صفحه 25 از 38 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829303132333435 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 372

موضوع: Samples of Recommendation Letter

Member artash آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance , University of Tehran

پیش فرض پاسخ : سوالات خاص در مورد Recommendation Letter

راستش بهتره توصیه نمه هام رو اینجا بذارم نظر بدین .

البته اینم بگم که از شانس من هر دو تا استادام گفتن هر چی میخوای بنویس من امضا میکنم .
    و اگه لازم باشه تغییر بدم لطفا بهم بگین.
    اولی "
    Letter of Recommendation

To Whom It May Concern
    This reference letter is provided at the request of Mr. Amir Mohammadzadeh , who has asked me to serve as a reference on his behalf. I have known him for two years, and As his professor, I have had an opportunity to observe his participation and interaction in the class and to evaluate the student’s knowledge in the subject matter. His research ability, professional interest, maturity, motivation, self-reliance and academic preparation are exceptional, incredible and practical. I would rate the student’s overall performance as excellent. Based upon the student’s academic performance, I strongly recommend him for the P.hD program at Finance Department. It is worth mentioning that we have practiced a comprehensive paper about investment . Also he has passed these courses with me successfully with high grade; 1) Fundamentals of Investment Management (17 out of 20 ) 2) Analysis of Financial Statements (18.75 out of 20 ) 3) Investment management and securities evaluation (16.50 out of 20 )

Sincerely
    دومی:

To Whom It May Concern

This letter is in support of Mr Amir Mohammadzadeh applying for Ph.D studies in Finance department. He has had a fundamental training in Finance Department of University of Tehran. He has all the requirements to make him a very successful Ph.D student. I think he is having a very exceptional capacity for analytical thinking and very good ability to express and organize himself clearly. He has been a top student during his years of study in research and his performance was exceptional. Since these courses such as; Financial Seminar, Examining specific cases in Financial Management have been passed excellently by him with top grades of 20 out of 20 and 18 out of 20 . It is worth mentioning that an article entitled, The Strategic Investment of Corporate Governance in Improving the Stock Profitability, has been published by us in Jokull Journal in 2013.
    Based on mentioned reasons, I strongly recommend him to continue his Ph.D studies in your department and wish him a successful career in the future.

پیش فرض پاسخ : Samples of Recommendation Letter

سلام دوستان
    وقتی دانشگاه صحبتی از سيلد کردن نکرده، ما هم کاسه داق تر از اش نبايد بشيم ديگه؟
    فقط نوشته حداکثر دو ريکامنديشن!
    تو پاکت هم نذاريم حتی؟
    يه سوال ديگه اگر استاد من خارج باشه
    خودش بايد مستقيم واسم پست کنه به آدرس دانشگاه ديگه؟بعد وقتی در يک پکيج دليور نشه مشکل نداره؟
    آخه به http://universityadmissions.fi پست ميشه که مسئول تمام دانشگاه هاست و روزی کلی بسته دريافت ميکنه!!
    مرسی

سلام دوستان،

ببخشید من یه ریکام نوشتم یکی از اساتید امضا کنه ولی متن رو دید میگه خیلی سادست و ویرایشش کن. لطف می کنید یه نگاهی بهش بکنید و اگه تغییراتی نیاز داره بهم بگید. ممنون
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University

نقل قول نوشته اصلی توسط arman665 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

ببخشید من یه ریکام نوشتم یکی از اساتید امضا کنه ولی متن رو دید میگه خیلی سادست و ویرایشش کن. لطف می کنید یه نگاهی بهش بکنید و اگه تغییراتی نیاز داره بهم بگید. ممنون
    سلام
    دوست عزیز این ریکام علاوه بر ساده بودن معنی دار و جذاب هم نیست...
    از اول تا آخر فقط داره میگه این دانشجو فلان و فلونه......
    متنشم پیوستگی نداره...هی از این شاخه به اون شاخه میشه بدون اینکه چیز جدیدو جالبی داشته باشه..!
    ریکام واسه مقطع دکتری باید قوی باشه...
    اول سعی کن متنو پیوسته و با معنی تر بنویسی...
    بعدم بیشتر درباره همکاری خودت با استاد توضیح بده...مثلا تو چه زمینه هایی با استاد کار کردی و...و دلیل بیار که چرا بنظرش برای اون پوزیشن مناسبی...
    موفق باشی
    ویرایش توسط pApAr : November 13th, 2013 در ساعت 09:26 PM دلیل: ویرایش نقل قول

Junior Member

سلام
    من یه چندتا پست رو خوندم اکثر این توصیه نامه ها واسه مدارک دانشگاهیه
    من می خوام واسه undergraduate آقدام کنم
    توصیه نامم باید چه جوری باشه؟
    مرسی

Junior Member

سلام
    من چرا نمي تونم فايل هايي كه گذاشتين رو دانلود كنم؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام
    دوستان . من دارای ویزای آمریکا هستم می خواستم برم اونجا برا ادامه تحصیل دکتری ولی توصیه نامه هنوز نگرفته ام این سایتم که اجازه دانلود نمونه ها شونو بهم نمی ده حالا چکار کنم؟

Junior Member

سلام دوستان . خیلی ممنون میشم اگه این دوتا LOR منو صحیح کنید و هر اشکاللللی داره از هر جهت بهم بگید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط kianoosh_py نمایش پست ها
    مرسی ، ممنون اگه ok پس بفرستیم بره. بازم ممنون
    اگه هنوز نفرستادید اینو درست کنید I feel confident that he will continue to succeed in her studies.

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7437 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان . من دارای ویزای آمریکا هستم می خواستم برم اونجا برا ادامه تحصیل دکتری ولی توصیه نامه هنوز نگرفته ام این سایتم که اجازه دانلود نمونه ها شونو بهم نمی ده حالا چکار کنم؟
    توصیه نامه ها معمولا به صورت الکترونیکی هستن ... بعدا هم می تونید با تهیه متن و ارسال برای استاداتون ازشون بخواهید که براتون لینکهای توصیه نامه ها رو پر کنند... فقط به نظر من الان که ایران هستید حضوری یا تلفنی با استاداتون صحبت کنید و بگید که می خواهید اونها رو به عنوان refrence معرفی کنید... اونوقت رفتید امریکا استرس پیدا کردن استاد رو ندارید