صفحه 38 از 38 نخستنخست ... 2829303132333435363738
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 372 , از مجموع 372

موضوع: Samples of Recommendation Letter

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Samples of Recommendation Letter

سلام دوستان من یه سوالی داشتم. میخواستم بگم یکی از استادهای من که قراره ریکاندیشن بده برای من الان در دانشگاه مالک اشتر سمت دارند و آدرس ایمیلی که به من داده از این دانشگاه هست که برای کارای اپلای استفاده کنم. سوال اینه با توجه به شرایط داشنگاه مالک اشتر آیا این مورد برای من مشکل ساز نمیشه؟ من خودم توی این دانشگاه درس نخوندم ولی استادم الان در این دانشگاه در حال تدریس هستند و سمت دارند.

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : Samples of Recommendation Letter

سلام دوست عزیز

دانشگاهها معمولا چنین موشکافیهایی را انجام نمیدهند و از دید من از طرف دانشگاه مساله ای ایجاد نخواهد شد. ولی ویزا مساله علیحده ایست.

با جمیع جوانب من اگر باشم احتیاط میکنم و به راه های دیگر از جمله استفاده از کاغذ سربرگدار دانشگاه خودتان فکر میکنم. شرایط برای بچه های ایرانی انقدر مشکل هست که عاقلانه است تا حد ممکن از هر دردسر دیگری باید احتراز بفرمایید.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط amind نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوالی داشتم. میخواستم بگم یکی از استادهای من که قراره ریکاندیشن بده برای من الان در دانشگاه مالک اشتر سمت دارند و آدرس ایمیلی که به من داده از این دانشگاه هست که برای کارای اپلای استفاده کنم. سوال اینه با توجه به شرایط داشنگاه مالک اشتر آیا این مورد برای من مشکل ساز نمیشه؟ من خودم توی این دانشگاه درس نخوندم ولی استادم الان در این دانشگاه در حال تدریس هستند و سمت دارند.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید