صفحه 43 از 50 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 499

موضوع: مسائل مربوط به بیمه و شرکت های Health Insurance

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به بیمه و شرکت های Health Insurance

دوستان اگه یه دانشجوی خانم اینجا باردار بشه
    بیمه خصوصی هزینه آزمایشات بارداری و زایمان رو میده؟ اگه به خاطر شرایظش مجبور به سزارین بشه چیست؟ کلا با این تعرفه پایین بیمه خصوصی میشه این هزینه ها رو کاور کرد یا باید تعرفه رو زیاد کرد؟
    ممنون میشم اگه کسی تجربه ای داره بگه

نقل قول نوشته اصلی توسط qashqash نمایش پست ها
    دوستان اگه یه دانشجوی خانم اینجا باردار بشه
    بیمه خصوصی هزینه آزمایشات بارداری و زایمان رو میده؟ اگه به خاطر شرایظش مجبور به سزارین بشه چیست؟ کلا با این تعرفه پایین بیمه خصوصی میشه این هزینه ها رو کاور کرد یا باید تعرفه رو زیاد کرد؟
    ممنون میشم اگه کسی تجربه ای داره بگه
    ماویستا توی سایتش نوشته پشتیبانی میکنه ولی نوشته باید 8 ماه بیمه پرداخت بکنین. تو اون لینک که گذاشتم روی Benefits کلیک کنین توضیحش هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط merkava نمایش پست ها
    ماویستا توی سایتش نوشته پشتیبانی میکنه ولی نوشته باید 8 ماه بیمه پرداخت بکنین. تو اون لینک که گذاشتم روی Benefits کلیک کنین توضیحش هست.
    ممنونم.
    یکم مبهمه
    بعنی کل هزینه بیمارستان و دارو اگر لازم شد میده؟ نوشته 100 درصد ولی نمیدونم 100 درصد خدمات منظورشه یا دارو هم جزء اونه

Junior Member

سلام دوستان
    سیستم درمانی اینجا چطوره؟ یعنی اول باید بریم پیش پزشک خانواده بعد ارجاع بشیم به متخصص؟
    یا ازاول بریم پیش متخصص؟
    برای پزشک عمومی با بیمه خصوصی پول ویزیت رو پرداخت کنیم بیمه بهمون برمیگردونه؟

Senior Member bayazee آواتار ها

سلام دوستان
    سیستم درمانی اینجا چطوره؟ یعنی اول باید بریم پیش پزشک خانواده بعد ارجاع بشیم به متخصص؟
    یا ازاول بریم پیش متخصص؟
    برای پزشک عمومی با بیمه خصوصی پول ویزیت رو پرداخت کنیم بیمه بهمون برمیگردونه؟
    هر دو می شه. هم می شه پزشک عمومی داشته باشید هم مستقیم برید پیش هر پزشک دیگه. اما خوب معمولا در اکثر موارد اول پزشک عمومی رو می شه رفت و ایشون در صورت نیاز معرفی می کنه به متخصص.
    بر اساس بیمه فرق می کنه. من بیمه دولتی هستم و موقع مراجعه فقط کارت بیمه رو می دم و هزینه ای پرداخت نمی شه. در بیمه های خصوصی تا جایی که می دونم شما هزینه رو پرداخت می کنید و بعدا از اداره بیمه پس می گیرید ...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bayazee نمایش پست ها
    هر دو می شه. هم می شه پزشک عمومی داشته باشید هم مستقیم برید پیش هر پزشک دیگه. اما خوب معمولا در اکثر موارد اول پزشک عمومی رو می شه رفت و ایشون در صورت نیاز معرفی می کنه به متخصص.
    بر اساس بیمه فرق می کنه. من بیمه دولتی هستم و موقع مراجعه فقط کارت بیمه رو می دم و هزینه ای پرداخت نمی شه. در بیمه های خصوصی تا جایی که می دونم شما هزینه رو پرداخت می کنید و بعدا از اداره بیمه پس می گیرید ...
    فرایندگرفتنپزشکخانواده
    چطوره؟

Senior Member bayazee آواتار ها

فرایندگرفتنپزشکخانواده
    چطوره؟
    فرایند خاصی نداره تا جایی که من می دونم. یک پزشک انتخاب می کنید. می تونید از آشناها بپرسید یا تو اینترنت بگردید. سایت های مختلفی هست برای اینکار حتی ممکنه بیمه شما هم اطلاعاتی داشته باشه. مثلا من برای برلین از این سایت معمولا می گردم:
    http://www.aerzte-berlin.de/_php/therapie30/fach.php3

که امکان جستجو پزشک بر اساس تخصص و زبان ... هست. بعد تماس می گیرید و وقت می گیرید و مراجعه می کنید. در اولین مراجعه بگید بهشون که می خوایید به عنوان پزشک عمومی و خانوادگی انتخابشون کنید. همین ...
    البته ممکنه فراید خاص جدایی هم باشه و من اطلاع نداشته باشم.

ApplyAbroad Superstar

فرایندگرفتنپزشکخانواده
    چطوره؟
    همون طور که دوستمون گفتن فرایند خاصی نداره.
    فقط این سایت فکر می کنم کامل تر باشه:
    http://jameda.de/
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

ببخشید دوستان آزمایشات تیرویید و مانند اینها رو بیمه خصوصی پوشش میده؟بعد منظور از این توضیح که دوستمون اون بالا گفتن رو دقیق متوجه نمی شم
    یعنی اول باید 8 ماه از بیمه شدن گذشته باشه بعد بچه به دنیا بیاد مثلا یکی نیاد یک ماه بیمه رد کنه ماه بعدش بچش به دنیا بیاد؟
    آزمایشاتی که در طول باداری لازمه و سونوگرافی و تست های غربالگری که تو ایران مرسومه چی؟ اینجا پوشش نمیده بیمه؟

Banned

ببخشید دوستان آزمایشات تیرویید و مانند اینها رو بیمه خصوصی پوشش میده؟بعد منظور از این توضیح که دوستمون اون بالا گفتن رو دقیق متوجه نمی شم
    یعنی اول باید 8 ماه از بیمه شدن گذشته باشه بعد بچه به دنیا بیاد مثلا یکی نیاد یک ماه بیمه رد کنه ماه بعدش بچش به دنیا بیاد؟
    آزمایشاتی که در طول باداری لازمه و سونوگرافی و تست های غربالگری که تو ایران مرسومه چی؟ اینجا پوشش نمیده بیمه؟
    کلا هر چیزی که مرتبط با پیشگیری از بیماری باشه. بیمه پوشش نمیده. حتی بیمه دولتی. شما یه آزمایش چک آپ معمولی بخواین درخواست بدین پولیه ! باید بری با دکتر صحبت کنی و بگی مثلا تو ایران انجام میدادی شاید قبول کنه.
    باز تاکید میکنم بیمه دولتی. بیمه خصوصی که بعید میدونم بهتر باشه خدماتش.
    دیگه مواردی که شما فرمودین جای خود...
    میتونین برین تو سایت شرکتهای بیمه ببینین چه جوریه خدماتش. ضمن اینکه شما اگه سنتون بالای 30 باشه بیمه دولتی دیگه نمیتونین بگیرین و باید برین سمت بیمه خصوصی.
    بیمه دولتی AOK, TK
    بیمه خصوصی : Mawista,Bamber,Careconcept ,...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)