صفحه 11 از 38 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 372

موضوع: Samples of Recommendation Letter

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

پیش فرض پاسخ : Samples of Recommendation Letter

نقل قول نوشته اصلی توسط kasi58 نمایش پست ها
    سلام دوستان..
    این rec استاد من هست که من هیچ تغیری توش ندادم..
    اگر نیاز به تغییر داره لطفا توضیح دهید..البته استادم دیگه تو دانشگاه تدریس نمیکنه..
    من همینو بزارم تو سربرگ دانشگاه یا همینو مستقیم بفرستم....؟..البته سربرگ را باید درست کنم..
    این نامه پر از اشتباهات گرامری و لغتی هست!اصلاحش کنید و بعد روی سربزگ دانشگاه و امضل و قص الا هذا بفرستید!
    ا

نقل قول نوشته اصلی توسط SirousFUM نمایش پست ها
    این نامه پر از اشتباهات گرامری و لغتی هست!اصلاحش کنید و بعد روی سربزگ دانشگاه و امضل و قص الا هذا بفرستید!
    ا
    میشه لطفا توضیح بدید که اولا نامه ای که یه استاد نوشته رو یه مقدار غیرمحترمانه نیست که ما تغییر بدیم؟ ثانیا، اگر نامه روی برگه کاغذی نوشته شده باشه و هرچقدر هم ایراد و اشکال داشته باشه چطور میشه اصلاحش کرد؟ در نهایت اینکه اگر نامه روی یک برگه عادی نوشته بشه چطور میشه به برگه سربرگ دار انتقالش داد؟ مرسی

سلام

نمونه های RL های سایت رو دیدم . استاد من گفته خودش نامه رو می نویسه و پرینت می گیره . می خوام بدونم اگه توصیه نامه ای که می نویسه یه غالب کلی داشه اشکالی نداره ؟ منظورم اینه که بعضی از توصیه نامه ها از بخش های مختلفی تشکیل شدن که مهارت های مختلف دانشجو رو از استاد سوال می کنن . توصیه نامه اگه به این شکل باشه بهتره یا اینکه ظاهرش خیلی فرقی نمی کنه ؟

ممنون

Junior Member

سلاممن فارغ التحصیل رشته ی مهندسی فناوری اطلاعات هستم و برای آلمان میخوام پذیرش بگیرممن به توصیه نامه ی به زبان آلمانی نیاز دارم خوشحال میشم اگه کمکم کنید.ممنون

Banned

با سلام به اعضای محترم apply abroad
    بنده لیسانس کامپیوتر هستم و واسه فوق اقدام کردم.بعد کلی وقت گذاشتن و مطالعه تمام دوستان apply abroad بالاخره بنده سر در نیاوردم واسه recommmendation چیکار باید کرد؟از خود سایت دانشگاهی که می خواهیم اپلای بگریم فرومش رو بر داریم و یا بدیم استاد خودش بنویسه؟

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nazi63 نمایش پست ها
    با سلام به اعضای محترم apply abroad
    بنده لیسانس کامپیوتر هستم و واسه فوق اقدام کردم.بعد کلی وقت گذاشتن و مطالعه تمام دوستان apply abroad بالاخره بنده سر در نیاوردم واسه recommmendation چیکار باید کرد؟از خود سایت دانشگاهی که می خواهیم اپلای بگریم فرومش رو بر داریم و یا بدیم استاد خودش بنویسه؟
    هردو. دومی ضمیمه اولی میشه.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط medal نمایش پست ها
    سلام دوستان

یکی از اساتید من که ازش خواستم برام ریکام بنویسه اینو بهم داده:

To Whom It May Concern:

This letter is my personal recommendation for …. who is applying for your graduate program. As the lecturer of …, I have had the pleasure of knowing … for the last two years. Mohammad took Structural Analysis course from me and earned the top grade in that class. He is precise, analytical and well-organized. Also he is a good listener, both thoughtful and open to new perspectives.
    He has been a tremendous student and an asset to our school. Still, Mohammad is remarkably humble.

It is for these reasons that I offer high recommendations for Mohammad without reservation. I feel confident that he will continue to succeed in his studies. I think his abilities will truly be an asset to your school.
    If you have any questions regarding this recommendation, please feel free and contact me by email.

Sincerely,

نظرتون چیه؟؟اشکالاتش چیه؟؟خوبه؟؟
    سه نوع ریکامندیشن داریم
    mediocre گمان کنم این mediocre باشه
    عصارا بکش از زیر مغز این چلاق ها

Junior Member

آقایون خانوم ها یه کار فوری دارم میشه کمکم کنید؟
    ریسه محله کارم می خواهد برای من توصیه نامه بده یه نمونه توصیه نامه می خوام که بدم بهش برام متنشو بزاره
    مرسی از همتون

Junior Member

میشه لطفا چند نمونه واسه رشته پزشکی بذارید/

امروز من رفتم دانشگاه خواجه نصیر سال 84 فارغ التحصیل شده بودم. از استاد لیسانسم ری کام گرفتم خیلی لطف داشت یه نمونه از متنش رو اینجا می ذارم. امیدوارم ممفید باشه:
    To whom it may concern
    This is to certify that Mr. H...... was a BSc student in power system in electrical engineering department and attend my course on “Special electrical machines”. In this course he held the highest point. Also, I should indicate that he possesses a cooperative personality which is really appropriate for team working. Furthermore, he is very hardworking student. I have no doubt in my mind that he is capable and eligible to continue his study to higher level and doing research.
    Best Regards
    Dr. .................
    K.N.T.U Assistant Professor
    Thran, Iran