صفحه 31 از 38 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 372

موضوع: Samples of Recommendation Letter

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in Computer Science at Sabanci University

پیش فرض پاسخ : Samples of Recommendation Letter

دوستان من میخوام واسه یه دانشگاهی اپلای کنم که ریکامش رو ایمیل میزنه به استاد و آنلاینه ولی تو مدارکی که میخواد reference letter هم واسه آپلود گذاشته و اجباریه مگه این دوتا فرقی با هم دارند ؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Omidkk نمایش پست ها
    دوستان من میخوام واسه یه دانشگاهی اپلای کنم که ریکامش رو ایمیل میزنه به استاد و آنلاینه ولی تو مدارکی که میخواد reference letter هم واسه آپلود گذاشته و اجباریه مگه این دوتا فرقی با هم دارند ؟
    سلام

در letter of recommendation به ویژگی های تحقیقاتی یا علمی یا حرفه ای افراد اشاره میشه...
    ولی در letter of reference ویژگی های فردی و اخلاقی و شخصیتی افراد مورد توجه قرار می گیره...
    میشه اینطور گفت که مورد دوم کلی تر هست...
    در واقع در مواردی که صرفا یک مدرک recommendation طلب میشه، هر دو موضوعات فنی و فردی در همون letter of recommendation میشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران

با سلام خدمت مدیران محترم و دوستان عزیز
    من ایم متن رو برای یکی از استاد های مشاور تزم آماده کردم که در حقیقت در یکی از مراکز بسیار معتبر هواشناسی کشور مشغول هستند. اگه لطف کنید ببینید متن برای مشاور خارج از دانشگاه مناسب هست؟ و اگر اشتباهی داره لطفا راهنماییم کنید. با تشکر
    To whom it may concern

It gives me pleasure in writing this letter of recommendation with respect to one of my best students Ms. Mahboubeh K. I came to know her when I was her advisor throughout carrying out her thesis. She passed the course “Statistical Downscaling by Applying LARS-WG and SDSM models” which was lectured by me. It was held in our Climatologically Research Institute Center, in which she earned a very high score. The course compromised the instructing on how to change coarse GCM data in to fine resolutions by applying downscaling methods of LARS-WG and SDSM models. During the class, she was active in the discussions, constantly asking questions and making thoughtful comments.
    Overall, Mahboubeh distinguished herself by submitting a notable well research by downscaling meteorological data of the Droodzan station of Fars province of Iran. Her significant performance during taking her thesis makes me positive that she will perform as well in future. She is always looking forward to apply her knowledge to real world problems. She has an inquisitive personality which persuades her to obtain more knowledge in the field of her researches.
    She is intelligent, diligent and completely in service of the team. She maintained a professional attitude towards her interactions with other members of the team. Besides, she is undoubtedly one of the greatest, most well-rounded graduate students. Her willingness to go beyond what is required and self-motivated individuality affect me as well as her liable personality that enables her to handle responsibilities meticulously. In addition, she always explained her views very concisely and gave supporting arguments that were both clear and influential. Mahboubeh is unquestionably an excellent candidate for the graduate study program. She has proven herself to have the diligence, initiative, and brilliant creativity necessary to finish an advanced graduate degree. I have no hesitation in recommending her for admission to the graduate program at your university which I am sure she will prove to be an asset to. If I can provide you any further information, please do not hesitate to contact me.

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به محتوای توصیه نامه

سلام
    خسته نباشید
    ببخشید...می خواستم بدانم آیا نمونه متن نامه ای دارید در مورد اینکه استاد در آن بیان نماید که این دانشجو در دوره فوق لیسانس مسئول پروژه عددی درس ایکس در مقطع دکتری بوده است

تشکر فراوان
    I spring over the spring with the spring in the spring

سلام دوستان
    من در دوره کارشناسیم دو ترم T.A دو تا درس بودم.
    استادی که من با ایشون همکاری داشتم گفت خودت rec. بنویس بیار ولی نتونستم نمونه rec. برای تجربه T.A پیدا کنم که چه طوری باید ذکر و تعریف تمجید بشه...
    اگر کسی برای من نمونه خوبی داره کمکم کنه لطفا.
    ممنونم

سلام به همگی
    دوستان اگه ممکنه من رو هم راهنمایی بفرمایید.
    من برای دو مقطع ارشد و دکترا میخوام اپلای کنم ولی هنور هیچ توصیه نامه ای از استادانم نگرفتم.
    الان میخواستم بدونم با توجه به اینکه برای 11 تا از دانشگاههای اروپا میخوام اقدام کنم آیا باید 11 تا توصیه نامه دریافت کنم؟ و اینکه آیا توصیه نامه ها برای مقطع ارشد رو میشه واسه دکتری هم فرستاد؟
    و سوال آخرم اینه که اگر rec ها آنلاین نباشه به چه شکل باید برای دانشگاه مقصد فرستادشون؟ از طریق پست؟

خیلی ممنونم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsadinani12 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    دوستان اگه ممکنه من رو هم راهنمایی بفرمایید.
    من برای دو مقطع ارشد و دکترا میخوام اپلای کنم ولی هنور هیچ توصیه نامه ای از استادانم نگرفتم.
    الان میخواستم بدونم با توجه به اینکه برای 11 تا از دانشگاههای اروپا میخوام اقدام کنم آیا باید 11 تا توصیه نامه دریافت کنم؟ و اینکه آیا توصیه نامه ها برای مقطع ارشد رو میشه واسه دکتری هم فرستاد؟
    و سوال آخرم اینه که اگر rec ها آنلاین نباشه به چه شکل باید برای دانشگاه مقصد فرستادشون؟ از طریق پست؟

خیلی ممنونم
    سلام

1- بله... به هر تعداد که لازم هست... بستگی داره... معمولا LoR باید مطابق با آخرین وضعیت applicant باشه مگر اینکه referee از همون زمان LoR قدیمی دیگه با applicant در ارتباط نبوده باشه...

2- بله... signed and sealed...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Member
    رشته و دانشگاه
    Leibniz Universität

سلام
    دوستان لطفاً نظرتون رو در مورد این دو توصیه نامه من هم بگید.
    ممنون.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_boy نمایش پست ها
    سلام
    دوستان لطفاً نظرتون رو در مورد این دو توصیه نامه من هم بگید.
    ممنون.
    سلام

هر دو مورد بسیار ضعیف تنظیم شده اند...
    در اونها نه از ویژگی های شخصیتی شما بیانی وجود داره و نه صحبتی در مورد کارکرد ها و روش تحقیق شما اومده...
    بعید هست این نوع LoR ها برای یک apply رقابتی کمکی به شما بکنند...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.Sc in medical biotechnology

لینک زیر دانشگاه هاروارد مسایل مربوط در توصیه نامه را توضیح میدهد.

http://isites.harvard.edu/fs/html/ic...erba-recs.html

همچنین از دانشگاه استنفورد
    WRITING A LETTER OF RECOMMENDATION

و نمونه مفید دیگر

تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط per : September 22nd, 2015 در ساعت 06:43 PM