیح خاص کاربرد داره. در مورد تاریخ عقد مثلا چه چیزی میتونه توجیه کننده باشه (برای اونا)؟! در مورد تای ارایه اسناد اعم از سند خونه ، سابقه شغلی و جاب آفر و ... کفایت میکنه.

در مورد اپلای آنلاین من فقط نظرم رو گفتم و کلا در مورد این سفارت و سازمان مافوقش کلا زیاد دنبال منطق نیستم. من خودم همین چند ماه قبل از اپلیکیشنم درسم تو استرالیا تموم شده. گواهی عدم سوپیشینه استرالیا هم ارایه کردم. پس اصولا نه بدنبال پناهندگی هستم نه میتونم ریسک امنیتی حساب بشم. ولی با هر منطقی که خودشون دارن همچنان مارو منتظر نگه داشتن (پس من یکی زیاد دنبال منطق نمیگردم!!!!) . در مورد اپلای آنلاین که خودتون یه نگاه دقیقتر بندازین متوجه میشید که گفته کدوم کشورها مجاز هستند!!! ولی ظاهرا دوستان استناد کردند به اون مرحله validation که ایرانم قبول میکنه. به شخصه امیدوارم که واقعا شدنی باشه و کار بچه ها سریعتر انجام بشه (چیزی از من نوعی کم نمیشه !!!) اما اونها به هر دلیلی که دلشون بخواد میتونن اپلیکیشن ماها رو در هر مرحله ای ریجکت کنن . باز هم میگم اینها انشا ... فقط توهمات من هست.

شاد باشین
    دوستای گلم ، این نیز بگذرد ....

Junior Member

من قراره با دوست دخترم که جدیدا به کبک مهاجرت کرده و پی آر داره (ایشون ایرانی نیستند) ازدواج کنم و بلافاصله برای اقامت از طریق اسپانسرشیپ اقدام کنم. حالا چند سوال دارم :
    1- آیا تفاوتی داره که ما کجا ازدواج کنیم؟ منظورم داخل کانادا با مالزی (محل اقامت من)
    2- ایشون هنوز شاغل نیستند اونجا و شاید بخواهد درس بخونه و از بورس اونجا استفاده کنه و یا مخارج زندگی را از طریق کمک دولت تامین کنه. آیا این مشکلی برای اسپانسر شدن ایجاد می کنه؟

با سلام. ببخشید من یک سوال داشتم خوشحال میشم جواب سوالم رو بدین.
    من دانشجوی کانادا هستم می خوام برای خانومم work permit اقدام کنم. تو فرم IMM5710E در قسمت
    I am applying for one or more of the following:
    -1 A work permit with the same employer
    A work permit with a new employer – 2
    Restoration of temporary resident status as a worker -3
    Initial temporary resident permit or extension of temporary resident permit -4
    نمی دونم کدوم قسمت را علامت بزنم. قسمت 3 رو که علامت می زنم خطای زیر رو نشان میده:
    Your status expiry date in the answer you provided previously does not correspond to the Restoration in your form. Modify your answers or the value in your form.

خیلی خیلی ممنون از لطفتون.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط soheil2000 نمایش پست ها
    با سلام. ببخشید من یک سوال داشتم خوشحال میشم جواب سوالم رو بدین.
    من دانشجوی کانادا هستم می خوام برای خانومم work permit اقدام کنم. تو فرم IMM5710E در قسمت
    I am applying for one or more of the following:
    -1 A work permit with the same employer
    A work permit with a new employer – 2
    Restoration of temporary resident status as a worker -3
    Initial temporary resident permit or extension of temporary resident permit -4
    نمی دونم کدوم قسمت را علامت بزنم. قسمت 3 رو که علامت می زنم خطای زیر رو نشان میده:
    Your status expiry date in the answer you provided previously does not correspond to the Restoration in your form. Modify your answers or the value in your form.

خیلی خیلی ممنون از لطفتون.
    میتونید مورد2 را علامت بزنید و بعد در صفحه بعد open work permit را انتخاب کنید.

Junior Member

سلام دوستان
    من دوبار برای ویزای توریستی برای دیدن همسرم رد شدم...و الان نمیدونم که باید چیکار کنم، از یک طرف دارم یه حساب بانکی ۷۰ میلیونی میگیرم و از طرف دیگه بعنوان تای سند خونه ی پدرم رو میخوام بنام خودم بکنم که برای بار شوم درخواست بدم....
    ولی بعضی جاها خوندم که میگن اگه دوباره درخواست بدم رد میشه و ورک پرمیت اقدام کنم...و من هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم،من رشتم نقاشی بوده آخه درخواست چه کاری بکنم؟!
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

سلام
    خانوم بنده 22 دسامبر بعنوان همراه من که دانشجو هستم تو انتاریو ، وارد کانادا شده و تو فرودگاه کنار مهر فرود یه تاریخی زده که زیاد خوانا نیست اینو نوشته: 21 JN 2013
    من نمیدونم حالا این June هست یا January?! اگه قضیه 6 ماه بعد از ورود باشه فک کنم june هست
    من میخوام بدونم تاریخ انقضای ویزاش کیه چون میخوام تو اپلیکیشن کارش بنویسم؟ توی ویزای توریستیش نوشته شده تا 2014/9/1 اما طبق نوشته سایت CIC
    http://www.cic.gc.ca/english/informa...TOC.asp#5553E2
    باید تاریخی که کنار مهر میزننو نگا کرد.
    ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member

با سلام
    من مادر و پدرم ویزای مولتیپل کانادا دارند و یه تاریکه انقضا داره . می‌شه شما لطفا بگید ویزای همسرتون تاریخِ انقضأ زدند توی ویزا یا نه ، ممنون هستم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)