صفحه 33 از 38 نخستنخست ... 23242526272829303132333435363738 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 372

موضوع: Samples of Recommendation Letter

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : Samples of Recommendation Letter

نقل قول نوشته اصلی توسط vsarsos نمایش پست ها
    سلام
    از دوستان کسی هست که بدونه شکل توصبه نامه انلاین چه شکلی هستش ایا فقط یه کپی و پیست هستش یا فرم ارزشیابی هستش و وقت گیر چون استاد من خیلی وقت نداره
    قسمت اول مشخصات استاد در حد اسم و فامیل و سمت، قسمت دوم چند تا سؤال چند گزینه ای مثلاً جواب هاش عالی خیلی خوب، خوب ، متوسط که باید یکی رو انتخاب کنه، قسمت سوم جای آپلود نامه که اگه استاد بخواد یه نامه جداگانه مثه همون ریکام کاغذی ها آپلود می کنه! فکر کنم نمونه هاش رو خودم توی فورم آپلود کردم

Junior Member

باسلام
    دوستان من یک مشکل منحصر به فرد دارم!!
    من دوره ی ارشد تا ترم3 معدلم بد نبود
    ترم3 که قرار بود ترم آخرم باشه و سمینارم رو حتی ترم3 برداشتم و 20 شدم همون ترم3 یکی از اساتید لطف کرد و منو توی یک درس اصلی انداخت
    من ترم بعد فقط همون درس رو برداشتم و باز منو انداخت و چون همون 1درس بود مشروط هم شدم
    تا سرانجام ترم5 بیخیال من شد!!
    ترم6 هم که فقط پروژه بود...
    نهایتا علاوه بر مشروطی که تاحالا سابقشو هرگز نداشتم کلی هم معدل ارشدمو پایین آورد

حالا من دارم از اساتید راهنمام ریکامند میگیرم باید توضیحی راجعبه معدل و مشروطی من هم بدن یا خیر؟؟؟؟
    درضمن پروژه ی من که تاحالا 3تا مقاله ISI ازش درومده مستقیما مربوط به همون درسیه که دوبار افتادم!!!!
    دیگه بنظرم واضحه که مشکل از استاد بوده! درسته؟
    البته استاد راهنمام اون آقا نیست و یکی دیگست

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط Taraaaa نمایش پست ها
    باسلام
    ترم3 که قرار بود ترم آخرم باشه و سمینارم رو حتی ترم3 برداشتم و 20 شدم همون ترم3 یکی از اساتید لطف کرد و منو توی یک درس اصلی انداخت
    من ترم بعد فقط همون درس رو برداشتم و باز منو انداخت و چون همون 1درس بود مشروط هم شدم
    نهایتا علاوه بر مشروطی که تاحالا سابقشو هرگز نداشتم کلی هم معدل ارشدمو پایین آورد

حالا من دارم از اساتید راهنمام ریکامند میگیرم باید توضیحی راجعبه معدل و مشروطی من هم بدن یا خیر؟؟؟؟
    درضمن پروژه ی من که تاحالا 3تا مقاله ISI ازش درومده مستقیما مربوط به همون درسیه که دوبار افتادم!!!!
    سلام

به نظر من به هیچ وجه توی ریکام نباید چنین ناکامی هایی ذکر بشه. کلا توجیه گذشته ها کار درستی نیست. فقط و فقط به جنبه های مثبت خودتون بپردازید، مثلا همون سه تا ISI که بسیار عالیه.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

Junior Member

با سلام
    دوستان من می خوام از داور پروژم ریکام بگیرم. تو یه پاراگراف اینو نوشتم کسی می تونه اینو یه خورده بهترش کنه.
    And regarding his project, I was one of the final examining committee members and I found his thesis very interesting and novel especially in the area of theoretical statistical Mechanics. Actually, he utilized new approaches and theories for his work and explained them very fluently.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Taraaaa نمایش پست ها
    باسلام

متاسفم که چنین تجربه ای داشتین. اینا رو حتما تو SOP بنویسید و توجیه کنید که مشکل چی بوده.ولی همون جوری که دوست خوبم مجتبی گفته ریکام مناسب چنین کاری نیست

Junior Member

بچه ها من یه سوال داشتم، کسی میدونه که ریکام آنلاین استاد به چه اطلاعاتی دسترسی داره؟ آیا فقط لینک ریکام رو میفرستن براش یا اطلاعات دیگه پروفایل هم میبینه؟

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

این نظر منه، ولی از دوستان دیگه هم جویا شین.
    منظورتون اطلاعات پروفایل ماست؟! اگه اینه که نه دسترسی ندارن. یکی از استادای من گفت که واسه ریکام من باید یه فرمیو دانلود میکرده و بعد پر کردنش آپلودش میکردن، این که معلوم بود ولی جالبش اینجا بود که اصلا سوال گزینه ای نبوده و باید کلا متن می نوشتن، و خوب واسه این احتمال حتما اساتیدیو انتخاب کنین که زبانشون قوی باشه و دیگه اینکه حوصله نوشتن و وقت براتون گذاشتنو داشته باشن. من واقعا سپاسگذار ریفری هام هستم چون حسابی واسم وقت گذاشتن.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط samiar نمایش پست ها
    بچه ها من یه سوال داشتم، کسی میدونه که ریکام آنلاین استاد به چه اطلاعاتی دسترسی داره؟ آیا فقط لینک ریکام رو میفرستن براش یا اطلاعات دیگه پروفایل هم میبینه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    این نظر منه، ولی از دوستان دیگه هم جویا شین.
    منظورتون اطلاعات پروفایل ماست؟! اگه اینه که نه دسترسی ندارن. یکی از استادای من گفت که واسه ریکام من باید یه فرمیو دانلود میکرده و بعد پر کردنش آپلودش میکردن، این که معلوم بود ولی جالبش اینجا بود که اصلا سوال گزینه ای نبوده و باید کلا متن می نوشتن، و خوب واسه این احتمال حتما اساتیدیو انتخاب کنین که زبانشون قوی باشه و دیگه اینکه حوصله نوشتن و وقت براتون گذاشتنو داشته باشن. من واقعا سپاسگذار ریفری هام هستم چون حسابی واسم وقت گذاشتن.
    در ادامه کامنت دوستمون اضافه میکنم:

معمولا یا همون حالتیه که دوستمون فرمودن یا اینکه یه لینک به ایمیل استادتون میره که توش سوالاتی پرسیده شده و زیرش گزینه های خیلی خوب، خوب، متوسط، بد و خیلی بد وجود داره و استادتون میتونه یه گزینه رو انتخاب کنه. زیر هر سوال هم یه باکس وجود داره که نوشتن توش اختیاریه و استادتون اگه بخواد میتونه علاوه بر گزینه ای که انتخاب کرده واستون توضیحاتی هم بنویسه که این کار رو هر استادی معمولا نمیکنه و خیلی ها به همون گزینه زدن بسنده میکنن (که البته عرض کردم نوشتن متن اختیاریه و همون گزینه زدن هم کفایت میکنه)
    در مورد سوال تون که گفتین دسترسی به اطلاعاتتون دارن یا نه:
    خیر دسترسی خاصی ندارن. ولی محتوای ایمیلی که براشون میره اینه که: استاد محترم ....، آقا و یا خانوم فلانی برای پوزیشن فلان دانشگاه فلان اپلای کردند و شما رو به عنوان یکی از استادهای ریفرنس معرفی کردند. بنابر خواسته ی ایشون این ایمیل برای شما فرستاده میشه و شما میتوندی با استفاده از لینک زیر نظر خودتونو در مورد آقا و خانوم فلانی اعلام نمایید. با تشکر از همکاری شما....دانشگاه فلان!!

یه همچین چیزیه. بنابراین تنها چیزی که متوجه میشن (و باید هم بشن !) همون دانشگاه و پوزیشنی هستش که واسش اپلای کردید

موفق باشید

Junior Member akbar_saeedi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    food sciense

سلام دوستان
    نظرتونو راجب این متن بدید...
    و یکم اگه نیازه پر و پیمونه ترش بکنید...ممنون
    http://up.persianscript.ir/uploads2/...mendation.docx

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط akbar_saeedi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    نظرتونو راجب این متن بدید...
    و یکم اگه نیازه پر و پیمونه ترش بکنید...ممنون
    http://up.persianscript.ir/uploads2/...mendation.docx
    خط سوم حرف اضافه to رو بعد enter حذف کنین.
    پاراگراف یکی مونده به آخر، دو جمله آخر از نظر ساختار ضعیفن و ایراد دارن. اینطوری تصحیحشون کنید:
    During his class presentations and thesis research, he showed not only exceptional knowledge and enthusiam, but also great communication skills.

خط بعدی خیلی inconsistency زمان دارین و البته ساختار جملاتتون redundancy داره، اینطوری بنویسید:
    Furthermore, he was always punctual, coming to classes well prepared and on time or delivering his projects according to the schedule

در نهایت، to say in a nutsehell رو حذف کنین، واسه نامه رسمی خوب نیست. همونoverall و یا in sum و ازین جور چیزا بگین.

موفق باشین.