صفحه 21 از 38 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 372

موضوع: Samples of Recommendation Letter

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Samples of Recommendation Letter

سلام دوستان
    میشه یه نگاه به این توصیه نامه بندازید؟ به من گفتن با توجه به رشتت باید معلمات (واسه لیسانس اقدام میکنم) خیلی از درسای تخصصیت تعریف کنن. این از طرف مدیر مدرسه ام هست و خودم تهیه اش کردم. نمره هام خ خوب بودن و من نیاز ندیدم که مستقیما بهشون اشاره کنم. اشکال داره؟ خواهش میکنم راهنماییم کنید.
    ممنون
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rahi88l نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میشه یه نگاه به این توصیه نامه بندازید؟ به من گفتن با توجه به رشتت باید معلمات (واسه لیسانس اقدام میکنم) خیلی از درسای تخصصیت تعریف کنن. این از طرف مدیر مدرسه ام هست و خودم تهیه اش کردم. نمره هام خ خوب بودن و من نیاز ندیدم که مستقیما بهشون اشاره کنم. اشکال داره؟ خواهش میکنم راهنماییم کنید.
    ممنون
    بله همین خوبه. نیازی به اشاره مستقیم نیست. اگه نقطه ضعف قابل توجهی دارید بد نیست اینجا دربارش صحبت کنه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Business Administration, Ross School of Business

به هیچ وجه کاور لتر مشابه با SOP نیست. در واقع این نامه درخواست هستش. مثلا شما مقاله رو هم که میخواد به یه ژورنال بفرستید باید یه کاور لتر بنویسید واسش. یعنی میگید این مقاله منه و در این مورده و لطفا این رو بررسی کنید.
    شما هم باید یه همچین چیزی بنویسی که من مثلا دانشجو / فارغ التخصیل ای رشته هست و برای ادامه تحصیل میخوام برای برنامه دکترای شما اقدام کنم به این دلیل که مثلا استادهای دپارتمان شما در مورد علاقه دتحقیقاتی من کار میکنن و قس علی هذا.
    اگه بخوام خیلی کلی بگم کاور لتر همون رسمی نامه ای میشه که به استادها میزنن در مورد پذیرش.

Junior Member

سلام دوستان
    میشه به این دوتا توصیه نامه یه نگاه بندازید و اشکال گرامری رو واسم اصلاح کنید. (و البته هر اشکال دیگه ای هم داشت بگید لطفا) قبلا دوستمون (SO3) عزیز راجع به اولیش لطف کردن و اظهار نظر کردن اما مجبور شدم یه کم عوضش کنم. باید تا شنبه کامل شده باشه...
    ممنون
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: docx Rec..docx (12.3 کیلوبایت, 466 views)

دوستان اگه اطف کنن نظرشون راجع به این ریکام که می خوام از استاد راهنمام بگیرم، بگن ممنون می شم. از سمپلها استفاده کردم و طبق شرایط خودم قسمتهایی اضافه کردم.

It gives me immense pleasure in recommending ... for Computer engineering Ph.D. program at your university.
    Graduated from the Department of Computer and electrical engineering of Shiraz University in 2009, ... became a M.S. candidate under my supervision at Islamic Azad University Science and Research Branch. His course and research study were very successful which led him to be successfully authored an M.S. in 2011. In one of his courses, “Hardware Design and Implementation” which was lectured by me, he held the highest point. When he worked in my laboratory under my supervision for doing his thesis, I was impressed with his dedication to academic pursuit and commitment to scientific research. He was doing his thesis on Network-on-chips. It was a challenging topic, involving the fundamentals and experimental skills from hardware design and computer architecture. He offered his unique insights into several key problems relating to the improving Network-on-Chip yield. He could make every implicit assumption and every weakness, point out potential hurdles, and offer unique solutions or prospective. He wrote a conference paper based on the result of his proposed method, and currently he is preparing a journal paper based on his extended method.
    During a two-year period of studying and working with me, .... has given me a very deep impression of his intelligence, hard work and creativity. He is honest and conscientious, and reports his research progress accurately. His communication skills and cooperation capacity improved after he actively participated in and contributed to the collaboration project and our intellectual community. I can confirm that he is one of the excellent students I have directed. I believe that his academic record, research experiences make him the outgoing, accomplished and promising Ph.D. candidate that your Department is looking for. I highly recommend him to you, and will be pleased to provide any further information upon your request. Thank you!
    Sincerely yours,To whom it may concern;

Junior Member

سلام به همگی
    ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره بهم بگه
    من میخوام به چندتا از استادایی دانشگاههای مختلف مکاتبه کنم اما فرم نوشتن نامشو نمی دونم..کسی متونه کمکم کنه؟

Member MichelAngelo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD student - University of Natural Resources and Life Sciences, Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط olumtahghighat نمایش پست ها
    دوستان اگه اطف کنن نظرشون راجع به این ریکام که می خوام از استاد راهنمام بگیرم، بگن ممنون می شم. از سمپلها استفاده کردم و طبق شرایط خودم قسمتهایی اضافه کردم.

It gives me immense pleasure in recommending ... for Computer engineering Ph.D. program at your university.
    Graduated from the Department of Computer and electrical engineering of Shiraz University in 2009, ... became a M.S. candidate under my supervision at Islamic Azad University Science and Research Branch. His course and research study were very successful which led him to be successfully authored an M.S. in 2011. In one of his courses, “Hardware Design and Implementation” which was lectured by me, he held the highest point. When he worked in my laboratory under my supervision for doing his thesis, I was impressed with his dedication to academic pursuit and commitment to scientific research. He was doing his thesis on Network-on-chips. It was a challenging topic, involving the fundamentals and experimental skills from hardware design and computer architecture. He offered his unique insights into several key problems relating to the improving Network-on-Chip yield. He could make every implicit assumption and every weakness, point out potential hurdles, and offer unique solutions or prospective. He wrote a conference paper based on the result of his proposed method, and currently he is preparing a journal paper based on his extended method.
    During a two-year period of studying and working with me, .... has given me a very deep impression of his intelligence, hard work and creativity. He is honest and conscientious, and reports his research progress accurately. His communication skills and cooperation capacity improved after he actively participated in and contributed to the collaboration project and our intellectual community. I can confirm that he is one of the excellent students I have directed. I believe that his academic record, research experiences make him the outgoing, accomplished and promising Ph.D. candidate that your Department is looking for. I highly recommend him to you, and will be pleased to provide any further information upon your request. Thank you!
    Sincerely yours,To whom it may concern;
    دوست عزیز این نامه ی شما به جز اسم مشخصاتتون دقیقا مثل متن نامه ی منه
    احیانا برای کجا دارین میفرستین؟ اتفاقی واسه یه جا در نیاد جفتمون بدبخت شیم

A friend in need is a friend indeed

نقل قول نوشته اصلی توسط MichelAngelo نمایش پست ها
    دوست عزیز این نامه ی شما به جز اسم مشخصاتتون دقیقا مثل متن نامه ی منه
    احیانا برای کجا دارین میفرستین؟ اتفاقی واسه یه جا در نیاد جفتمون بدبخت شیم
    پس شما هم از اون سمپلایی که من استفاده کردم، استفاده کردی. من واسه Concordia , Carleton می خوام بفرستم.

سلام
    بچه ها این قضیه ریکام من رو واقعا گیج کرده
    من برای چند تا پوزیشن دکتری می خوام اپلای کنم (اروپا) که باید همه مدارک رو با ایمیل براشون بفرستیم. از من دو تا ریکام هم خواستن.
    یکی از اساتیدی که می خواد برای من بنویسه ایران نیست و من با ایمیل باهاش در ارتباطم. به من گفته خودت نامه رو درست کن بفرست من ادیت می کنم و نهایی اش می کنم. حالا نمی دونم باید حتما جاهایی که اپلای می کنم از الان مشخص باشه. چون ممکنه بعدا بخوام به جاهای دیگه هم بدم.
    ثانیاً برای جاهایی که نامه رو مهر و موم می خوام چیکار باید بکنم؟

ApplyAbroad Veteran
    shabgard66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideh_mir نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها این قضیه ریکام من رو واقعا گیج کرده
    من برای چند تا پوزیشن دکتری می خوام اپلای کنم (اروپا) که باید همه مدارک رو با ایمیل براشون بفرستیم. از من دو تا ریکام هم خواستن.
    یکی از اساتیدی که می خواد برای من بنویسه ایران نیست و من با ایمیل باهاش در ارتباطم. به من گفته خودت نامه رو درست کن بفرست من ادیت می کنم و نهایی اش می کنم. حالا نمی دونم باید حتما جاهایی که اپلای می کنم از الان مشخص باشه. چون ممکنه بعدا بخوام به جاهای دیگه هم بدم.
    ثانیاً برای جاهایی که نامه رو مهر و موم می خوام چیکار باید بکنم؟
    تو ریکام لازم نیست مخاطب، دانشگاه مورد نظر باشه، اصولا مخاطب عام آکادمیک داره. مثلا اینجوری:
    I enthusiastically recommend X for admission to your graduate school, and very much hope that the committee judges his application favorably.

توضیحات گام به گام فرستادن I20 از آمریکا به ایران با استفاده از Express Post

واستا دنیا من میخوام پیاده شم! همینجا...؟ بله لطفا! چند میشه؟ کجا سوار شدی؟ دهه شصت بود... برو داداش... صلوات بفرست...