صفحه 32 از 38 نخستنخست ... 2223242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 372

موضوع: Samples of Recommendation Letter

پیش فرض پاسخ : Samples of Recommendation Letter

دوستان ممنون میشم ایراداتم رو بگین:
    To whom it may concern
    I am delighted to be called upon as a reference for[Student's name] who is intending to pursue Ph.D. at your university. I have known him for more than 4 years from the time he was my student in dynamic course. He took classes with me in the fields of dynamic, Vibration and Control as an undergraduate student and a course of advanced dynamics as a graduate student. In addition, he has worked under my supervision for Bachelor of Science thesis which he got a good mark of 19.5 from 20.
    From our collaboration, I can conclude that he has a strong motivation for scientific research work and he worked tirelessly for his research in the field of dynamical impact. I remember that whenever he had problem with his thesis, he worked hard to solve the problem and also and I am satisfied with his abilities in the field of mechanical Engineering and he is an intelligent student. During his presentation for his research, not only his strong knowledge was evident, but also his communication was perfect. Furthermore, he is punctual and he always came to my classes on time and well-prepared and also he did his homework on the schedule.
    To say in a nutshell, Mr.*** is a self-confident student with high technological and communication skills in the field of mechanical engineering. I give him my highest recommendation, without reservation and I am sure that his talents will be utilized in your university. Please send me E-mail if you have further questions.

Junior Member

به نظر من خوبه. فقط چک کن plagiarism نداشته باشه و همچنین جمله آخرت رو بنویسی please let me know if you have further questions بهتره.

Junior Member

سلام به همه دوستان،
    چطور میشه متوجه شد که LOR هامون plagiarism نداره. آیا چک کردن با یکی دو تا سایت کفایت میکنه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Natural Resources Engineering-Environment

این سوال من هم هست . من یه ریکام خیلی خوب برداشتم حدودا یه برگه a4 شد. اما خصوصیاتی که اون برای دانشجوی رشته شیمی خودش گفته بود ، من برای خودم که رشته محیط زیست هستم تغییر دادم و یه سری جملات بهش اضافه کردم ... اما مثلا اینکه نوشته بود من از نظر فلان صفت و فلان و فلان خیلی این دانشجو رو قبول دارم تکراریه. ایا این هم plagiarism محسوب میشه ؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Matinking نمایش پست ها
    سلام

در letter of recommendation به ویژگی های تحقیقاتی یا علمی یا حرفه ای افراد اشاره میشه...
    ولی در letter of reference ویژگی های فردی و اخلاقی و شخصیتی افراد مورد توجه قرار می گیره...
    میشه اینطور گفت که مورد دوم کلی تر هست...
    در واقع در مواردی که صرفا یک مدرک recommendation طلب میشه، هر دو موضوعات فنی و فردی در همون letter of recommendation میشه...

براتون آرزوی موفقیت دارم
    یعنی letter of reference رو هم استاد باید بنویسه ؟

Member
    رشته و دانشگاه

اگه ریکام انلاین باشه ، به ایمیل استاد میره و اون باید فرم رو پر کنه ؟ بعد یه قسمتی داره که استاد باید یکی دو تا پاراگراف بنویسه ؟
    اگه اینطوریه ، استاد من که میگه من وقت ندارم خودت بنویس من امضا می کنم ، بنابراین من باید یه فایل ورد بنویسم و برم بدم به استاد که توی سیستمش داشته باشه که هر وقت ایمیل براش رفت کپی کنه اونو ؟
    ممنون

Junior Member

سلام لطفا اگر کسی میتونه کمکم کنه. استاد من بهم گفته برو خودت ریکامندیشن بنویس هرچی دوست داری من واست امضا میکنم. اقا من اصلا نمیدونم چی بنویسم .اصلا چجوری باید نوشته بشه ؟ اگر ریکامن یکی دیگه بردارم اسم و مشخصاتش عوض کنم مشکلی پیش نمیاد؟ plagiarismنیست؟ اصلا فرمت خاص و قابل اعتمادی نیست که بشه یه ریکامندیشن قوی نوشت .
    ممنون از اینکه کمکم میکنید

Junior Member

سلام دوستان
    ی لطفی کنید و نگاهی به ریکامی که آماده کردم بندازید.
    ممنونم از زحمتتون
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

دوستان ببخشید ی فایل ریکام دیگه هم اماده کردم. ممنون میشم این رو هم چک کنید
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

سلام
    از دوستان کسی هست که بدونه شکل توصبه نامه انلاین چه شکلی هستش ایا فقط یه کپی و پیست هستش یا فرم ارزشیابی هستش و وقت گیر چون استاد من خیلی وقت نداره