صفحه 2 از 38 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 372

موضوع: Samples of Recommendation Letter

پیش فرض پاسخ : کسی نمونه recommendation داره یا از کحا میتونم پیدا کنم ?

دوست عزيز،
    يه search توو اينترنت بزني کلي نمونه recommendation پيدا مي‌کني!
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

195
    Guest

چون اینجا در مورد امیرکبیر و recommendation بحث شده بود. گفتم بد نیست بگم که من یک ماه پیش نه یکی بلکه 15 تا توصیه نامه گرفتم که البته همشون روی کاغذ با سربرگ انگلیسی رسمی دانشکده (از دانشگاه امیر کبیر) بود و بعد 15 تا پاکت انگلیسی دانشکده رو هم گرفتم و علاوه بر اوون روی همه نامه ها اضافه بر امضای استاد مهر دانشکه رو هم زدم!

البته همه این کارها به لطف خدا و کمی هم صحبت با منشی محترم دانشکده میسر شد!

ApplyAbroad Champion

شايد دانشكده با دانشكده فرق مي كنه ! ولي منم توي پلي تكنيك هيچ مشكلي با كاعذ سربرگ انگليسي و پاكت و مقدار نامتنابهي مهر نداشتم !!
    اصولا مگه استادها يه سري از اين كاعذهاي سربرگ دار خودشون ندارند ؟!؟!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Format of recommendation letter

بجه ها میشه نمونه rec از استاد پروزه و rec برای کار( نامه از طرف کسی که براش کار میکنیم) رو بدین یا لینک نمونه این نامه ها رو بذارین. ممنون!

Junior Member

سلام آرش جان

یه ذره بگردی میتونی چندمورد تو فروم بیابی. من چندی پیش گشتم ، یافتم ، حظ بردم و چندین رکام به نگارش در آوردم و امضا گرفتم الحمدلله

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

فرمت یه ریکام تحصیلی رو یه پیدا کردم و بندهای زیر رو توصیه کرده-که البته کم و بیش باش آشنایی داریم-اما بد نیست بدونیم اینها رو استادها باید مد نظر قرار بگیرند.
    The more the recommendation reflects real knowledge of the applicant and his/her performance, the more useful the letter is to the graduate school admissions committees and thus to the applicant. The letter should address the following questions:

Intellectual characteristics: How do you rate the applicant in overall intelligence? How well does the applicant learn and retain information? What is your assessment of the applicant's skill in analysis and logic? What is the applicant's ability to deal with complex or abstract matters? Does the applicant show evidence of creativity? Has the applicant's academic record been affected by special circumstances such as work, social or academic background?
    Knowledge of field of study: What is the applicant's depth and breadth of knowledge in the field? Does he/she know how to use the methods in the field of study or have the experience in research? Where applicable, does the applicant have the requisite laboratory techniques?
    Ability to communicate: Is the applicant an effective writer? Does the written work submitted demonstrate a mastery of the convention of English? Is the written material clear, well-organized and forceful? Is the applicant articulate in oral expression?
    Industry and self-discipline: To what extent is the applicant persistent, efficient and motivated? Is the applicant able to work independently? Is there any reason to doubt the applicant's commitment to graduate study or diligence as a student?
    Personal effectiveness: Does the applicant possess the qualities of maturity and personal adjustment requisite for graduate study? Would you choose the applicant for graduate study under your tutelage? Does the applicant enjoy the trust and respect of fellow students and peers?
    Potential for graduate study: What is your prediction of the applicant's probable performance in graduate school? Does he/she have any specialized skill or studies in the field? Does the applicant have an aptitude for the chosen field? How does this applicant rate with other candidates who have been evaluated?

این سایت http://www.eduers.com/ اطلاعات خوبی در خیلی ازین موارد داره

پیش فرض sample recommendation for industrial design

سلام
    من مشکلم اینه که هر کار کردم نتونستم یک نمونه rec پیدا کنم که به درد رشتم (طراحی صنعتی) بخوره و حالا همینطوری موندم اگه کسی نمونه در این زمینه یا حتی یک رشته هنری داره لطف کنه واسم بزاره من واقعا نمی دونم چی باید بنویسم.
    همینطور راجع به c.v فقط باید راجع به سابقه کاری باشه یا اینکه چیزای دیگه هم می شه نوشت می شه یک نفر توضیح بده دقیقا باید چیکار کرد؟

پیش فرض پاسخ : sample recommendation for industrial design

نقل قول نوشته اصلی توسط ramila
    سلام
    من مشکلم اینه که هر کار کردم نتونستم یک نمونه rec پیدا کنم که به درد رشتم (طراحی صنعتی) بخوره و حالا همینطوری موندم اگه کسی نمونه در این زمینه یا حتی یک رشته هنری داره لطف کنه واسم بزاره من واقعا نمی دونم چی باید بنویسم.
    همینطور راجع به c.v فقط باید راجع به سابقه کاری باشه یا اینکه چیزای دیگه هم می شه نوشت می شه یک نفر توضیح بده دقیقا باید چیکار کرد؟
    سلام
    خوب rec معمولا تو رشته های مختلف اگر از طرف استاد دانشگاه باشه زیاد فرقی نداره می تونه از نمونه هایی که آنلاین هست استفاده کنی و کمی تغییرات مربوط به نام درس یا رتبه... اعمال کنید.... خصوصیات اخلاقی..... کمی هم از فعالیتتون تو دانشگاه ذکر کنید.... ولی اگر از محل کار باشه باز هم یکسری موارد می تونه مشترک باشه... روحیه همکاری و فعال بودن و .... و سمت شما و نوع فعالیت شما و نظر نویسنده نامه در رابطه با شخص شما.......
    در رزومه هم می تونید از سوابق علمی و کاری و پژوهشی خودتون بنویسید و توانایی های خودتون.... علایق کاری.... و نمرات آزمون های تافل و آیلس و .... در صورت امکان نام و آدرس نویسندگان rec ....
    سایت را خوب مطالعه کنید مطالب خوبی بدست می یارید.
    Life salutes you when you make others happy

پیش فرض پاسخ : sample recommendation for industrial design

ممنون ولی سایت خاصی هست که من بتونم چند تا rec خوب از اونجا بردارم اگه می شه معرفی کنید مرسی.

بابا همه می گن تو نت پره بگردی پیدا می کنی ولی این داستان دسته کم یک هفته طول می کشه اگه می شه نامه های rec خودتون رو بگذارید تا ما اینارو قرو قاطی کنیم یک چیزی از توش در بیاد تا بتونیم زودتر به نتیجه برسیم شاید فکر کنید این از تنبلی ولی واقعا وقت نیست اگه براتون امکان داره کمک کنید تو رو خدا من بار اول که اصلا اسم توصیه نامه به گوشم خورده اصلا نمی دونم باید چه جوری بنویسم که خیالم راحت باشه بتونم پذیرش بگیرم.