صفحه 16 از 38 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 372

موضوع: Samples of Recommendation Letter

پیش فرض پاسخ : Samples of Recommendation Letter

نقل قول نوشته اصلی توسط mitra63 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    توصیه نامه هاتون رو میخونم برای شما بچه زرنگ هاست!!!
    مثلا نوشتید که استادتون میگه : این دانشجم مثلا از 20 نفر نفر اول یا دوم بوده و از این حرفا
    من که معدلم 12 هست چیکار کنم؟؟
    توی متنم چی باشه؟؟/
    حقیقت زرنگ بودم ..اما نمیخوندم و اینکه درس های عملیم بهتر از تئوریم بوده.....و اینکه در یک شرکت پزشکی کار میکنم و همچنین یک شرکت تولید کننده مواد انزیمی
    کسی نمونه توصیه نامه ای داره یا نه؟؟
    ممنون
    من از یکی از استادای پروفسورم که خیلی کارش درست بود توصیه نامه گرفتم معدلم پایین بود نه در حد شما ولی استادم نوشت که مثلا در بین 45 نفر جزو متوسط به بالا بود خب رتبه تو کلاس هم مهمه یکی از استادایی که نمره ی خوب گرفتی از درسش برو صحبت کن که حداقل دستت پر باشه کاری که خودم انجام دادم.

دوستان این توصیه نامه ی که استادا می دن همه ی دانشگاه ها بر می دارن زنگ می زنن یا میل می زنند به استاد؟؟؟ یکی از دانشگاه ها تو قسمت وضعیت اپلیکشن نوشته جواب ندادن استادا.من نمی دونم اصلا ایمیل یکی از استادم همونه یا نه. اصلا الان کجاس. یه راهنمایی کنید که چکار کنم. توصیه نامم برای یه سال پیش هست ولی تاریخ نداره. پارسال از انگلیس با اونا پذیرش گرفتم ولی نرفتم. الانم دیگه وقت ندارم برم دنباله استاداااا. اگه میل بزنن و استاد منو یادش نباشه چی؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط mitra63 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    توصیه نامه هاتون رو میخونم برای شما بچه زرنگ هاست!!!
    مثلا نوشتید که استادتون میگه : این دانشجم مثلا از 20 نفر نفر اول یا دوم بوده و از این حرفا
    من که معدلم 12 هست چیکار کنم؟؟
    توی متنم چی باشه؟؟/
    حقیقت زرنگ بودم ..اما نمیخوندم و اینکه درس های عملیم بهتر از تئوریم بوده.....و اینکه در یک شرکت پزشکی کار میکنم و همچنین یک شرکت تولید کننده مواد انزیمی
    کسی نمونه توصیه نامه ای داره یا نه؟؟
    ممنون
    معدل که دیگه گذشته. ولی حتما باید یه درسایی باشه که توشون یه نمره ی نسبتا خوب گرفته باشید؟ به هر حال پشت تعریف و تمجید باید یه مدرکی باشه. حالا هر درسی هست مهم نیست. اگه نمرتون خوبه برید ار استادش توصیه نامه بگیرید.
    روی پروژه های درسی و کارهای تحقیقاتی که با استاد انجام دادید، تاکید کنید. مثلا اگه هم دروسی با استادی پاس کردید و هم پروژه باهاش ورداشتید و نمرات دروستون خوب نشده لازم نیست اسم دروس رو بیارید. فقط بگه من mitra63 رو میشناختم چون باهاش کار تحقیقاتی ، پروژه و ... انجام دادم و شروع کنه به تعریف کردن... زیاد نگران نباشید. توصیه نامه اینجا بیشتر برای شما فقط نقش تکمیل کننده مدارک رو داره. تاثیری توی پذیرشتون نمیذاره. دانشگاه اگه با معدلتون مشکل نداشته باشه بهتون پذیرش رو میده. توصیه نامه نقش خاصی نمیتونه توی روند پذیرشتون داشته باشه.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering at Bogazici University

نقل قول نوشته اصلی توسط samba_a نمایش پست ها
    دوستان این توصیه نامه ی که استادا می دن همه ی دانشگاه ها بر می دارن زنگ می زنن یا میل می زنند به استاد؟؟؟ یکی از دانشگاه ها تو قسمت وضعیت اپلیکشن نوشته جواب ندادن استادا.من نمی دونم اصلا ایمیل یکی از استادم همونه یا نه. اصلا الان کجاس. یه راهنمایی کنید که چکار کنم. توصیه نامم برای یه سال پیش هست ولی تاریخ نداره. پارسال از انگلیس با اونا پذیرش گرفتم ولی نرفتم. الانم دیگه وقت ندارم برم دنباله استاداااا. اگه میل بزنن و استاد منو یادش نباشه چی؟
    نه. احتمالش خیلی کمه. من هیچ کس رو نمیشناسم که از استادش در مورد توصیه نامه ای که نوشته پرسیده باشن.
    خودمم هم چند ماه پیش مشکلی با توصیه نامه داشتم که بعدا از استادش پرسیدم که دانشگاه بهتون ایمیل یل زنگ نزد که خوشبختانه نزده بودن!

نقل قول نوشته اصلی توسط sahand11_m27 نمایش پست ها
    نه. احتمالش خیلی کمه. من هیچ کس رو نمیشناسم که از استادش در مورد توصیه نامه ای که نوشته پرسیده باشن.
    خودمم هم چند ماه پیش مشکلی با توصیه نامه داشتم که بعدا از استادش پرسیدم که دانشگاه بهتون ایمیل یل زنگ نزد که خوشبختانه نزده بودن!

من خودمم نشنیده بودم حالا مثل اینکه بعضی دانشگاه های خیلی تاپ این کارو می کنند. امیدوارم نزنن چون اصلا پذیرش هم بگیرم نمی رم

سلام
    اينو خودم واسه دبير رياضي نوشتم !
    ميشه تصحيحش كنين ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sh.m نمایش پست ها
    سلام
    اينو خودم واسه دبير رياضي نوشتم !
    ميشه تصحيحش كنين ؟

i was her teacher for 3 years این جمله رو حذف کن بعدش دوباره تکرار کردی همینو که نیاز نیست. در یک جمله 3 بار کلمه and رو آوردی. یکم رو گرامرش کار کن

i was her teacher for 3 years این جمله رو حذف کن بعدش دوباره تکرار کردی همینو که نیاز نیست. در یک جمله 3 بار کلمه and رو آوردی. یکم رو گرامرش کار کن
    ممنون ، آره مي دونم هم And زياد داره هم كلمه هاش يه كم سنگينه ! اما هر كاري مي كنم نمي تونم And هاشو حذف كنم ! يعني به جاي and ها نقطه بزارم ؟

واسه وقتي كه گذاشتين و كمكي كه كردين ممنونم
    ویرایش توسط sh.m : April 30th, 2012 در ساعت 08:28 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط sh.m نمایش پست ها
    ممنون ، آره مي دونم هم And زياد داره هم كلمه هاش يه كم سنگينه ! اما هر كاري مي كنم نمي تونم And هاشو حذف كنم ! يعني به جاي and ها نقطه بزارم ؟

واسه وقتي كه گذاشتين و كمكي كه كردين ممنونم
    SH.M[1].docx خب یکم خلاصه کن متنو زیاد تکرار کردی یه مطلب رو . به نظر من اینجوری شروع بشه بهتره.

SH.M[1].docx خب یکم خلاصه کن متنو زیاد تکرار کردی یه مطلب رو . به نظر من اینجوری شروع بشه بهتره.

ممنون ! حالا يعني به اين گير ميدن كه تكرار كرده ؟

به جاي *** دوم چي بنويسم؟ همون درسايي رو كه بالا نوشتم ؟ بعد اون تيكه ي قرمز رو بنويسم يا زيادي ميشه ؟