صفحه 17 از 38 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 372

موضوع: Samples of Recommendation Letter

پیش فرض پاسخ : Samples of Recommendation Letter

نقل قول نوشته اصلی توسط sh.m نمایش پست ها
    ممنون ! حالا يعني به اين گير ميدن كه تكرار كرده ؟

به جاي *** دوم چي بنويسم؟ همون درسايي رو كه بالا نوشتم ؟ بعد اون تيكه ي قرمز رو بنويسم يا زيادي ميشه ؟
    نه مقطع تحصیلی که مدرکشو گرفتی مثلا " a degree of diploma in mathematics & physics" بعدم اسم محل تحصیل . شانس پذیرش رو بالا می بره اگه خوب باشه.

آره زیاد مهم نیست. من برای دانشگاه ANU استرالیا و RMIT می خواستم دیدم بهترین راه اینه که خودم درست کنم سربرگ را. آخه دانشگاه سربرگ انگلیسی دم دست نداشت. خلاصه خودم درست کردم دادم استاد امضا قشنگرو پاش زد.

دوستانی که در گیر و دار نوشتنش هستن، این مطلب را در مورد نگارش Recommendation Letter بخونید:

http://www.trans24.ir/2559/%d8%b1%d8...on-letter.html

Junior Member

سلام. کسی یک فرم Recom. آماده برای مهندسی برق الکترونیک داره که به من بده؟؟؟

پیشنهاد می کنم از فرم های آماده استفاده نکنید. چون دانشگاه ها فرم های آماده را دارند و اگر ببینند تکراریه می فهمن که ریگی تو کفشتون هست و درجا ردتون می کنند. لینک بالا که گذاشتم را مطالعه کنید بهتون کمک می کنه خودتون بنویسید.

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

دوستان من از داور پایان نامم میخوام ریکام بگیرم. یک ساله که مشناسمش و یه مقاله کنفرانس هم کار کردم باهاش. به نظرتون چه جوری بنویسم؟

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...

Junior Member mitra63 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست شناسی جانوری. فردوسی مشهد

نقل قول نوشته اصلی توسط samba_a نمایش پست ها
    من از یکی از استادای پروفسورم که خیلی کارش درست بود توصیه نامه گرفتم معدلم پایین بود نه در حد شما ولی استادم نوشت که مثلا در بین 45 نفر جزو متوسط به بالا بود خب رتبه تو کلاس هم مهمه یکی از استادایی که نمره ی خوب گرفتی از درسش برو صحبت کن که حداقل دستت پر باشه کاری که خودم انجام دادم.
    مرسی. میشه متن توصیه نامتون رو بذارید؟؟
    --
    دوستان دیگه ای که زیاتد معدلشون خوب نبود و از نمره توی توصیه نامه حرف نزدندف میشه متنش رو اینجا بذارند؟>
    ممنون

این استادتون که خیلی حرف برای گفتن داره! باید حسابی براتون سنگ تموم بزاره و یکی از مهمترین ریکام هاتون به حساب میاد. در قسمت مقاله میتونه در مورد دید تحلیلی شما در مورد مسایل، سطح زبان و رایتینگ شما، خلاقیت و فعال بودن صحبت کنه. در مورد پایان نامه می تونه بگه که خیلی به موضوع علاقه نشون دادین و نسبت به بقیه دانشجوهاش تو چه سطحی بودین، سخت کوش و پیگیر بودین، یکی دو خط در مورد خاص موضوع پایان نامه که روی چه مسایلی بوده بگه و در نهایت هم چون این استاد کسیه که شناخت خوبی از شما بدست آورده خیلی خوبه که چند خط هم در مورد خصوصیات اخلاقیتون بگه

نقل قول نوشته اصلی توسط shabgard66 نمایش پست ها
    دوستان من از داور پایان نامم میخوام ریکام بگیرم. یک ساله که مشناسمش و یه مقاله کنفرانس هم کار کردم باهاش. به نظرتون چه جوری بنویسم؟

میشه این توصیه نامه که نوشتم از طرف معلم ریاضیم رو ادیت کنین
    شاید زیادی خنده دار باشه دیگه ببخشین

http://misa7.persiangig.com/document/riazi.rar

ممنون

پ.ن : فک کنم آدرس ف.ی.ل.*.ر باشه همین لینک رو اگه دوس داشتین توی idm اد کنین
    ممنون

سلام
    میشه لطفا این توصیه نامه رو هم یه نگاهی کنین ممنون
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط sh.m : October 2nd, 2012 در ساعت 01:08 AM

Senior Member viana آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    materials science and Simulation

سلام این ریکامه معلم زبانمه(خودش نوشته)(من برای لیسانس دارم اقدام میکنم)خوشحال میشم نظرتون رو بگین

I’m glad to recommend x to y.I’m English teacher She has been one of my top student for 3 years, studying English. She has passed academic advanced
    courses of learning English (4 skills: writing, reading, speaking and listening) successfully. Also as I’ve known her
    parents they encourage their only daughter to reach to highly rank of her favorite major.

To be eligible for the mentioned Scholarship and her curiosity of learning new languages, she is enthusiastic
    to learn Korean by being a member of KOSNET(Korean Language Study on the internet) and also by watching Korean
    movies to know more about Korean life and culture.

I also believe her as a hardworking student to complete her responsibilities relates to her personal and social life.
    She has a strong willing to approach to the best result of all her goals.

For instance, she is member of one of NGO groups (none governmental organization) with one of her
    handicapped friend. She was eager to know more about handicapped people and their problem that normal people do
    not care. These days she is searching on these people’s personality and their social problems.