صفحه 30 از 38 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 372

موضوع: Samples of Recommendation Letter

ApplyAbroad Superstar Tarkan78 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Samples of Recommendation Letter

نقل قول نوشته اصلی توسط aminlabbafy نمایش پست ها
    دوستان نظر بدبد اگه اشتباهی هم هست بگید ممنون میشم
    Dear sir / madam:
    I’m writing this recommendation letter for Mr. Amin Labbafi, a bachelor student of mine at Shahid Beheshti University to state that he could be a positive addition to your university.
    I have known Amin for 4 years from when he entered the university, an active student who actively interact with other students as well as with me as his teacher in classes. He is a talented and perceptive student that grasped materials quickly and performed well on his exams. He has developed a satisfactory perspective on his major which will help him well as a L.L.M. student.
    Amin’s confidence to venture out of the box is admirable, he tries to have experience even in other fields like art and I know this is because of his eagerness to go deeper in different issues. He is one those students that often leads an academic group discussion due to his genuine and lively character that make a good impression on his listeners.
    In brief, Mr. Amin Labbafi is a conscientious and trustworthy students with an intellect that can be relied on as a tactful and motivated person, I therefore recommend him for your program without a doubt.
    Sincerely yours,
    سطح زبان شما را هم اشاره بکنن خوبه. اینکه شما چقدر به زبان انگلیسی خصوصا زبان فنی خودتون مسلط هستین
    بالا منشين كه هست پستي خوشتر . . .
    هشيار مشو كه هست مستي خوشتر . . .
    در هستي دوست، نيست گردان خود را . . .
    كان نيستي از هزار هستي خوشتر . . .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک جامدات آزاد تاکستان

از دوستان کسی هست بدونه که چند درصد منحصر بفرد بودن یا همون یونیک بودن مهمه؟
    من متن خودم رو با چند تا سایت چک کردم و نتایج در حدود 60% بود چون بعضی از ساختار ها و جملات کپی شدست.
    ممنون میشم از دوستان کسی جواب بده
    اینم لینک 2تا وب سایت plagiarism-checker که به نظرم بهتر از بقیه مچمو گرفتن!!!
    http://www.paperrater.com/plagiarism_checker
    http://smallseotools.com/plagiarism-checker/

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mamy96 نمایش پست ها
    از دوستان کسی هست بدونه که چند درصد منحصر بفرد بودن یا همون یونیک بودن مهمه؟
    من متن خودم رو با چند تا سایت چک کردم و نتایج در حدود 60% بود چون بعضی از ساختار ها و جملات کپی شدست.
    ممنون میشم از دوستان کسی جواب بده
    اینم لینک 2تا وب سایت plagiarism-checker که به نظرم بهتر از بقیه مچمو گرفتن!!!
    http://www.paperrater.com/plagiarism_checker
    http://smallseotools.com/plagiarism-checker/
    اینکه ریکام منحصر به شما و کارهایی که کردین باشه مهمه وگرنه یه متن روتین که همش بگه این دانشجو outstanding هست و Unique و صفات کلی خیلی کار خاصی نمی کنه! یعنی توی ریکام مثل SOP به اصالت ریکام زیاد گیر نمیدن بلکه بیشتر جزئی بودن و ریز شدن اش براشون مهمه. حداقل این در مورد اکثر دانشگاه های معمولی صدق می کنه شاید برای TOP 20 قضیه فرق داشته باشه.
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

دوستان اول یه سوال،اگه خیلی ابتدایی هست شرمنده:من میخوام برای چند دانشگاه اقدام کنم یعنی هلند و بروکسل و یه چندتا از دانشگاه های ایتالیا و حتی چند تا دانشگاه کانادا.که ببینم از کودوم یک میتونم فاند بگیرم.حالا سوال من اینه:من اگه حداقل سه ری کامندیشن از سه استاد مختلفم بگیرم کافیه؟منظورم اینه سه امضا بگیرم و برای همه ی جاها اسکن شدش رو میخوان یا نامه ی اصلی رو؟چون اگه اصلی رو بخوان من یه ده دوازده تا برگه بدم که امضا کنن که مسلما از حوصله و توانشون خارجه

و دو اینکه کسی نمونه ی ری کامندیشن برای دکترا داره؟من چون تغییر رشته ای هستم (کامپیوتر به باستان شناسی) واقعا نمیدونم چطوری میشه ری کامندیشن نوشت در این زمینه؟واسه همون نمونه باشه شاید بهتر باشه

پ ن :چون من یه دانشگاهی غیر از شهر خودم درس میخوندم،مجبورم یه جا استادا رو ببینم و ازشون توصیه نامه رو بگیرم واسه همون مجبورم با خودم ببرمش که یه وق نگن نداریم و این حرفا و من علاف بشم چون واقعا دسترسی بهشون سخته

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz67 نمایش پست ها
    دوستان اول یه سوال،اگه خیلی ابتدایی هست شرمنده:من میخوام برای چند دانشگاه اقدام کنم یعنی هلند و بروکسل و یه چندتا از دانشگاه های ایتالیا و حتی چند تا دانشگاه کانادا.که ببینم از کودوم یک میتونم فاند بگیرم.حالا سوال من اینه:من اگه حداقل سه ری کامندیشن از سه استاد مختلفم بگیرم کافیه؟منظورم اینه سه امضا بگیرم و برای همه ی جاها اسکن شدش رو میخوان یا نامه ی اصلی رو؟چون اگه اصلی رو بخوان من یه ده دوازده تا برگه بدم که امضا کنن که مسلما از حوصله و توانشون خارجه

و دو اینکه کسی نمونه ی ری کامندیشن برای دکترا داره؟من چون تغییر رشته ای هستم (کامپیوتر به باستان شناسی) واقعا نمیدونم چطوری میشه ری کامندیشن نوشت در این زمینه؟واسه همون نمونه باشه شاید بهتر باشه

پ ن :چون من یه دانشگاهی غیر از شهر خودم درس میخوندم،مجبورم یه جا استادا رو ببینم و ازشون توصیه نامه رو بگیرم واسه همون مجبورم با خودم ببرمش که یه وق نگن نداریم و این حرفا و من علاف بشم چون واقعا دسترسی بهشون سخته
    سلام
    ببینین اگه دانشگاه ریکام آنلاین نخوان و در واقع ریکام کاغذی بخوان، اصل ریکام رو می خوان. در مورد این موضوع باید دقیقا از سایت دانشگاه هایی که اپلای می کنید، متوجه بشین که ریکام رو به چه شکل می خوان.
    نمونه های ریکام در اینترنت و در همین سایت فراوان هستند، در مورد اینکه شما تغییر رشته می خواین بدین، متن ریکام ها می تونه اشاره به یک سری صفات شخصی شما، مثل سخت کوشی، توانایی های تیمی، مهارتهای ارتباطی و... باشه.
    خیلی خیلی به ندرت به اینجا میام

نقل قول نوشته اصلی توسط AFTER نمایش پست ها
    سلام
    ببینین اگه دانشگاه ریکام آنلاین نخوان و در واقع ریکام کاغذی بخوان، اصل ریکام رو می خوان. در مورد این موضوع باید دقیقا از سایت دانشگاه هایی که اپلای می کنید، متوجه بشین که ریکام رو به چه شکل می خوان.
    نمونه های ریکام در اینترنت و در همین سایت فراوان هستند، در مورد اینکه شما تغییر رشته می خواین بدین، متن ریکام ها می تونه اشاره به یک سری صفات شخصی شما، مثل سخت کوشی، توانایی های تیمی، مهارتهای ارتباطی و... باشه.
    ممنون از جواب شما.فقط سوال اخر اینکه
    یک توصیه نامه کافی نیست یا این هم بستگی به دانشگاه داره که چندتا توصیه نامه میخوان؟

Banned

یک توصیه نامه کافی نیست یا این هم بستگی به دانشگاه داره که چندتا توصیه نامه میخوان؟
    سلام

قریب به اتفاق دانشگاه ها برای هر program حداقل 2 و گاها 3 تا LOR طلب می کنند...
    با فقط یک LOR به احتمال قریب به یقین (البته بدون در نظر گرفتن استثنائات) application شما completed نخواهد بود..

براتون آرزوی موفقیت دارم

خب هر چی تعداد دانشگاههای اپلای را بیشتر کنید این مشکل شدیدتر هست. باید اساتید برای هر کدام (چه آنلاین چه کاغذی) زمان بگذارن. پس در وهله اول باید ریکامندرهای شما افراد باحوصله ای باشن که یهو 10 جا خاستین اپلای کنین براتون مشکل آفرین نباشن نگن 4 تا فرستادم دیگه نمیفرستم
    مطلب بعد اینه که عمده دانشگاهها سیستم کاغذی را جمع کردن یا اگه نکردن سیستم آنلاین را حتما دارن (یا از طریق ایمیل یا فرم آنلاین). فردی که ریکام میخاد بده، یک بار ریکام مینویسه و هر بار که دانشگاهی از ایشون ریکام میخاد همان فایل را آپلود میکنه یا با ایمیل میفرسته یا در فرمی که براش فرستاده میشه همان متن را کپی میکنه و اساسا زیاد زمان بر نیست. فقط شما به اساتیدی که میخاین از آنها چندین ریکام بگیرین تاکید کنید که برگه ریکام شما را ی جا داشته باشن که هر جایی ازش ریکام درخواست کرد، ریکام شما را دم دست داشته باشه که بتونه بی دردسر بفرسته.
    تعداد دانشگاههایی هم که ریکام کاغذی میخان را هم بشمرید.. هر چند تا شد، با مراجعه به استاد همان تعداد را بگیرید که خیالتون راحت باشه که دیگه گیر استاد و نازکشیدن هاش نیستین

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdizad88 نمایش پست ها
    اینکه ریکام منحصر به شما و کارهایی که کردین باشه مهمه وگرنه یه متن روتین که همش بگه این دانشجو outstanding هست و Unique و صفات کلی خیلی کار خاصی نمی کنه! یعنی توی ریکام مثل SOP به اصالت ریکام زیاد گیر نمیدن بلکه بیشتر جزئی بودن و ریز شدن اش براشون مهمه. حداقل این در مورد اکثر دانشگاه های معمولی صدق می کنه شاید برای TOP 20 قضیه فرق داشته باشه.
    زیاد موافق نیستم. تجربه من میگه که اصلا ریکام تاثیر زیاد زیادی نداره. امروزه سابقه فرد (تافل، تعداد مقاله، معدل و ...) خیلی مهمه و اینا هستن که بیان میکنن فرد توانایی کافی داره یا نه. در جایی که فرد رزومه درخشانی داشته باشه زیاد مهم نیست ریکام آنچنانی داشته باشه. در جایی هم که شخص سابقه درست درمونی نداره هیچ چیزی در رزومش بچشم نمیاد، بهترین ریکام ها هم نمیتونن تاثیر خیلی زیادی داشته باشن.
    ریکامندیشن بیشتر ی چیز فرع هست تا اصل

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

کسی نمونه ریکام برای یک درس داره!؟ ریکام و توصیه نامه کلی نمی خوام که این دانشجو اینجوریه کلا ! راجع به یه درس خاص می خوام!!!!!!!!!!!ممنون میشم سمپل شو بزارید جایی پیدا نکردم
    برای لینک گروه های تلگرامی ویزا, پذیرش, سفارت ها کشورهای مختلف پیام خصوصی بدید