صفحه 24 از 38 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 372

موضوع: Samples of Recommendation Letter

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Samples of Recommendation Letter

نقل قول نوشته اصلی توسط pante نمایش پست ها
    با عرض سلام.برای نوشتن توصیه نامه میشه از هر استادی که مربوط به رشته خودم هست بگیرم.لطفا منو راهنمایی کنید
    سلام
    از هر كسي نه. كسي بايد باشه كه يا باهاش درس پاس كردي، استاد راهنمات بوده، در صنعت يا شركتي باهات همكاري داشته يا در هر نوع فعاليت ديگر علمي با شما براي مدتي كار كرده و با شما آشناست.
    از آنجايي كه اساتيد راهنما بمدت زياد و نزديك با دانشجو كار ميكنند بيشترين و قابل اعتمادترين فرد براي توصيه هستند و نظرات اين افراد از ساير افراد براي دانشگاه يا محل مقصد بيشتر مورد اهميت قرار ميگيرد
    در پناه راستي
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : Samples of Recommendation Letter

سلام

دوستان فایل پیوست توضیح نکات ضروری نوشتن توصیه نامه همراه با مثال هست

امیدوارم مفید باشد.
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - نرم افزار

سلام.
    اینکه میگن هر دانشگاه فرمت مخصوص خودشو داره یعنی چی؟! همه دانشگاهها؟ !
    آخه راستش من در حال حاضر تصمیم قطعی نگرفتم دقیق کدوم دانشگاه, خواستم اول مدارکمو کامل کنم.
    حالا اگه از استادم بخوام خودش میدونه چی به چیه یا نه؟
    یکم میشه راهنمایی کنین منو. ممنون میشم.

Junior Member

سلام
    من میخام برای چند تا دانشگاه نامه بفرستم اما فعلا معلوم نیست کدوم حالا برای گرفتن ریکامندیشن عنوان نامه رو چی بنویسم ؟مثلا بنویسم to whom it may concern یا نه جاشو خالی بذارم؟مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط lidoma نمایش پست ها
    سلام
    من میخام برای چند تا دانشگاه نامه بفرستم اما فعلا معلوم نیست کدوم حالا برای گرفتن ریکامندیشن عنوان نامه رو چی بنویسم ؟مثلا بنویسم to whom it may concern یا نه جاشو خالی بذارم؟مرسی
    To whom it may concern کفایت می کنه و نیازی به خطاب مستقیم نیست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

دوستان من کل این فروم و فروم های مرتبط رو خوندم و الان دارم ریکام هامو مینویسم
    این اولین ریکاممه که برای یه استادیه که 2تا درس باهاش داشتم. نمره یه درسم خوب بوده اون یکی نه! و تنها علتی که من از ایشون ریکام گرفتم بخاطر ایمیل دانشگاهی و عضو هیئت علمی بودن ایشون بود.
    خب من خیلی رو صفات خودم مانور ندادم که غیر منطقی نباشه. حقیقتا سخته واسه یه همچین وضعیتایی ریکام درست و حسابی نوشت. لذا قسمت grade رو در این ریکام پیچوندم. ممنون میشم یه نگاه بهش بندازید
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Hsahar نمایش پست ها
    سلام.
    اینکه میگن هر دانشگاه فرمت مخصوص خودشو داره یعنی چی؟! همه دانشگاهها؟ !
    آخه راستش من در حال حاضر تصمیم قطعی نگرفتم دقیق کدوم دانشگاه, خواستم اول مدارکمو کامل کنم.
    حالا اگه از استادم بخوام خودش میدونه چی به چیه یا نه؟
    یکم میشه راهنمایی کنین منو. ممنون میشم.
    دوست عزیز متاسفانه این مطلب حقیقت داره و اکثر دانشگاه های را شامل می شود. نه متاسفانه از استاد نمیشه پرسید بلکه باید از دانشگاه مورد نظر کمک بگیری!
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط origin نمایش پست ها
    دوستان من کل این فروم و فروم های مرتبط رو خوندم و الان دارم ریکام هامو مینویسم
    این اولین ریکاممه که برای یه استادیه که 2تا درس باهاش داشتم. نمره یه درسم خوب بوده اون یکی نه! و تنها علتی که من از ایشون ریکام گرفتم بخاطر ایمیل دانشگاهی و عضو هیئت علمی بودن ایشون بود.
    خب من خیلی رو صفات خودم مانور ندادم که غیر منطقی نباشه. حقیقتا سخته واسه یه همچین وضعیتایی ریکام درست و حسابی نوشت. لذا قسمت grade رو در این ریکام پیچوندم. ممنون میشم یه نگاه بهش بندازید
    دوست عزیز متن شما را مطالعه کردم بنظر من منطقی و خوب بود ولی بهتره یکم بیشتر عینی مثال بزنی مثلا فلان پروژه را در کلاس ارائه دادی و فلان مهارت شما را نشان داد. (مثلا مهارت تحلیل و تجزیه علمی)

سلام دوستان ... من امسال می خوام از یکی از اساتید داور پایان نامه ارشدم توصیه نامه بگیرم ,(باید خودم بنویسم) البته یک درس هم با ایشون پاس کردم ... الان می خواستم ار دوستان بپرسم که آیا LOR از اساتید داور معمول هست؟ اگر امکانش هست و جایی دیدید که نمونه ای باشه برای من بذارید ... در مورد اصطلاحات مربوطه (استاد داور و ...) لطفا کمک کنید
    مرسی

Junior Member

بچه ها میشه نظرتونو راجع به این بخش از توصیه نامه من بدید ، من دارم از مدیر قبلیم سر کار توصیه نامه میگیرم اونم گفت بنویس بده من امضا کنم ، حالا نمیدونم این جمله خوبه یا نه هم از لحاظ پانکچویشن (که با قرمز نوشتم) هم معنایی . . . ممنون
    As the goal of studying is to be successful, Sahar, with her remarkable performance at work showed that she has understood this goal and I, as her former supervisor, am so pleased to recommend her for your graduate program. Taking a look at her resume, she has a strong computer background and her analytical capabilities made me enjoy experience working with her. Sahar was one of the most talented team members of software engineering department that did her best both personally and technically.I would say with confident that she would be an asset and a valuable part of your department.