صفحه 5 از 38 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 372

موضوع: Samples of Recommendation Letter

Member reza_saw4 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Machine Automaion-TUT

پیش فرض پاسخ : متن توصیه نامه ها چطور میشن ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadr1371 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانش آموز هستم و دارم برای لیسانس آپلای می کنم
    به مدیرم ، دبیر ریاضی و دبیر زبان گفتم تا برام توصیه نامه بنویسن
    اونا هم می گن تو خودت بنویس ما امضاء و مهر می کنیم

حالا می خوام بدونم تو این توصیه نامه چی بنویسم؟؟؟
    بنویسم درسش خوب بود و تو کلاس بهترین شاگردم بود؟؟؟!!!!
    لطفا راهنماییم کنید
    سلام. اولا فروم رو خوب مطالعه کن. سمپل ها هم راهنمای خوبیه. باید زمان و نوع ارتباط شما با اون استاد گفته بشه. بعد اینکه بگه که در چه رمینه هایی روی شما شناخت داره و چه ویژگی هایی تو شما دیده. نهایتا نظرش رو راجع به اینکه چرا شما واسه اون رشته مناسب هستی و میخواد شما رو توصیه کنه بگه.
    *خواستن توانستن است*
    کلامی کوچک با مفهومی بزرگ

Member reza_saw4 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Machine Automaion-TUT

پیش فرض پاسخ : Format of recommendation letter

نقل قول نوشته اصلی توسط qwerty123456 نمایش پست ها
    دوستان، من هنوز مهر کردن دانشگاه برام مبهم مونده. مهر دانشگاه تا چه اندازه اهمیت داره؟ من چون خودم دارم سربرگ و پاکت دانشگاه رومیسازم، نمیتونم بدم مهر کنن برام. چون بالاخره یه جور جعل سند تلقی میشه دیگه. حالا تکلیف چیست اگر پاکتم مهر دانشگاه نداشته باشه؟ سوال دیگر اینکه اگر مهر گروه رشتمون رو داشته باشه چطور؟
    من خودم یه سربرگ ساختم. بعد گزاشتم تو پاکت دانشگاه که از قبل گیر آورده بودم. استادم فقط امضا کرد و دیگر هیچ !! مشکلی هم پیش نیومد و از چند جا پذیرش گرفتم. در توصیه نامه یکی از قسمت های مهم همون ایمیل و آدرس دقیق شخص توصیه کنندست. حتی المقدور اینجا رو باید درست دریابی.
    موفق باشی.
    *خواستن توانستن است*
    کلامی کوچک با مفهومی بزرگ

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Samples of Recommendation Letter

میشه نظرتون رو در مورد این ریکام بگید؟
    من فقط 1 روز وقت دارم و این ریکام رو با بالا پایین کردن چند sample و اضافه و کم کردن یه چیزایی نوشتم. لطفا اگه پاراگراف بندی ها اشتباه هست یا هرچیز دیگه سری بهم بگید

To Whom It May Concern
    It gives me immense pleasure to know that my invincible student my name is seeking admission in your reputed university. I have known her for the past year as I have taught him the Architectural Design V. Her performance in the subject made me believe that she is a capable student and has had a great inclination and interest towards the subject.
    I feel confident that she will continue to succeed in his studies. She is a dedicated student. In "Architectural Design" class she has proven to be a take-charge person who is able to successfully develop plans and implement them.
    Saeideh is an outstanding individual with a strong character. She has the ability to produce impressive results in a wide variety of areas, being organized and motivated, self confident and success oriented. I have confidence in her creativity and I am sure that she is motivated to give the best of her in attending your master programme.
    Corollary ,I have full confidence in her and can rate him in the top 5 % among my students. It is my hope that you will accept her admission to your university. If you have any questions regarding this recommendation, please do not hesitate to contact me.

Sincerely,

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

سلام دوستان
    من یه سایت پیدا کردم که recommandation letter داره. بیشتر از 40 نمونه اونجا هست. تمامشون هم واسه دانشجویان نوشته شده.
    http://alumnus.caltech.edu/~natalia/...om/samples.htm

Junior Member

سلام. بعضی از دانشگاهها یه فرم به عنوان rec گذاشتن. بهتره اون فرم رو پر کنیم و بفرستیم یا یه متن خودمون بنویسیم و بفرستیم. (البته هر دو با امضا استاد و بقیه موارد)

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط nooshin_29 نمایش پست ها
    سلام. بعضی از دانشگاهها یه فرم به عنوان rec گذاشتن. بهتره اون فرم رو پر کنیم و بفرستیم یا یه متن خودمون بنویسیم و بفرستیم. (البته هر دو با امضا استاد و بقیه موارد)
    هر دو.

حالا که اینو گفتین چند مطلب مرتبط به همین رو هم داشته باشین شاید سوال کسی باشه:

به اون فرم evaluation form و بعضی وقتا هم به همون نام letter of rec میگن. معمولا بیش از یک صفحه هست. چون:
    یک صفحه مربوط به جداولیه که در اون بعضی از توانمندی های شما رو استاد از خوب تا بد (مثلا درصدی) تیک میزنه. صفحه بعد (پا پایین همون صفحه اول) یه باکس خالی هست که گفته استاد اگر غیر از سوالات توی evaluation حرف دیگه‌ای داره میتونه بگه که در واقع همون متن توصیه نامه هست. بجاست که استاد یک خط بنویسه که لطفا به نامه‌ی ضمیمه شده رجوع کنید و بعد در یک کاغد سربرگ دار با جای بهتر توضیحاتشو بده.

نکته 1: اینها همش میره تو یک پاکت.

نکته2 : اگر استاد متن خودش رو هم ننوشت و فقط همون فرم ارزشیابی رو فرستاد عیبی نداره و نقص پرونده محسوب نمیشه چون همون برای دانشگاه کافیه.

نکته 3: برای خیلی جاها ممکنه توصیه نامه کاغذیه استاد رو بفرستین و بعد از ارسال مدارک توی سایت (یه گوشه ای نامعلوم و گنگ از سایت) نوشته باشند که ما فرم داریم و باید فرمهای ما رو به استادا بدید. اصلا نگران نباشید که نفرستادیدش. چون همون نامه استاد رو هم به جای فرم قبول میکنند و باز نقص پرونده نیست. کلا خیلی راه میان.
    ویرایش توسط Sunrise : October 5th, 2010 در ساعت 07:26 PM

Senior Member rf.ariyapour آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science - Saarland University

نقل قول نوشته اصلی توسط Sunrise نمایش پست ها
    هر دو.

حالا که اینو گفتین چند مطلب مرتبط به همین رو هم داشته باشین شاید سوال کسی باشه:

به اون فرم evaluation form و بعضی وقتا هم به همون نام letter of rec میگن. معمولا بیش از یک صفحه هست. چون:
    یک صفحه مربوط به جداولیه که در اون بعضی از توانمندی های شما رو استاد از خوب تا بد (مثلا درصدی) تیک میزنه. صفحه بعد (پا پایین همون صفحه اول) یه باکس خالی هست که گفته استاد اگر غیر از سوالات توی evaluation حرف دیگه‌ای داره میتونه بگه که در واقع همون متن توصیه نامه هست. بجاست که استاد یک خط بنویسه که لطفا به نامه‌ی ضمیمه شده رجوع کنید و بعد در یک کاغد سربرگ دار با جای بهتر توضیحاتشو بده.

نکته 1: اینها همش میره تو یک پاکت.

نکته2 : اگر استاد متن خودش رو هم ننوشت و فقط همون فرم ارزشیابی رو فرستاد عیبی نداره و نقص پرونده محسوب نمیشه چون همون برای دانشگاه کافیه.

نکته 3: برای خیلی جاها ممکنه توصیه نامه کاغذیه استاد رو بفرستین و بعد از ارسال مدارک توی سایت (یه گوشه ای نامعلوم و گنگ از سایت) نوشته باشند که ما فرم داریم و باید فرمهای ما رو به استادا بدید. اصلا نگران نباشید که نفرستادیدش. چون همون نامه استاد رو هم به جای فرم قبول میکنند و باز نقص پرونده نیست. کلا خیلی راه میان.
    سلام دوست عزیز. این مساله ای که گفتید توی اون Box بگه که به نامه ضمیمه شده مراجعه بشه فقط در حالی هست که ما Hard Copy بخوایم بفرستیم. حالا اگه بخوایم electronic باشه، یعنی اونا از استاد بخوان که واسشون میل کنه، باز باید به استاد بگیم که مثلا به همراه فرم بهتره یه نامه جدا که متن Recom هست رو بهشون میل کنی؟
    من اکثر Recom هام رو Electronic قراره بفرستم، چون این طوری هم واسه من بهتر بود و هم واسه استاد ها.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    موفق باشید.

ApplyAbroad Guru Sunrise آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rf.ariyapour نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. این مساله ای که گفتید توی اون Box بگه که به نامه ضمیمه شده مراجعه بشه فقط در حالی هست که ما Hard Copy بخوایم بفرستیم. حالا اگه بخوایم electronic باشه، یعنی اونا از استاد بخوان که واسشون میل کنه، باز باید به استاد بگیم که مثلا به همراه فرم بهتره یه نامه جدا که متن Recom هست رو بهشون میل کنی؟
    من اکثر Recom هام رو Electronic قراره بفرستم، چون این طوری هم واسه من بهتر بود و هم واسه استاد ها.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    موفق باشید.
    سلام

1- در صورتی که الکترونیکی باشه اون استاد وقتی در اینترنت فرم evaluation شما رو پر کرد معمولا پایینش یه text box داره که میشه متنی رو copy-paste کرد و میگه اگر استاد توضیح اضافه‌ای داره میتونه اینجا بیان کنه. همون متن LOR رو میتونه اونجا paste کنه. اگر این text box یه editor هم داشته باشه که بشه متن رو justify کرد یا فونت‌ها و اندازه‌ها رو مثل نامه واقعی تمیز و مرتب کرد عالیه و اگر نبود همون plain text براشون زیاد هم هست. اگر آنلاین فرم رو میفرسته دیگه لازم نیست همون نامه رو پست کنه.

2- اگر هم ایمیل میکنه و از فرم آنلاین خبری نیست، باز هم همون فرم evaluation یا Letter of rec رو مثلا به صورت pdf به نامه ضمیمه میکنه و باز هم نامه‌ای لازم نیست پست بشه و فرستادن یک نامه از چند طریق مثل کاغذی و ایمیل و فرم آنلاین فقط گیجشون میکنه. یکی کافیه.

دوستان عزیزم سلام
    من برای لیسانس میخوام آپلای کنم
    الان گیر این توصیه نامه هستم
    من فرم های آنلاین رو پر میکنم ، الان از مدیر مدرسه و معلم ریاضی من توصیه نامه میخوان اونا هم میگن تو بگو ما بنویسیم
    چی باید تو توصیه نامه نوشته بشه؟؟؟
    کدوم نمونه رو برای من پیشنهاد می کنید؟

Member kazhal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

بچه ها آیا فرقی میکنه که این نامه رو کدوم استاد برامون می نویسه؟ مثلا من می خواستم یکی از اساتیدم که 4 ترم باهاس درس داشتم برام بنویسه ولی متاسفانه دسترسی بهش ندارم چون ایران نیست الان.