صفحه 50 از 50 نخستنخست ... 4041424344454647484950
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 499 , از مجموع 499

موضوع: مسائل مربوط به بیمه و شرکت های Health Insurance

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بیمه و شرکت های Health Insurance

سلام دوستان
    به جز krankenversicherung در آلمان داشتن چه بیمه هایی به نظر شما مهمه و پیشنهاد میشه؟
    ...Move and the way will open

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Ninita نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به جز krankenversicherung در آلمان داشتن چه بیمه هایی به نظر شما مهمه و پیشنهاد میشه؟
    سلام
    بجز بیمه سلامت خدمات درمانی مثلا یه بیمه هست بیمه شخصی (Privat Haftpflichtversicherung بیمه به ویزه برای خانواده های دارای فرزند کوچک بسیار توصیه میشه به طور مثال اگر شما به طور غیر عمد در مغازه یا هر جای دیگه باعث آسیب به اموال شخصی کسی بشی (شکستن ظروف گرانقیمت,ضربه زدن به وسایل الکتریکی و…) این بیمه در پرداخت خسارت از شما حمایت میکنه
    این بیمه برای یک خانواده 4 نفره چیزی حدود 80 یورو در سال است که یکی از شرکت های مناسب و معتبر برای آن Huk24 هستش
    بیمه املاک مسکونی(Wohngebäudeversicherung)

- بیمه درمانی در سفر به خارج از کشور (Auslandsreisekrankenversicherung)

یمه تکمیلی دندان (Zahnzusatzversicherung)

بیمه وسایل و اشیاء گران قیمت منزل (Hausratversicherung)این بیمه لوازم خانه , مبلمان و اشیاء گران قیمت خانه شما را در مقابل آتش سوزی, سرقت, خسارت در اثر نشت آب و…. حفاظت میکنه

1. بیمه امور حقوقی و قضایی (Rechtsschutzversicherung) این بیمه در مقابل هزینه های گزاف وکالت و مسائل حقوقی حمایت میکنه
    2. بیمه حوادث و از کارافتادگی (Unfallversicherung)
    3. بیمه انصراف از سفر (Reiserücktrittsversicherung)
    4. بیمه عمر
    5. بیمه وسایل الکترونیکی
    6. بیمه بیکاری
    7. بیمه بازنشستگی
    8. بیمه مراقبت و پرستاری
    9. و …

بیمه های بیکاری, بازنشستگی و مراقبت موقع کارکردن پرداخت می شن که کارفرما بخشی از آن را پرداخت می کنه البته اداره کار برای افرادی که تحت پوشش اداره هستن هم بیمه بازنشستگی پرداخت می کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadima نمایش پست ها
    سلام من بالای 35 سال و متاهل هستم با بچه. دانشجوی مونیخم.بیمه هایی که مناسب شرایط من هستند کدوما هستن.
    من هم همین سوال را دارم. شما چه اقدامی کردید، بالاخره؟

Junior Member

سلام ببخشید کسی اطلاعی داره که جرم گیری دندان در آلمان هزینش چقدره و اینکه آیا بیمه خصوصی ماویستا اون رو قبول می کنه یا نه. ممنون

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط qashqash نمایش پست ها
    سلام ببخشید کسی اطلاعی داره که جرم گیری دندان در آلمان هزینش چقدره و اینکه آیا بیمه خصوصی ماویستا اون رو قبول می کنه یا نه. ممنون
    کاملا بستگی داره به دندون پزشک اما در کل بالای 50-60 یورو. از دندون پزشکتون بخوایید براتون اول رسید بنویسه. رسید رو بفرستید بیمه ببینید قبول میکنن این خدمات رو یا نه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

http://www.exberliner.com/features/z...nsurance-syst/

این لینک خیلی جالبه مخصوصا برای کسانی که بالای سی سال هستن و بیمه ی خصوصی اقدام میکنن.

Junior Member

دوستان گرامی سلام

من دانشجوی اراسموس ام و دو هفته دیگه میام آلمان. فول اسکالرشیپ دارم و دانشگاه من رو بیمه کرده اسم بیمه DR-WALTER هست. همسرم همراه منه و هردوی ما بالای ۳۰ سال هستیم. سوالم اینه که:

۱- آیا همسرم میتونه تحت پوشش من بیمه بشه. تو فروم چیزی خوندم تحت عنوان بیمه خانواده. آیا در این مورد میشه استفاده کرد؟

۲- اگر همسرم کار تمام وقت پیدا کنه آیا بیمه دولتی میشه یا اینکه بستگی داره به اون کار و یا کارفرما داره؟

ممنون میشم اگر پاسخی دارید بفرمایید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hhaniehh نمایش پست ها
    دوستان گرامی سلام

من دانشجوی اراسموس ام و دو هفته دیگه میام آلمان. فول اسکالرشیپ دارم و دانشگاه من رو بیمه کرده اسم بیمه DR-WALTER هست. همسرم همراه منه و هردوی ما بالای ۳۰ سال هستیم. سوالم اینه که:

۱- آیا همسرم میتونه تحت پوشش من بیمه بشه. تو فروم چیزی خوندم تحت عنوان بیمه خانواده. آیا در این مورد میشه استفاده کرد؟

۲- اگر همسرم کار تمام وقت پیدا کنه آیا بیمه دولتی میشه یا اینکه بستگی داره به اون کار و یا کارفرما داره؟

ممنون میشم اگر پاسخی دارید بفرمایید.
    سلام
    ۱- همسر شما اگر با ویزای همراه اومده ان، میتونن درخواست بیمه ی همراه هم بکنن. اما اگر بیمه تون خصوصیه باشه، باید بپرسین و ببینین شرایطشون چطوریه. بعضی بیمه ها، برای فرد دوم باید پول بیشتری پرداخت کنین ولی مثلا تو بیمه ی دولتی افراد خانواده بدون هزینه ی اضافی تحت پوشش فرد قرار می گیرن. در هر صورت، تو آلمان بیمه اجباری هست و همسر شما باید بیمه داشته باشه. اگر همراه شماست، می تونه بیمه ی همراه بگیره.
    ۲- اگر کار پیدا کنه، باید خودش خودشو بیمه کنه و دیگه نمیتونه تحت سرپرستی شما بمونه. اما اینکه بیمه اش از چه شرکتیه و این حرفا رو خودش می تونه تصمیم بگیره. مجبور نیست توی شرکت شما بیمه بشه.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

سلام دوستان بعد از ماویستا کدوم بیمه خصوصی رو پیشنهاد میدین؟ و اینکه برای بیمه تکمیلی دندان هزینه ماهیانه این بیمه چقدر است و کلا ۱۰۰ درصد پوشش میده؟ و سوال آخر اینکه کدوم بیمه خصوصی بهترین خدمات رو داره به غیر از ماویستا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)