صفحه 5 از 50 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 499

موضوع: مسائل مربوط به بیمه و شرکت های Health Insurance

پیش فرض پاسخ : بررسی انواع شرکت های Health Insurance در آلمان و خصوصیات آنها

نقل قول نوشته اصلی توسط sorahi نمایش پست ها
    نمیدونم قراردادم چیه :دی ! اینو تو دعوت نامم نوشته ..چفد گرون!! نمیشه برم بیمه خودموعوض کنم به این 70 80 یورویی ها؟
    تصحیح می کنم TVL 13/2. معمولا TVL کامل برای کسانیه که پست داک هستند ولی برای دانشجوی دکترا نصفشو در نظر می گیرن.البته اساتید سخاوتمندی هم هستند که همشو می دن به یه دانشجوی دکترا)

Member
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau

نقل قول نوشته اصلی توسط genius نمایش پست ها
    چون AOK بیمه دولتیه و قرارداد کاری هم بالاخره یه طرفش دولته لذا فکر کنم واسه همین می گن AOK . البته ممکنه محدودیتی نباشه. ضمن اینکه AOK بیمه خوبیه. خیلی خوب پوشش میده مخصوصا اگه خدایی نکرده کارت به بیمارستان بکشه. هر شب بیمارستان با تمام کارایی که تو بیمارستان انجام بدن (آزمایش خون، سی تی اسکن، ام آر آی، آنژیوگرافی و ... و ویزیت پروفسور ها و ...) همه میشه 10 یورو برای یک شب. پزشک هم که هر 3 ماه فقط 10 یورو. حتی هزینه های دندون رو هم اگه جنبه زیبایی نداشته باشه فکر کنم یه مقداریشو می دن. حالا چقدرشو مطمئن نیستم اما شنیدم (درست و غلطشو نمی دونم) ماکزیمم تا سالی 500 یورو
    اینجوری که شما گفتی‌ من فکر کردم برای کسانی‌ که دوره دکتری دارند اجبارا باید AOK باشه. برای همین هم به نظرم عجیب آمد و پرسیدم. حالا که اینطوری نیست میتونید هر بیمه‌ دولتی که دلتون می‌خواد عضو بشید.
    محض اطلاع سرویس‌های اولیه و بیسیک -که شما اسم بردی- همه بیمه‌های دولتی یکسانه. AOK بیمه خوبی نیست اینرو دوستان پزشک و دندون پزشک من بهم گفتن.
    کم رنگ باش ولی‌ دو رنگ نباش

Member sorahi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran Polytechnic

نقل قول نوشته اصلی توسط Matirx نمایش پست ها
    اینجوری که شما گفتی‌ من فکر کردم برای کسانی‌ که دوره دکتری دارند اجبارا باید AOK باشه. برای همین هم به نظرم عجیب آمد و پرسیدم. حالا که اینطوری نیست میتونید هر بیمه‌ دولتی که دلتون می‌خواد عضو بشید.
    محض اطلاع سرویس‌های اولیه و بیسیک -که شما اسم بردی- همه بیمه‌های دولتی یکسانه. AOK بیمه خوبی نیست اینرو دوستان پزشک و دندون پزشک من بهم گفتن.
    اگه اطلاعات بیشتری در مورد بیمه های دولتی و اینیکه کرومشون چه ویژگی هایی دارند لطفا در اختیار ماها بذارید..
    If you really belive in things and stick to them, VERY LITTLE is IMPOSSIBLE
    پارسال همین موقع در انتظار ویزای آلمان امسال در انتظار ویزای آمریکا
    خدا سال دیگه رو بخیر کنه !!!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau

جنابSorahi شرمنده من چند ساله که با این بیمه‌ها سروکار ندارم. از طرف دیگه ممکنه برای شما یک نکته‌ای مهم باشه که به نظر من زیاد ....
    اما فکر کنم این لینک جستجو بد نباشه. شما که آلمانی‌ بلدی می‌تونی نکات مفید رو اینجا پیدا کنی‌.

https://www.google.de/search?q=vergl...ient=firefox-a
    http://www.finanztip.de/tip/versiche...nkenkassen.htm

ممکنه. چون من هنوز خودم کارم به دکتر نکشیده. اما خوب از اونجایی که همه افرادی که دور و برم میشناسم (تعدادشون کم نیست حدود 50 نفر) و قرارداد دولتی دارن برای بیمه با aok قرارداد بستن فکر می کردم کثرت ممکنه نشانه کیفیت باشه.

Junior Member hassani89 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - Universität zu Köln

پیشنهاد دوستانتون چی بود؟ TK ؟ یا بیمه ی دیگه ای؟

۱- دوستان، کسی تفاوت بیمه های دولتی رو بررسی کرده؟

۲- من به عنوان یک دانشجو، اگه برم AOK، فقط یک جور قرارداد عین بقیه ی دانشجو ها هست که میذارن جلوم یا یک سری انتخاب وجود داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau

نقل قول نوشته اصلی توسط genius نمایش پست ها
    ممکنه. چون من هنوز خودم کارم به دکتر نکشیده. اما خوب از اونجایی که همه افرادی که دور و برم میشناسم (تعدادشون کم نیست حدود 50 نفر) و قرارداد دولتی دارن برای بیمه با aok قرارداد بستن فکر می کردم کثرت ممکنه نشانه کیفیت باشه.
    مشکلی‌ نیستgenius عزیز
    به نظر من ما اینجا هستیم که بهم کمک کنیم و اطلاعات رد و بدل کنیم. تا لازم نباشه هر کسی‌ خودش همه چیز رو تجربه کنه, بلکه از تجربه بقیه استفاده کنه

Member
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau

نقل قول نوشته اصلی توسط hassani89 نمایش پست ها
    پیشنهاد دوستانتون چی بود؟ TK ؟ یا بیمه ی دیگه ای؟
    بیمه DAK ,TK

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط oranus نمایش پست ها
    ضمنا چون ممکنه بپرسید بیمه من MAWISTA هست.

http://www.mawista.com/
    میشه درباره این بیمه توضیح بدید . من داخل سایت رفتم ماه رو به 2 دسته تقسیم کرده . و برای هر دسته یه رقم متفاوت میگیره . شما که از این استفاده میکنید کلا توی یه ماه چقدر در میاد ؟؟ !
    Insurance period Tarifstufe
    Student Classic®
    Tarifstufe
    Student Classic® plus
    Tarifstufe
    Student Comfort®
    1st to 12th month
    per month
    up to 40 years
    EUR 33.10 EUR 37.20 EUR 58.90
    13th to 48th month
    per month
    up to 40 years
    EUR 56.70 EUR 60.80 EUR 63.70

Junior Member hassani89 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - Universität zu Köln

نقل قول نوشته اصلی توسط regsoftm نمایش پست ها
    میشه درباره این بیمه توضیح بدید . من داخل سایت رفتم ماه رو به 2 دسته تقسیم کرده . و برای هر دسته یه رقم متفاوت میگیره . شما که از این استفاده میکنید کلا توی یه ماه چقدر در میاد ؟؟ !
    Insurance period Tarifstufe
    Student Classic®
    Tarifstufe
    Student Classic® plus
    Tarifstufe
    Student Comfort®
    1st to 12th month
    per month
    up to 40 years
    EUR 33.10 EUR 37.20 EUR 58.90
    13th to 48th month
    per month
    up to 40 years
    EUR 56.70 EUR 60.80 EUR 63.70
    خب این که ماه رو تقسیم نکرده، گفته از ماه اولی که بیمه ای تا ماه دوازدهم ماهی اینقدر، از ماه ۱۳ تا ماه ۴۸ اونقدر! (تا ۴۰ سالگی البته)

جالبه، تعرفه ها خیلی متفاوته. مگه خدماتشون چقدر متفاوته این ۳ حالت؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)