صفحه 28 از 38 نخستنخست ... 1819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 372

موضوع: Samples of Recommendation Letter

Senior Member aminc آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc. Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : Samples of Recommendation Letter

نقل قول نوشته اصلی توسط Po0yan نمایش پست ها
    تصحیح میکنم مقاومت مصالح Mechanics of Materials هم درسته!
    Strength of materials
    در بین تمامی مردم تنها عقل است که به عدالت تقسیم شده زیرا همه فکر می‌کنند به اندازه کافی عاقلند. "دکارت"
    همه رو دوست داشته باشیم، به همدیگه کمک کنیم "مهربان"

سلام
    سوالم ممکنه یکم ساده باشه!!
    ایا عبارتTo Whom It May Concern که اول ریکام می نویسند کافیه یا باید برای هر دانشگاه خطاب به ان دانشگاه باشه و اسم ان دانشگاه نوشته بشه؟منظورم اینه که برای 4 تا دانشگاه می خوام اقدام کنم با همین میشه به همشون فرستاد؟
    با تشکر از دوستان

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط amir2am نمایش پست ها
    سلام
    سوالم ممکنه یکم ساده باشه!!
    ایا عبارتTo Whom It May Concern که اول ریکام می نویسند کافیه یا باید برای هر دانشگاه خطاب به ان دانشگاه باشه و اسم ان دانشگاه نوشته بشه؟منظورم اینه که برای 4 تا دانشگاه می خوام اقدام کنم با همین میشه به همشون فرستاد؟
    با تشکر از دوستان
    عبارت فوق الذکر، جایگزین اسم فردی هست که می خواد توصیه نامه رو بخونه؛ یعنی بجای اینکه بگید Dear Professor XXX، میگید To Whom It May Concern و خیالت راحت میشه که چه خانم و چه آقا، چه دکتر و چه غیر دکتر، هر فردی این توصیه نامه رو در دانشگاه مقصدتون باز کنه و بخونه، روال نوشتار رسمی مورد خدشه واقع نخواهد شد.
    آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

پیش فرض پاسخ : کسی نمونه recommendation داره یا از کحا میتونم پیدا کنم ?

نقل قول نوشته اصلی توسط atefenassiran نمایش پست ها
    سلام
    چرا فایلهای سایت رو نمیشه دانلود کرد؟
    من نیاز به نمونه توصیه نامه دارم
    کاربر گرامی؛

فایلی که توسط کاربر دیگری آپلود میشه، میتونه بعد از مدتی، توسط همون کاربر، حذف بشه. احتمالاً فایل مورد نظر شما هم همین مشکل رو داره.

تنها جایی که فایل های آپلود شده در اونجا، همیشه وجود دارند، کتابخانه هست.

برای نمونۀ توصیه نامه، جستجوی گوگل میتونه نمونه های زیادی براتون به همراه بیاره. برای اطلاع پیدا کردن از نحوۀ نگارش یک توصیه نامۀ صحیح، به اینجا سر بزنید.

آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

نقل قول نوشته اصلی توسط aminc نمایش پست ها
    Strength of materials
    برای رشته های مکانیک و مربوطه بهتره همون mechanics of Material نوشته بشه. برا عمرانی ها Strength of Material.
    ویرایش توسط eallymehr : September 27th, 2014 در ساعت 11:24 PM

سلام خدمت دوستان،من توی یه کار تحقیقاتی با یه فول پروفسور همکاری داشتم و موافقتشو برای نوشتن recomm ابراز کرده و گفته که هر متنی می‌خوای بنویس بیار تا تاییدش کنم.برای مستر در آلمان می‌خوام اپلای کنم و دانشگاه recomm نخواسته و این recomm و برای پوشش دادن معدل لیسانسم می‌خوام،با این اوصاف،چه پیشنهادی برای متن recomm دارید؟توش اشاره ای به پایین بودن معدل بکنم یا نه؟این رو هم اضافه کنم که معدل دروس تخصصی ام بالا و حدود 17 و پروژه هام 16 ولی معدل کل حدود 13 است،توی نامه اشاره کنم که دروس تخصصی نمره بالایی دارم یا چه جوری؟در ضمن پروفسوری که کار تحقیقاتی کردم باهاش استاد دانشگاه خودم که شهرستان بودم نبوده و درسی باهاشون نداشتم و رشتشون با رشته من کاملا متفاوته ولی کاری تحقیقاتی بین رشته ای انجام شده،ممنون میشم تجاربتونو در اختیارم بگذارید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsankhorami نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان،من توی یه کار تحقیقاتی با یه فول پروفسور همکاری داشتم و موافقتشو برای نوشتن recomm ابراز کرده و گفته که هر متنی می‌خوای بنویس بیار تا تاییدش کنم.برای مستر در آلمان می‌خوام اپلای کنم و دانشگاه recomm نخواسته و این recomm و برای پوشش دادن معدل لیسانسم می‌خوام،با این اوصاف،چه پیشنهادی برای متن recomm دارید؟توش اشاره ای به پایین بودن معدل بکنم یا نه؟این رو هم اضافه کنم که معدل دروس تخصصی ام بالا و حدود 17 و پروژه هام 16 ولی معدل کل حدود 13 است،توی نامه اشاره کنم که دروس تخصصی نمره بالایی دارم یا چه جوری؟در ضمن پروفسوری که کار تحقیقاتی کردم باهاش استاد دانشگاه خودم که شهرستان بودم نبوده و درسی باهاشون نداشتم و رشتشون با رشته من کاملا متفاوته ولی کاری تحقیقاتی بین رشته ای انجام شده،ممنون میشم تجاربتونو در اختیارم بگذارید
    سلام

اولا الان در بسیاری از موارد فرم های recommendation برای اساتید ارسال میشن که اطلاعات به صورت طبقه بندی شده در اونها ثبت میشه و دیگه کمتر متون کلاسیک برای این کار به کار میشه...
    ثانیا خارجی ها اصولا نظر بسیار بدی روی توجیه دارند و توصیه می کنم توجیه هیچ مسئله ای رو در دستور کار قرار ندید...
    ثالثا شما هسچ درسی با این استاد نگذروندید و استاد دانشگاه شما هم نیست... پس چطور ممکنه بتونه در نامه خودش دلائل معدل پایین شما رو بیان کنه؟!... Non-sense!!!!
    به نظر من ایشون فقط می تونه شرحی از فعالیت های پژوهشی شما و ویژگی های شخصیتی و ... شما رو پوشش بده... بیش از این غیر معقول به نظر خواهد اومد...

براتون آرزوی موفقیت دارم

سلام
    تاریخ ریکامندیشن مهم است؟ من 2013 از 2 تا از استادام ریکام گرفتم و تو امضاشون تاریخ نوشتن؟ الان میتونم از اینا استفاده کنم؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط cameliapm نمایش پست ها
    سلام
    تاریخ ریکامندیشن مهم است؟ من 2013 از 2 تا از استادام ریکام گرفتم و تو امضاشون تاریخ نوشتن؟ الان میتونم از اینا استفاده کنم؟
    سلام

معمولا تا دو سال بعد، LOR ها رو همچنان مورد تایید هستند و مقبولیت دارند...
    البته این وحی منزل نیست و برای اطمینان باید موردی بررسی کرد...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-AUT

این که استاد بگه قابلیت هاش زیاده و بعد در ادامه ذکر مقام ورزشی اشکال داره تو ریکام؟